Lukratívne kancelárske priestory na prenájom v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Rajská | 90 m²

Lukratívne kancelárske priestory na prenájom v Starom Meste. Ponúkame na prenájom variabilné p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Exkl. RD v Krakovanoch s veľkým pozemkom ZĽAVA

Reality Krakovany

Rodinný dom | Námestie sv. Mikuláša | 95 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj starší RD s veľkým stavebným pozem

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Krakovany

75,000 € 789 €/m²

Novinka
Novinka

Kompletne zrekonštruovaný Luxusný 4-Izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Dudvážska | 80 m²

Pripravujeme pre Vás do ponuky 4-Izbový Luxus na mieru :) Táto nehnuteľnosť predstavuje spojen

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

287,999 € 3600 €/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA: Moderne zrekonštruovaný 4i byt pár krokov od Mŕtveho ramena!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ševčenkova | 68.96 m²

Tento moderne a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na Ševčenkovej ulici v Petržalke ponúka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,900 € 4059 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Predaj pozemku 600 m2 Bratislava- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²

Pozemok sa nachádza v pamiatkovej zóne Ba- Staré mesto. na pozemku sa nachádza 1 podlažná stavb

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na predaj útulná, zateplená chata na Fajgalskej ulici v Pezinku

Reality Pezinok

Chata, drevenica, zrub | Fajgalská | 300 m²

Ponúkame na predaj útulnú, zateplenú chatu na Fajgalskej ulici v Pezinku, umiestnenú na slnečno

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

75,000 € 250 €/m²

Novinka
Novinka

BABONY TRE I Prenájom 3-izb bytu – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Andrsovova | 71 m²

Prenájom priestranného 3-izbového bytu – Andrusovova 1, Petržalka Ponúkame na prenájom svetlý,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BabonyTRE Na prenájom 2-izbový byt v novostavbe v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 55 m²

Ponúkam na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe na Sputnikovej ulici v Ružinove – Ostredk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BabonyTRE Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 70 m²

Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina (Universo), Bratislava Ponúkame na prenájom moderný,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BABONY TRE I 2-izb byt v City Park – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 56 m²

2-izbový byt v projekte City Park – Ružinov Plocha: 60 m² (56 m² byt + 4 m² balkón) Popis byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

699 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave - vhodný na úplnú rekonštrukciu - Košice Terasa - Ondavská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ondavská | 65 m²

Ponúkame k predaju atraktívny 3-izbový byt v srdci obce Košice-Západ na ulici Ondavská. Tento

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

210,000 € 3231 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom ihneď voľný 3-izbový DOG and CHILD FRIENDLY byt pri lesoparku a cyklotrase

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Estónska | 68 m²

Na prenájom ihneď voľný 3-izbový DOG and CHILD FRIENDLY byt pri lesoparku a cyklotrase Popis v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: 3-izbový byt na ulici Pri Bielom kríži – tichá lokalita, tehlový dom, priestranná murovaná pivnica, výmera 106 m2 !

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 106 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj priestranný, svetlý 3-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 3481 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | BÝVANIE POD RÁBLOM – DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Hlohovec

3 izbový byt | 57.8 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

127,500 € 2206 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj, chata, Banský Studenec, 350 metrov od jazera

Reality Banský Studenec

Chalupa, rekreačný domček | 156 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Banský Studenec - zastavaná plocha: 59 m² - pozemok: 574 m² - počet

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banský Studenec

139,000 € 891 €/m²

Novinka
Novinka

V novostavbe PUNTA 2 izbový byt na Čiližskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Čiližská | 46.42 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulici Čiližská v Bratislave. Nachádza sa na 8. poschodí v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

208,500 € 4492 €/m²

Novinka
Novinka

TOP Mezonet (holobyt) s terasou na ulici Páričkova v Bratislave – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Páričkova | 221.6 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s vlastným výťahom v nadstavbe na ulici Páričkova v Bratisl

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Stavebný pozemok pre RD v obci Most pri Bratislave na ul. Športová

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 1,865 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1865 m2 v obci Most pri Bratislave na Športovej ulici. Pr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

469,500 € 252 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM – V novostavbe AGÁTY 1 izbový byt s parkovacím státím v BA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 24.25 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v novostavbe AGÁTY s parkovacím státím na ulici Agátová v Bra

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

550 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

V tehlovom bytovom dome 2 izbový byt na ulici Trebišovská v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trebišovská | 51.27 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v tehlovom bytovom dome na Trebišovskej ulici v Bratislave -

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Ševčenkova | 68.96 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,900 € 4059 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Predaj moderný 4 izbový bungalov s garážou, skolaudovaná novostavba v štandarde, sanita aj kuchynská linka so spotrebičmi, blízko Bratislavy, Tomášov.

Reality Tomášov

Rodinný dom | 129 m²

Ponúkame na predaj útulný a moderne riešený 4 - izbový rodinný dom s garážou, nachádzajúci sa v

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Tomášov

345,000 € 2674 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku 537 m2, elektrina priamo na pozemku, Limbach

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Suchý vrch | 537 m²

Ponúkame na predaj pozemok (537 m2) vo vyhľadávanej obci Limbach (Suchý vrch). Pozemok má tvar

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

69,900 € 130 €/m²

Predaj útulný, úplne prerobený 2 izbový byt s loggiou, Rajecká ulica.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Rajecká | 46 m²

Na predaj útulný úplne prerobený 2 izbový byt, v tichej lokalite v kompletne zrekonštruovanom a

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

185,000 € 4022 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23014)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality v Martine (748)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie