Prenájom nového domu na bývanie a/alebo podnikanie, Pod.Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Hydinárska | 250 m²

Ponúkame na prenájom moderný a priestranný rodinný dom situovaný v obľúbenej mestskej časti Bra

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

2,590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom kancelársko-obchodny priestor 138 m2, prízemie

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 138 m²

Administratívna budova po modernizácii v Bratislave, Novom Meste s vlastnou jedálňou, nákladný

Publikované: 21.06.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Prenájom obchodných priestorov v obchodnom centre BA III, 152 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | 152 m²

Prenájom obchodných priestorov vo fungujúcom obchodnom centre v lokalite Nové Mesto, neďaleko P

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v Ružinove, Svätoplukova ul., 184 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 184 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v budove po kompletnej rekonštrukcii v širšom centre

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.95 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelársko-obchodný priestor 138 m2, prízemie.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Hattalova | 138 m²

Administratívna budova po modernizácii v Bratislave - Nové Mesto s vlastnou jedálňou, nákladným

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v centre, Zochova ul., 121 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zochova | 121 m²

BUSINESS CENTRUM Zochova sa nachádza v lokalite pod Bratislavským hradom na Zochovej ulici Skl

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom obchod. priestoru v širšom centre na námestí - Nivy, 104m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Dulovo námestie | 104 m²

Ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor, nachádzajúci sa v širšom centre mesta, na fr

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

19.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj samostatne stojaci rodinný dom, Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | 122.2 m²

Na predaj: samostatne stojaci rodinný dom v obci Hviezdoslavov. Ponúkame na predaj jednopodlažn

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

320,000 € 2619 €/m²

Na predaj obchodný priestor, 77,6 m2, Staré Mesto - pešia zóna.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | 77.59 m²

Ponúkame NA PREDAJ exkluzívny obchodný nebytový priestor v srdci historického centra Bratislavy

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 5142 €/m²

Na prenájom skladové priestory so zázemím 664 m2, Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 664 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory zo zázemím o výmere 664 m2 + nakladacia rampa 52 m2.

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5.5 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Obchodny priestor 300 m2.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 300 m²

Na prenájom je obchodný priestor s plochou 300 m2, ktorý sa nachádza v zánovnom obchodno-sklado

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom 3 izbového bytu s parkovaním v projekte Eurovea - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 88.56 m²

Prenájom novostavby 3 izbového bytu v objekte EUROVEA v Starom Meste, úžitková plocha bytu je 8

Publikované: 06.12.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Sklad 400 m2 na prenájom.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 400 m²

Na prenájom je skladový priestor s plochou 400 m2. Čistý vykurovaný priestor, ktorý sa nachádza

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov Drieňová ul., 15 m2-209 m2- 1000m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňova | 1,000 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v administratívnej budove na Drieňovej ul.,vybavenie priestor

Publikované: 21.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárskych priestorov, Hattalova ul., 80m2 - 156 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 156 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v administratívnej budove po modernizácii v lokalite Nové Mes

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Prenájom obchodných priestorov v obchodnom centre BA III, 140 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | 140 m²

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Exkluzívny slnečný 5-izbový byt vo vile Terézia Tajovského ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Tajovského | 174 m²

Exkluzívny, slnečný, 5 izbový byt v novostavbe rezidenčného rodinného domu Vila Terézia, určený

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,900 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Na predaj objekt v Podunajských Biskupiciach- Bratislave II.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Devätinová | 747 m²

Na predaj objektu s vlastným oploteným pozemkom v Bratislave II. Podunajských Biskupiciach. Obj

Publikované: 29.07.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Prenájom kancelárií priamo na Hviezdoslavovom nám. 143m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo nám. | 143 m²

Prenájom pekných kancelárskych priestorov v absolútnom centre na Hviezdoslavovom námestí. Histo

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií priamo na Hviezdoslavovom nám. 117 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo nám. | 117 m²

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom rodinného domu na Kolibe - Trinásta ulica.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Trinásta | 244 m²

Ponúkame na prenájom 5 izbový rodinný dom na Kolibe, na Trinástej ulici. Trojpodlažný dom je no

Publikované: 16.05.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom nových kancelárskych priestorov v centre 46m2, 30m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Konventná | 90 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v novej budove v centre mesta. Budova bola kolaudovaná v lete

Publikované: 19.05.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

14.5 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Prenájom rôznych kancelárií 20 - 600 m2, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 600 m²

Ponúkame na prenájom atraktívne kancelárske priestory v administratívnej budove v širšom centr

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj krásny 6-izb. rodinný dom v Senci, dvojgaráž, vonkajší bazén

Reality Senec

Rodinný dom | Pezinská | 386 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 6-izbový rodinný dom v Senci, ktorý vyniká veľkorysým priestorom,

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Senec

750,000 € 1943 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8532)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23020)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Upresniť hľadanie