3 izbový byt | M.Turkovej | 65 m²
🏠 Hľadáte domov, kde slovo „pohoda“ naberá reálny rozmer? ✨ Predstavujeme vám tento krásny, ko
164,999 € 2538 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Pod lesom | 180 m²
Novostavba chaty v štýle pasívneho domu v prírode mimo dosahu civilizácie, len 500m od obce Pru
119,990 € 667 €/m²
3 izbový byt | . | 83.88 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt s balkónom v obci Potônske Lúky, okres Dunajská Streda. Výmera
129,999 € 1550 €/m²
Rodinný dom | . | 90 m²
Vidiecky rodinný dom na chalupu v pokojnom prostredí pri potoku s výhľadmi na hory v obci Košec
33,990 € 378 €/m²
Orná pôda | . | 5,691 m²
Väčší pozemok na okraji obce Dohňany-Zbora, len 9km od okresného mesta Púchov. Hľadáte miesto,
24,999 € 4 €/m²
Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 158 m²
Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta? Máme ho
374,900 € 2373 €/m²
1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty
✨ EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI DUBAJA ✨ Objavte luxusné štúdio v ikonickej štvrti Business Ba
277,900 € 4710 €/m²
4 izbový byt | Obchodná | 84 m²
Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v obľúbenej loka
266,999 € 3179 €/m²
2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty
✨ Exkluzívna ponuka – prémiový apartmán v Dubaji od developera DAMAC Predstavujeme vám výnimočn
318,900 € 3066 €/m²
Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 138 m²
334,900 € 2427 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Bátorové Kosihy | 1,230 m²
REZERVOVANÉ! VIANEMA ponúka vinohradnícku nehnuteľnosť. Vinohrad s výbornou odrodou čaká na
14,999 € 12 €/m²
2 izbový byt | Havanská | 52 m²
🏡 Štýlový 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Košice-Ťahanovce, za rozumnú cenu ✨ Hľadát
164,990 € 3173 €/m²
4 izbový byt | Španielsko
VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌴 Luxusný apartmán s veľkou terasou v prestížnej lokalite Río Real – Marbe
689,999 € 5149 €/m²
Rodinný dom | Považské Pohradie | 175 m²
Vianema exkluzívne ponúka: Rodinný dom v Považskom Podhradí Bonus: K ponuke prikladáme vizuali
199,900 € 1142 €/m²
Záhrada | Sídlisko SNP | 358 m²
🌿 Záhradka s pivnicou v obľúbenej lokalite SNP – Považská Bystrica 🍇 oddych, pestovanie alebo v
23,990 € 67 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,225 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Obci Varhaňovce, okres Prešov. Využite potenciál pozemku
59,990 € 19 €/m²
Rodinný dom | Rudinská | 80 m²
IBA U NÁS na predaj drevenica/chalupa v obci Rudinská je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadaj
56,999 € 712 €/m²
3 izbový byt | Mukačevská | 83 m²
Hľadáte byt, kde sa nebudete musieť tlačiť? Kde majú deti blízko do školy a vy k prírode? Tento
191,900 € 2312 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Veľké Rovné | 5,203 m²
Hľadáte miesto, kde si postavíte dom obklopený prírodou, pokojom a čistým vzduchom? Alebo zaují
29 €/m2 29 €/m2
Rodinný dom | . | 155 m²
Predstavujeme Vám výnimočný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Stará Lesná, ktorý spája vysok
489,000 € 3155 €/m²
Rodinný dom | Gelnická | 177 m²
Vianema ponúka nadštandardný 5 - izbový rodinný dom na Pereši. Pozemok 1344 m2 je už rozdelený
599,000 € 3384 €/m²
Rodinný dom | . | 95 m²
Predstavujeme na predaj ✨tvoj nový vysnívaný 3 izbový rodinný dom v Pečenanoch! 🏡❤️* Okres Bán
229,990 € 2421 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Španielsko
Váš sen o vile nad oceánom začína práve TU! 🌊🏝️🇪🇸 Už vás nebaví len snívať o živote v teple? Chc
649,990 € 1182 €/m²
4 izbový byt | Koprivnická | 120.21 m²
Byt: 103.78m2 Lodžia 1: 10,36m2 Lodžia 2: 4,23m2 Pivnica:1,84m2 1x parkovacie miesto v podz
374,990 € 3119 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.