REZERVOVANÉ | PREDPREDAJ 3i DOMOV S VLASTNÝM POZEMKOM A TROMI PARKOVACÍMI MIESTAMI V OBCI ŠINTAVA

Reality Šintava

3 izbový byt | 73.01 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v obci Šintava, ktorá je vzdialená len: 2 minúty autom o

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Šintava

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

DOMY VIESKY II. ETAPA | PREDPREDAJ 2i DOMOV S VLASTNÝM POZEMKOM A PARKOVACÍM MIESTOM SLOVENSKÁ NOVÁ VES

Reality Cífer

2 izbový byt | 47.31 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v obci Slovenská Nová Ves, ktorá je vzdialená len: 3 min

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Cífer

137,770 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DOMY VIESKY II. ETAPA | PREDPREDAJ 3i DOMOV S VLASTNÝM POZEMKOM A 2 PARKOVACÍMI MIESTAMI SLOVENSKÁ NOVÁ VES

Reality Cífer

3 izbový byt | 71.05 m²

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Cífer

187,770 € 2643 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Trnava

2 izbový byt | 47.31 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v obci Slovenská Nová Ves, ktorá je vzdialená len: 9 min

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

137,770 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný stavebný pozemok - obec Fintice, Prešov

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Sadová | 927 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok v novovyparcelovanej lokalite s novou prístupovo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Fintice

95,000 € 102 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Hľadáme gastro priestor 150–400 m² v Košiciach, Bratislave alebo Trenčíne.

Reality Košice-Staré Mesto

Reštaurácia | 200 m²

Hľadáme gastro priestor pre reštauráciu s rozlohou 150–400 m² v Košiciach, Bratislave alebo Tre

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

Info v RK

Novinka
Novinka

Prémiová novostavba s vlastným jazierkom: Moderný 4-izbový tehlový dom v obci Bajč

Reality Bajč

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Hľadáte miesto, kde sa po príchode z práce ponoríte do absolútnej pohody vo vlastnej rozkvitnut

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bajč

245,000 € 1750 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj Chata, Jakubov-Štrkovňa, 50m od vody, úžitková 64,59m2+balkón 4,45m2, pozemok 283m2

Reality Jakubov

Chata, drevenica, zrub | K rybníkom | 64.59 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj atraktívnu rekreačnú chatu, ktorá sa nachádza v obľúbenej lokalit

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Jakubov

79,000 € 1223 €/m²

člen NARKS

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Nadštandardný dvojizbový byt s moderným dizajnom v meste Komárno na predaj !

Reality Komárno

2 izbový byt | Eötvösova ul. | 52 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v pripravovanom re

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Komárno

174,000 € 3346 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | RODINNÉ DOMY – PREDPREDAJ ZA UVÁDZACIE CENY | DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Sereď

Rodinný dom | 128 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj 4-izbové samostatne stojace rodinné domy v rámci pre

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sereď

250,008 € 1953 €/m²

Novinka
Novinka

Štýlový 2-izbový byt v novostavbe, 42m² – Košice, Lorinčík – Háje

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 42 m²

Realitná kancelária CassaReal vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v lukratívne

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

189,990 € 4524 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt s veľkorysou výmerou – Dostojevského rad, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 105 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt v prestížnej lokalite

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4095 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok v lokalite Koliba Stráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Strážna | 572 m²

Ponúkame na predaj 572 m2 stavebný pozemok v uzavretej lokalite na Kolibe. Na pozemku sú všetk

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 1206 €/m²

Svetlá dvojgarzónka s dvomi loggiami v srdci Petržalky – Holíčska

Reality Bratislava-Petržalka

Dvojgarsónka | Holíčska | 37 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt typu dvojgarzónka nachádzajúci sa

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

760 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pekná cesta | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

750,000 € 600 €/m²

CREDA | prenájom od 470 m2 obchodné sklady v Squarebizz, Lužianky

Reality Lužianky

Obchodné priestory | Hlohovecká | 470 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom moderné skladové priestory s možnosťou výmery od 470 m2

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Lužianky

7.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

AVENUE | unikátny nízkoenergetický dom, krásne prostredie, 6 km od BA

Reality Wolfsthal

Rodinný dom | Rakúsko | Wolfsthal | Siedlungsgasse

[b]Realitná spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ unikátny nízkoenergetický 2-podlažný

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Wolfsthal

770,000 € 2607 €/m²

Súbor pozemkov v k. ú. Sása – pokojná príroda a investičný potenciál

Reality Sása

Orná pôda | Zvolenská ulica | 8,476 m²

Ponúkame na predaj súbor pozemkov vedených ako orná pôda a trvalý trávnatý porast v katastrálno

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Sása

6,990 € 1 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj kancelárií Zátišie parkovanie bezproblémové, blízko VIvo

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 392 m²

V zastupení majiteľa Vám ponúkame na predaj unikátnu jedno podlažnú budovu o celkovej úžitkovej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

CREDA | prenájom sklady od 470 m2, Squarebizz, Lužianky

Reality Lužianky

Skladový objekt | Hlohovecká | 470 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom moderné skladové priestory výmere 470 m2 s kanceláriou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Lužianky

7.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Hľadáme gastro priestor v Košiciach, Bratislave alebo Trenčíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštauračné priestory | 250 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Lukratívny stavebný pozemok s IS - Pod Wilec hôrkou, Prešov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Pod Wilec hôrkou | 871 m²

Hľadáte v meste Prešov stavebný pozemok na okamžitú výstavbu rodinného domu? Realitná kancelár

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

129,900 € 149 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Investičný pozemok 4614 m2 - Liptovský Ján ID: 021-14-STSA

Reality Liptovský Ján

Komerčná zóna | . | 4,614 m²

Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok s výmerou 4 614 m² v lukratívnom katastri obce

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Ján

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Investičný pozemok 6002 m2 - Liptovský Ján ID: 020-14-STSA

Reality Liptovský Ján

Komerčná zóna | . | 6,002 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý pozemok s výmerou 6 002 m² v lukratívnom katastri obce Liptovský J

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Ján

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23015)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (750)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie