BEZKONKURENČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – VIACBYTOVÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Kalná nad Hronom

Nájomný dom | 29. Augusta | 300 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – VIACBYTOVÁ NEHNUTEĽNOSŤ Ponúkame na predaj zaujímavú a mi

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Kalná nad Hronom

210,000 € 700 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE na predaj - 3 izbový byt takmer v centre Levíc

Reality Levice

3 izbový byt | 74 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 3 izbový (74 m2), priestranný byt s VIZUALIZÁCIOU modernej pr

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Levice

98,000 € 1324 €/m²

Starší rodinný dom s veľkým potenciálom

Reality Ipeľský Sokolec

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete vytvoriť domov presne podľa vlastných predstáv? Ponúkame na pred

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Ipeľský Sokolec

49,000 € 196 €/m²

Predaj budovy obchodu a služieb

Reality Bardoňovo

Objekt pre obchod | Nezadaná | 260 m²

Hľadáte miesto pre Vaše podnikanie za prijateľnú cenu? Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť, kt

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Bardoňovo

85,000 € 327 €/m²

Menší pozemok v Želiezovciach

Reality Želiezovce

Záhrada | 174 m²

Ponúkame na predaj záhradkársky pozemok – miesto pre relax a pestovanie. Ponúkame na predaj me

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Pozemky na predaj Želiezovce

22,000 € 126 €/m²

Rodinný dom v srdci Pukanca so silnou atmosférou a veľkým potenciálom!

Reality Pukanec

Rodinný dom | 170 m²

IBA U NÁS! Na Štiavnickej ceste v historickej časti obce Pukanec, stojí VÝNIMOČNÝ DOM s obrovsk

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Pukanec

154,500 € 909 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZAUJÍMAVÁ INVESTIČNÁ PONUKA | PREDAJ PREVÁDZKOVÉHO AREÁLU S HISTORICKÝM CHARAKTEROM A FUNKČNOU VÝROBOU

Reality Dolný Pial

Výrobný objekt | Námestie SNP | 800 m²

ZAUJÍMAVÁ INVESTIČNÁ PONUKA | PREDAJ PREVÁDZKOVÉHO AREÁLU S HISTORICKÝM CHARAKTEROM A FUNKČNOU

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Dolný Pial

150,000 € 188 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývajte moderne a bez kompromisov – R7 na dosah za 5 minút

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | 103.91 m²

Moderné rodinné bývanie s vlastnou záhradou len pár minút od nájazdu na rýchlostnú cestu R7

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

189,900 € 1828 €/m²

Novinka
Novinka

Zariadený menší 1-izb. byt, 28 m², kompletná rekonštrukcia, internet, parkovanie, kuchyňa samostatná, na Trnavskej ceste v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 28 m²

Ponúkame na prenájom menší 1-izbový byt na Trnavskej ceste v Ružinove (smer letisko, Ikea, Avio

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Hľadáme gastro priestor - 150–400 m² v Košiciach, Bratislave alebo Trenčíne.

Reality Trenčín

Reštauračné priestory | 200 m²

Hľadáme gastro priestor pre reštauráciu s rozlohou 150–400 m² v Košiciach, Bratislave alebo Tre

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Cena dohodou

Novinka
Novinka

SVOBODA & WILLIAMS | 111056 | Ponúkame na prenájom nadštandardný 4-izbový byt o rozlohe 175 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 171 m²

Prenájom nadštandardného 4-izbového bytu s balkónom o rozlohe 175 m², situovaného na treťom pos

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DOMY VIESKY II. ETAPA | PREDPREDAJ 3i DOMOV S VLASTNÝM POZEMKOM A 2 PARKOVACÍMI MIESTAMI SLOVENSKÁ NOVÁ VES

Reality Senec

3 izbový byt | 71.05 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v obci Slovenská Nová Ves, ktorá je vzdialená len: 13 mi

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Senec

187,770 € 2643 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Voderady

3 izbový byt | Športová | 71.05 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v obci Slovenská Nová Ves, ktorá je vzdialená len: 2 min

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Voderady

187,770 € 2643 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | NA PREDAJ 4i DOMY V SEREDI S PERFEKTNÝM NAPOJENÍM NA DIAĽNICU IBA 1 MINÚTU OD VÁŠHO NOVÉHO DOMU

Reality Sereď

Rodinný dom | Trnavská cesta | 84.39 m²

Na predaj 4i rodinné domy v projekte domčeky trnavská cesta s úžitkovou plochou 84,39 m2, pozem

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Sereď

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Slovenská Nová Ves

3 izbový byt | SNP | 71.05 m²

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Slovenská Nová Ves

187,770 € 2643 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DOMY VIESKY II. ETAPA | PREDPREDAJ 2i DOMOV S VLASTNÝM POZEMKOM A PARKOVACÍM MIESTOM SLOVENSKÁ NOVÁ VES

Reality Slovenská Nová Ves

2 izbový byt | 47.31 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Slovenská Nová Ves

137,770 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Voderady

2 izbový byt | 47.31 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Voderady

137,770 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | PREDPREDAJ 2i BYTOV S VLASTNÝM POZEMKOM A 1 PARKOVACÍM MIESTOM NA KASÁRENSKEJ ULICI V SEREDI

Reality Sereď

2 izbový byt | Kasárenská | 42.66 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v 2 izbových bytoch s vlastným pozemkom a parkovacím mie

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Sereď

Cena dohodou

Reality Bratislava

2 izbový byt | 47.31 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v obci Slovenská Nová Ves, ktorá je vzdialená len: 22 mi

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava

137,770 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava

3 izbový byt | 71.05 m²

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava

187,770 € 2643 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Senec

2 izbový byt | 47.31 m²

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Senec

137,770 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

2 izbový byt | 47.31 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v obci Slovenská Nová Ves, ktorá je vzdialená len: 9 min

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

137,770 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Trnava

3 izbový byt | 71.05 m²

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

187,770 € 2643 €/m²

Reality Opoj

2 izbový byt | 47.31 m²

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Opoj

137,770 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Rodinné domy na predaj (23015)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Upresniť hľadanie