Reštaurácia | Okružná | 300 m²
SonntagReality – úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA vám vo výhradnom z
399,999 € 1333 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²
V priamom zastúpení developera, ako realitná kancelária RealVEA.sk, predstavujeme jedinečnú prí
80 €/m2 80 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²
Exkluzívne, len v ponuke našej realitnej kancelárie www.byvaniepodtatrami.sk, vám predstavujeme
176,000 € 1517 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk vám ponúkame na predaj mod
139,000 € 3971 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 64 m²
Exkluzívne, len v ponuke našej realitnej kancelárie www.bratislavskereality.sk, vám predstavuje
309,000 € 4828 €/m²
5 a viac izbový byt | Nezadaná | 112 m²
Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk Vám ponúkame na predaj 2 u
265,000 € 2366 €/m²
3 izbový byt | Karpatská | 73.27 m²
V priamom zastúpení developera vám prinášame na predaj posledné 3 izbové byty s loggiou, v mod
247,900 € 3383 €/m²
Rodinný dom | Huncovská | 500 m²
SonntagReality – úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA.sk vám vo výhradno
350,000 € 700 €/m²
2 izbový byt | Pod Sokolice | 63 m²
Exkluzívne, len v ponuke našej realitnej kancelárie www.nehnutelnostitrencin.sk, vám predstavuj
179,000 € 2841 €/m²
Rodinný dom | Okružná | 300 m²
SonntagReality - úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA vám vo výhradnom z
399,999 € 1333 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
80 €/m2 80 €/m2
3 izbový byt | 104 m²
Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk Vám ponúkame na predaj pri
238,000 € 2288 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Krátka | 1,182 m²
Info v RK
Rodinný dom | 113.2 m²
Predstavujeme vám exkluzívny projekt nízkoenergetických rodinných domov, ktorý sa nachádza v ná
324,000 € 2862 €/m²
Rodinný dom | Fraňa Kráľa | 264 m²
194,999 € 739 €/m²
2 izbový byt | Vietnamská | 41.37 m²
Info v RK
3 izbový byt | Novomeského | 70.43 m²
169,990 € 2414 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
80 €/m2 80 €/m2
1 izbový byt | 35 m²
139,000 € 3971 €/m²
Rodinný dom | Španielsko
Táto nádherná malorská vila sa nachádza v pokojnej rezidenčnej štvrti v Cala Ratjada, obklopená
1,750,000 € 7107 €/m²
Historický objekt | 1,200 m²
Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk Vám ponúkame na predaj tút
790,000 € 658 €/m²
Rodinný dom | Španielsko
Tento impozantný dom sa nachádza v Betleme, nepochybne idylickom mieste pre tých, ktorí ocenia
2,950,000 € 13309 €/m²
Rodinný dom | Španielsko
V srdci malebnej zátoky Cala Romàntica, obklopenej tyrkysovými vodami Stredozemného mora, sa na
385,000 € 6446 €/m²
Apartmán | Španielsko
Vďaka svojej polohe v blízkosti mora, lákavých reštaurácií, útulných kaviarničiek a očarujúcich
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.