BABONY TRE I Prenájom 3-izb bytu – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Andrsovova | 71 m²

Prenájom priestranného 3-izbového bytu – Andrusovova 1, Petržalka Ponúkame na prenájom svetlý,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BabonyTRE Na prenájom 2-izbový byt v novostavbe v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 55 m²

Ponúkam na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe na Sputnikovej ulici v Ružinove – Ostredk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BabonyTRE Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 70 m²

Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina (Universo), Bratislava Ponúkame na prenájom moderný,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BABONY TRE I 2-izb byt v City Park – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 56 m²

2-izbový byt v projekte City Park – Ružinov Plocha: 60 m² (56 m² byt + 4 m² balkón) Popis byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

699 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave - vhodný na úplnú rekonštrukciu - Košice Terasa - Ondavská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ondavská | 65 m²

Ponúkame k predaju atraktívny 3-izbový byt v srdci obce Košice-Západ na ulici Ondavská. Tento

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

210,000 € 3231 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom ihneď voľný 3-izbový DOG and CHILD FRIENDLY byt pri lesoparku a cyklotrase

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Estónska | 68 m²

Na prenájom ihneď voľný 3-izbový DOG and CHILD FRIENDLY byt pri lesoparku a cyklotrase Popis v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: 3-izbový byt na ulici Pri Bielom kríži – tichá lokalita, tehlový dom, priestranná murovaná pivnica, výmera 106 m2 !

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 106 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj priestranný, svetlý 3-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 3481 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | BÝVANIE POD RÁBLOM – DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Hlohovec

3 izbový byt | 57.8 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

127,500 € 2206 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj, chata, Banský Studenec, 350 metrov od jazera

Reality Banský Studenec

Chalupa, rekreačný domček | 156 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Banský Studenec - zastavaná plocha: 59 m² - pozemok: 574 m² - počet

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banský Studenec

139,000 € 891 €/m²

Novinka
Novinka

V novostavbe PUNTA 2 izbový byt na Čiližskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Čiližská | 46.42 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulici Čiližská v Bratislave. Nachádza sa na 8. poschodí v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

208,500 € 4492 €/m²

Novinka
Novinka

TOP Mezonet (holobyt) s terasou na ulici Páričkova v Bratislave – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Páričkova | 221.6 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s vlastným výťahom v nadstavbe na ulici Páričkova v Bratisl

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Stavebný pozemok pre RD v obci Most pri Bratislave na ul. Športová

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 1,865 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1865 m2 v obci Most pri Bratislave na Športovej ulici. Pr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

469,500 € 252 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM – V novostavbe AGÁTY 1 izbový byt s parkovacím státím v BA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 24.25 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v novostavbe AGÁTY s parkovacím státím na ulici Agátová v Bra

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

550 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

V tehlovom bytovom dome 2 izbový byt na ulici Trebišovská v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trebišovská | 51.27 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v tehlovom bytovom dome na Trebišovskej ulici v Bratislave -

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA: Moderne zrekonštruovaný 4i byt pár krokov od Mŕtveho ramena!

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Ševčenkova | 68.96 m²

Tento moderne a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na Ševčenkovej ulici v Petržalke ponúka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,900 € 4059 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Predaj moderný 4 izbový bungalov s garážou, skolaudovaná novostavba v štandarde, sanita aj kuchynská linka so spotrebičmi, blízko Bratislavy, Tomášov.

Reality Tomášov

Rodinný dom | 129 m²

Ponúkame na predaj útulný a moderne riešený 4 - izbový rodinný dom s garážou, nachádzajúci sa v

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Tomášov

345,000 € 2674 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku 537 m2, elektrina priamo na pozemku, Limbach

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Suchý vrch | 537 m²

Ponúkame na predaj pozemok (537 m2) vo vyhľadávanej obci Limbach (Suchý vrch). Pozemok má tvar

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

69,900 € 130 €/m²

Predaj útulný, úplne prerobený 2 izbový byt s loggiou, Rajecká ulica.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Rajecká | 46 m²

Na predaj útulný úplne prerobený 2 izbový byt, v tichej lokalite v kompletne zrekonštruovanom a

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

185,000 € 4022 €/m²

Predaj pozemku 1700 m2 obdĺžnikový tvar, možnosť rozdeliť na dva.

Reality Rohovce

Pozemok pre rodinné domy | Šulianske jazero | 1,700 m²

Predaj krásneho rovinatého obdĺžnikového pozemku, situovaného medzi hrádzou a hlavnou cestou, p

Publikované: 23.06.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Rohovce

84,950 € 50 €/m²

Predaj útulný zariadený 2 izbový byt 49 m2, Bodrocká ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bodrocká | 49 m²

Na predaj útulný, zariadený 2 izbový byt, v tichej lokalite v kompletne zrekonštruovanom a zate

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

178,000 € 3633 €/m²

Predaj nízkoenergetické, skolaudované 4 izbové bungalovy s garážou, tepelným čerpadlom, rekuperáciou, kompletne oplotené, blízko Bratislavy, Tomášov.

Reality Tomášov

Rodinný dom | Bratislavská cesta | 129 m²

Na predaj novopostavené, skolaudované, svetlé, priestranné, maximálne nízkoenergetické (energet

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Tomášov

320,000 € 2481 €/m²

Predaj veľký 1 izbový byt, čiastočná rekonštrukcia, Drobného ulica.

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného | 45 m²

Na predaj veľký 1 izbový byt 40 m2 plus 5 m2 balkón, spolu 45 m2 v kompletne zrekonštruovanom a

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4000 €/m²

Predaj 4i rodinný dom, pozemok 1 038 m2, Dunakiliti

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti | Dunakiliti

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý tehlový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Dunakiliti.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

249,700 € 2497 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, pozemok Stupava, pri Vachalkovom rybníku, 5683m2

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Malý háj | 5,683 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V JEDNEJ Z NAJPERSPEKTÍVNEJŠÍCH ČASTÍ STUPAVY Ponúkame na predaj exkluz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

120 €/m2 120 €/m2

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8528)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Rodinné domy na predaj (23015)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (748)
Upresniť hľadanie