Skladovo obchodný priestor 810 m2.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 810 m²

Na prenájom je skladový priestor s celkovou plochou 810 m2. Pozostáva z dvoch susediacich vzáj

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,200 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Sklad 294 m2+ kancelárie 76 m2.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 294 m²

Na prenájom je skladový priestor 294 m2 s vlastnou administrativou 76m2. Prístup do skladu je c

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.15 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Prenájom skladovej haly so zázemím 927 m2 v Rači.

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | 927 m²

Na prenájom je skladová hala so zázemím s celkovou plochou 927 m2. Vnútorná výška v stredovej č

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6.8 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Pozemky v krásnom prostredí pri Ružomberku neďaleko Malinô Brda

Reality Ružomberok

Orná pôda | Bystrická cesta | 5,545 m²

Ponúkame na predaj súbor pozemkov vedených ako orná pôda a trvalý trávnatý porast v katastráln

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

6,990 € 1 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný zrekonštruovaný 3 izbový byt - Hliny 3, Bulvár

Reality Žilina

3 izbový byt | Hliny 3 | 59 m²

Ponúkame na predaj moderný zrekonštruovaný 3- izbový byt s balkónom v bytovom dome s výťahom, v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žilina

245,000 € 4153 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 5izb DOG Friendly dom Nové Mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Jurská | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny 5izb rodinný trojpodlažný dom-vilu novostavbu v mestskej časti

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM Novostavba , Miletičova 60, Ružinov, Bratislava EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 55 m²

2 - izbový byt, Ružinov, Miletičova 60, Novostavba. Dáme do prenájmu veľmi pekný, 2 - izbový b

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 3 izbový byt s loggiou, ulica Staré Záhrady, Ružinov - Bratislava II EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Staré záhrady | 69.22 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na ulici Staré Záhrady v Bratislave - mestská čas

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3539 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3-izb. byt v novostavbe, ŠEJBA B4 LIPANY

Reality Lipany

3 izbový byt | Komenského | 80 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe, bytový dom ŠEJBA B4 Lipany, okres Sabi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Lipany

180,000 € 2250 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANE 1 IZB BYT S BALÓNOM, NITRA - ČERMÁŇ

Reality Nitra

1 izbový byt | Potravinárska | 41 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt o výmere 37 m2 + balkón v novostavbe v lokalite Nitra – Čermáň.

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Nitra

135,000 € 3293 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM 1 IZB BYT NITRA - OKOLIE, v obci SVÄTOPLUKOVO

Reality Svätoplukovo

1 izbový byt | Nezadaná | 32 m²

Ponúkame na prenájom 1 IZB BYT v obci SVÄTOPLUKOVO pri Nitre, o výmere 32 m2, v zateplenej 2 p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Svätoplukovo

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ PREDAJ ZARIADENÝ BYT MEZONET 52 m2, NITRA - DRÁŽOVCE

Reality Nitra

2 izbový byt | Belopotockého | 52 m²

Ponúkame na predaj krásny mezonetový byt o výmere 52 m2, v tehlovej bytovke v Drážovciach, ul B

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Nitra

139,900 € 2690 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANE 2 IZB BYT NITRA - KALVARIA

Reality Nitra

2 izbový byt | P. Benického | 57 m²

Ponúkame na predaj rekonštruovaný 2 izb byt v tehlovej bytovke Nitra Kalvária na 2 posch./3pos

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Nitra

169,900 € 2981 €/m²

člen NARKS

SP POZEMOK NA PREDAJ, 772 M2 - GOLIANOVO

Reality Golianovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 772 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok ovýmere 772 m2, určený na IBV v obci Golianovo, okres Nitra

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Golianovo

84,900 € 110 €/m²

člen NARKS

Hľadáme ku kúpe 1 IZB BYT NITRA OKOLIE

Reality Nitra

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme byt v okolitých obciach pri Nitre, smer ZM, TO, NZ do 20 km vho

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

člen NARKS

Ponúkam na prenájom krásnu, kompletne prerobenú garsónku v meste Nové Zámky.

Reality Nové Zámky

Garsónka | - | 20 m²

Ponúkam na prenájom krásnu, kompletne prerobenú garsónku v meste Nové Zámky. Výmera bytu: 20m2

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

420 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

1,5 izbový slnečný byt s loggiou vo výbornej lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárova | 43.02 m²

PLATINUM REAL exkluzívne ponúka na predaj veľmi pekný 1,5 izbový byt vo výbornej lokalite na Ni

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

198,000 € 4603 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rodinný dom v Prievoze na prenájom - ideálne pre firmu alebo bývanie

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Slivková | 230 m²

Ponúkame na prenájom rodinný dom v kľudnej lokalite Bratislavy s výborným dopravným spojením do

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

2,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3-izbový fantastický apartmán s výhľadom na more v Cala Millor, Malorka

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

V malebnom letovisku Cala Millor na ostrove Malorka sa nachádza skutočný klenot – nádherný stre

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

465,000 € 9333 €/m²

Na predaj exkluzívny rodinný dom s panoramatickým výhľadom – Uloža, Levoča

Reality Uloža

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

SonntagReality – úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA vám vo výhradnom z

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Uloža

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Zbojnícka Koliba – Legenda Tatier na predaj

Reality Stará Lesná

Reštaurácia | Okružná | 300 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Objekty na predaj Stará Lesná

399,999 € 1333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebné pozemky s výhľadom na Vysoké Tatry – jedinečná príležitosť bývania v srdci prírody

Reality Vlková

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

V priamom zastúpení developera, ako realitná kancelária RealVEA.sk, predstavujeme jedinečnú prí

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Vlková

80 €/m2 80 €/m2

Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave s veľkou záhradou - Dúbrava, Liptov

Reality Dúbrava

Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²

Exkluzívne, len v ponuke našej realitnej kancelárie www.byvaniepodtatrami.sk, vám predstavujeme

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Dúbrava

176,000 € 1517 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj moderný bezbariérový 1-izbový byt s vlastnou záhradkou a výhľadom na Tatry

Reality Kežmarok

1 izbový byt | 35 m²

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk vám ponúkame na predaj mod

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Kežmarok

139,000 € 3971 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Rodinné domy na predaj (23020)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie