Rezervované - Na predaj 3-izbový mezonet s terasou a spoločným bazénom vo Font de Sa Cala, Malorka

Reality Španielsko

Mezonet | Španielsko

Tento fantastický 3-izbový mezonet, ktorý sa nachádza v malebnej oblasti Font de Sa Cala, preds

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Byty na predaj

Info v RK

Znížená cena! Na predaj moderná vila s bazénom v Port Verd, pár krokov od mora, Malorka

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Únik k slnkom zaliatemu raju v Port Verd! Predstavte si modernú oázu pokoja len pár krokov od k

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Domy na predaj

1,049,000 € 7833 €/m²

PREDpredaj – rodinný dom s veľkým pozemkom – bungalov s výhľadom na Tatry, Vlková

Reality Vlková

Rodinný dom | 75.9 m²

Predstavujeme vám exkluzívny projekt nízkoenergetických rodinných domov, ktorý sa nachádza v ná

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vlková

240,000 € 3162 €/m²

Na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave - Poprad, Nový Juh

Reality Poprad

2 izbový byt | Mpčľ | 51.38 m²

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii pod Tatrami Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v t

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Poprad

129,900 € 2528 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbové byty s veľkorysou terasou v modernej novostavbe a nadštandardom v cene, Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 88.09 m²

V priamom zastúpení developera vám prinášame na predaj posledné 3 izbové byty s veľkorysou ter

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Poprad

275,400 € 3126 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt s vlastným oddychovým areálom a komunitnou záhradou pri Brezne

Reality Bystrá

3 izbový byt | Nezadaná | 104 m²

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk Vám ponúkame na predaj pri

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bystrá

238,000 € 2288 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj dom s investičným potenciálom v Tatranskej Štrbe

Reality Štrba

Rodinný dom | Horská | 202 m²

SonntagReality – úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA vám vo výhradnom z

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 25.01.2026
Domy na predaj Štrba

219,000 € 1084 €/m²

Na predaj rodinný dom s dušou histórie a víziou budúcnosti – Huncovce, centrum obce

Reality Huncovce

Rodinný dom | Farská | 200 m²

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk Vám ponúkame na predaj dom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Huncovce

114,900 € 575 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Vysoké Tatry – Karpatská Residence

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 73 m²

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované - Na predaj úchvatný 6-izbový dom s bazénom, terasou a turistickou licenciou v Capdepera, Malorka

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Táto nádherná vila s turistickou licenciou ponúka jedinečnú príležitosť usadiť sa v malebnom kú

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Domy na predaj

Info v RK

ZNÍŽENÁ CENA - Na predaj apartmán s predzáhradkou a výhľadom na Tatry - Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | Futbalová | 35 m²

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii vám ponúkame na predaj túto výnimočnú realitno-inve

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

139,000 € 3971 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj stavebné pozemky s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry - nová IBV s inžinierskymi sieťami

Reality Vlková

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

V priamom zastúpení developera ako realitná kancelária RealVEA.sk predstavujeme jedinečnú príle

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Vlková

59,040 € 98 €/m²

RYBANY - Rodinný dom / pozemok 654 m2/ IBA U NÁS

Reality Rybany

Rodinný dom | - | 240 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, priestranný dvojpodlažný rodinný dom, ktorý je ideálnou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Rybany

159,000 € 663 €/m²

Novinka
Novinka

VIVAREAL* NOVOSTAVBA! MODERNÝ 1-izb. byt, výmera 45 m2,balkón, skolaudovaný projekt - Púpavy pri Aleji, vonkajšie parkovanie, Gen. Goliana, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 45 m²

Ponúkame na predaj dokončenú a skolaudovanú novostavbu 1-izbového bytu v projekte Púpavy pri Al

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

159,500 € 3544 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj chaty v oblasti Paľkov – Zemplínska Šírava

Reality Klokočov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 168 m²

Ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatu v obľúbenej rekreačnej oblasti Paľkov - Zemplínska Ší

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klokočov

137,000 € 815 €/m²

Novinka
Novinka

Dizajnovo dokončené rodinné domy v Miloslavove, záhrada, dokončenie, oplotenie v cene.

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Centrálna ulica | 97 m²

AVE estate Vám ponúka rodinný dom, ktorý je súčasťou troj - domu s vlastným pozemkom. Výmera po

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

303,000 € 3124 €/m²

Novinka
Novinka

Bezkonkurenčná ponuka investičného pozemku v Michalovciach

Reality Michalovce

Iný stavebný pozemok | - | 22,482 m²

Bezkonkurenčná ponuka jedinečného investičného pozemku je tu! Ponúkame Vám na predaj exkluzívny

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

32 €/m2 32 €/m2

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Prenájom veľkometrážny 2-izbový byt, Palkovičová-Nivy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Palkovičova | 64.6 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj bez provízie-3 izb. dom. Projekt horvathovdvor.sk Malé Leváre (dom VŔBA)

Reality Malacky

Rodinný dom | 61.11 m²

Fakty o dome: Úžitková plocha: 61.11m2 Pozemok: 501.00m2 Zastavaná plocha: 136.00m2 Počet izieb

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Malacky

215,000 € 3518 €/m²

člen NARKS

Predaj bez provízie-5 izb. dom. Projekt horvathovdvor.sk Malé Leváre

Reality Malacky

Rodinný dom | 110.41 m²

Fakty o dome: Úžitková plocha: 110.41m2 Pozemok: 500.00m2 Zastavaná plocha: 136.00m2 Počet izie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Malacky

269,000 € 2436 €/m²

člen NARKS

Pozemok s architektonickou štúdiou v novej lokalite, v susedstve potoku

Reality Nová Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 485 m²

Fakty o pozemku: Pozemok: 485.00m2 Max. zastavanosť: 145.00m2 Typ: stavebny_pozemok Určenie: pr

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dedinka

155,000 € 320 €/m²

člen NARKS

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na predaj v Dunajskej Strede – Smetanov háj

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Smetanov Háj | 66 m²

Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 66 m², nachádzajúc

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

149,990 € 2273 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ pekný Apartmán s výhľadom na Kriváň v rezorte Dovalovec

Reality Liptovský Hrádok

Apartmán | Nezadaná | 29 m²

Ponúkame na predaj kompletne nový, moderne zariadený apartmán v prestížnom rezorte Dovalovec

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

105,000 € 3621 €/m²

Novinka
Novinka

Apartmán s výhľadom na more – BARI, Taliansko

Reality Taliansko

Apartmán | Taliansko

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a klimatizovaný apartmán situovaný v prvej línii p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

195,000 € 3362 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23024)
Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie