OCCAM | Timeless elegance on Palisády – a large-scale 121 sqm historic apartment after complete renovation

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 121 m²

OCCAM New Home offers for rent an exceptional apartment that combines the elegance of historic

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

OCCAM | Nadčasová elegancia na Palisádach – veľkometrážny 121 m² historický byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 121 m²

OCCAM New Home ponúka na prenájom výnimočný byt, ktorý spája noblesu historickej architektúry s

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou a výhľadmi snov v slepej uličke

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Sklenárska | 287 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou, výhľadm

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ STAROMESTSKÝ BYT | 192 m² | HISTORICKÁ BUDOVA | ABSOLÚTNE CENTRUM

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Laurinská | 192 m²

Ponúkame na prenájom veľkorysý 3-izbový byt s výmerou až 192 m², ktorý sa nachádza v historicke

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,840 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Vidiecky rodinný dom s 3 bytovými jednotkami

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Vrančovičova | 229 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj rodinný dom na Vraňovičovej ulici v historickom cente Lamača. N

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

419,000 € 1830 €/m²

PREDAJ 2-IZBOVÉHO BYTU V TICHEJ LOKALITE

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na predaj praktický 2-izbový byt (55 m²) v príjemnej a tichej lokalite len pár minút o

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

220,000 € 4000 €/m²

NUPPU - Nový nebytový priestor. Príležitosť.

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Hraničná | 52 m²

REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom úplne nový nebytový priestor v Novostavbe NUPPU MAGN

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,090 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE Predaj dvoch 4 izbových bytov v dvojdome

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Vratičová | 95.57 m²

Ponúkame na predaj dva 4 izbové byty o celkovej podlahovej ploche 95,57m2 (bez povalového pries

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

319,999 € 3348 €/m²

3I NOVOSTAVBA, BA-RUŽINOV,

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 70 m²

**Prenájom Moderného 3-izbového Bytu v Exkluzívnom Komplexe , Ružinov, Bratislava** Ponúkame n

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE Predaj dvoch 4 izbových bytov v dvojdome

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Vratičová | 95.57 m²

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

319,999 € 3348 €/m²

4i byt- nadštandardná výmera, priestranné izby, skvelý potenciál pre život aj investíciu

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 143 m²

Predstavujeme vám priestranný 4-izbový byt s nadštandardnou výmerou 143,20 m² v prestížnom proj

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Luxusný 4 - izbový penthouse s terasou pre náročných

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 249.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový ateliér, ktorý splní aj tie najnáročnejšie predstavy o pohodlno

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

879,900 € 3568 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodné priestory v novostavbe -100 až 355 m2- srdce nového downtownu Bratislavy

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prístavná | 355 m²

Hľadáte priestor pre svoju obchodnú prevádzku alebo reprezentatívne kancelárie ? Ponúkame moder

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Váš nový domov v meste - 3 izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 99.5 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe na Prístavnej ulici v mestskej časti Ružin

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľorysý 3 izbový byt v novostavbe 134,60 m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 134.5 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 3 izbový byt s rozlohou 134,60 m2 v kvalitnej novostavbe projektu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Posledné voľné obchodné priestory v novootvorenom OC Tehelko

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Bajkalská | 16,000 m²

Ponúkame voľné obchodné priestory v novootvorenom obchodnom centre OC Tehelko, ktorý je súčasť

Publikované: 19.01.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Nebytové priestory na predaj 977 m² s parkovaním v centre Bratislavy, Zámocká ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zámocká | 977 m²

Nebytové priestory na predaj – 977 m² s parkovaním v centre Bratislavy (Zámocká ulica) Ponúkam

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Na prenájom: Exkluzívny 5+ izbový penthouse 216 m2 s panoramatickými terasami 250 m2, Zámocká – Staré Mesto, Bratislava, výhľad na mesto, hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Zámocká | 216 m²

Na prenájom: Exkluzívny 5+ izbový penthouse s panoramatickými terasami, Zámocká – Staré Mesto,

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Veľkorysý, slnečný byt so šatníkom a dvomi lodžiami

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 69.19 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj svetlý, moderný 2i byt, situovaný v žiadanej lokal

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

245,000 € 3541 €/m²

Trojpodlažný 8izb. RD s garážou pre dve vozidlá, Buková ul., Bratislava Staré mesto – pod Bôrikom.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Buková | 202 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj veľký 8 izb. trojpodlažný rodinný dom,

Publikované: 14.01.2020 Aktualizované: 10.04.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

559,000 € 2767 €/m²

Zabehnutá (25r.) reštaurácia s letnou terasou v os. vlastníctve, Česká ul. - BA III. na predaj

Reality Bratislava-Nové Mesto

Reštaurácia | Česká | 230 m²

Ponúkame na predaj zabehnutú reštauráciu (v prevádzke už 30 rokov!), OV, ÚP 230 m2 s kapacitou

Publikované: 21.06.2023 Aktualizované: 10.04.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

625,000 € 2717 €/m²

Kancelársky priestor na Panskej ulici (76,13 m2) + možnosť prenajať aj výnimočný reprezentatívny priestor v budove

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panská | 76.3 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný podkrovný klimatizovaný kancelársky priestor nachádzajúci sa n

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

765 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Odstúpenie - zabehnuté, kompletne vybavené detské centrum, Bratislava, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Šancová | 115 m²

🌟 Hľadáte stabilný projekt, ktorý prináša radosť deťom a zároveň funguje ako biznis s overenou

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – rodinný dom s potenciálom prestavby / developmentu, Dlhé Diely III.

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Dlhé diely III. | 260 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – rodinný dom s potenciálom prestavby / developmentu Dlhé Diely III., Br

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

440,000 € 1692 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23040)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie