PREDAJ 3 izbový byt, 76,5 m2, Handlová, 29.augusta.

Reality Handlová

3 izbový byt | Ul. 29. augusta | 76.5 m²

Buttefly-reality ponúka NA PREDAJ 3 izbový byt, 76,5 m2, Handlová, 29.augusta. Hľadáte pokojné

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,000 € 1033 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Relax, šport a gastro pri Neusiedlerskom jazere

Reality Rust

Mobilný dom | Rakúsko | Rust | -

Hľadáte oddych pre seba, rodinu a kamarátov? Príďte objaviť ideálne miesto pre váš relax! Ak t

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rust

39,900 € 2314 €/m²

Dva domy so záhradou v centre - Levice

Reality Levice

Rodinný dom | Janka Jesenského | 195 m²

Ponúkame Vám na predaj dva domy na bývanie alebo podnikanie v centre Levíc. Domy sa nachádzajú

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Levice

108,000 € 554 €/m²

Pozemok určený na výstavbu - Podhorany

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | Podhorany | 2,056 m²

Exkluzívna ponuka veľkého pozemku určeného na výstavbu a možnosti rozdelenia až na 3 stavebné p

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÉ!!! Posledný voľný pozemok na predaj - Podhorany!!!

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | Podhorany | 623 m²

Exkluzívna ponuka stavebných pozemkov v malebnej obci Podhorany Máte záujem o lukratívnu príle

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

45,000 € 72 €/m²

Prenájom: Polyfunkčný priestor 98,9m2, Markušovská cesta, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Administratívny objekt | - | 98.9 m²

Alphareality.sk exkluzívne ponúka na prenájom polyfunkčný priestor, Markušovská cesta, Spišská

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Spišská Nová Ves

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ - Rodinný dom - chalupa v Kokave nad Rimavicou - Čertove potôčky

Reality Kokava nad Rimavicou

Rodinný dom | - | 200 m²

Popis nehnuteľnosti Rodinný dom v pôvodonom stave, no v započatej rekonštrukcii v obci Kokava

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

44,800 € 235 €/m²

Prenájom: Polyfunkčný priestor, Radlinského, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Administratívny objekt | Radlinského | 543 m²

Alphareality.sk ponúka na prenájom polyfunkčný priestor, Radlinského, Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Spišská Nová Ves

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Vzdušný 4,5 izbový byt s vysokými stropmi v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie 1. mája 16A | 101.34 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj pekný staromestský 4,5-izbový byt s vysokými stropmi

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 4144 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok pre RD s výhľadom na les, Nižný Klátov,Košice-okolie

Reality Nižný Klátov

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Realitná kancelária Heriban reality a Ing. Anna Štefanová Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slneč

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

210,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový byt s parkovaním a 22m2 terasa, Nivy- Jégého ul, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 120 m²

Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul

Publikované: 23.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

515,000 € 4292 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kancelárske priestory na samostatnom 1.posch. polyfunkčnej budovy.

Reality Trnava

Administratívny objekt | Skladová | 350.6 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom na Skladovej ulici v Trnave kancelárske priestory n

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

7 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na 20 árovom pozemku v Nových Zámkoch!

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 100 m²

Výrazne znížená cena!!!Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na 20 árovom pozemku v Nových Zámkoch

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

325,000 € 3550 €/m²

Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj pozemok v Nových Zámkoch!

Reality Nové Zámky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nové Zámky | 714 m²

Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj 7 árový pozemok v Nových Zámkoch! Plocha: pozemku 714m2. N

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

122,000 € 171 €/m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Pozemok pre bytovú výstavbu | Hurbanovo | 2,805 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Hurbanove. Plocha: pozemku 2805m2. Rovinatý pozemok. Betónová

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

133,000 € 47 €/m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - Záhradu v Haniskej

Reality Haniska

Záhrada | Haniska | 1,000 m²

Spoločnosť Reality & Partners, s.r.o., Vám exkluzívne ponúka záhradu na predaj: - Záhrada vo v

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Haniska

58 €/m2 58 €/m2

Pozemok v časti Sady Nad Torysou

Reality Sady nad Torysou

Lúka, pasienok | Zdoba | 1,664 m²

Spoločnosť Reality & Partners, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj Pozemok v časti Sady Nad

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

35 €/m2 35 €/m2

PINKREAL- Predaj tichý, slnečný pozemok pri lese a potoku

Reality Hradište

Iný poľnohosp. pozemok | - | 3,798 m²

PINKREAL - Ponúkame na predaj slnečný a tichý pozemok v katastrálnom území obce Hradište, pri l

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Hradište

33,000 € 9 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Butterfly-reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný 4-izbový mezonet v tichej a zelenej lokalite Slanec

Reality Bratislava-Vajnory

4 izbový byt | Horská | 145 m²

Priestranný dvojpodlažný byt – 145 m²Poschodie: 3. a 4. poschodie zo 4Orientácia: východ – zápa

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

1,690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pozemok v Brezne - Rovne ideálny pozemok pre Váš vysnený dom

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Rovne | 2,094 m²

Hľadáte ideálne miesto pre stavbu rodinného domu v krásnom prostredí s výhľadom na hory? Potom

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

Zariadený apartmán blízko mora, Chorvátsko - Petrčane

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v modernej novostavbe v Petrčane. Nachádza na by

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

199,000 € 3519 €/m²

Najlacnejší, exkluzívny stavebný pozemok v Kasárňach-Brezno

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Kasárne | 721 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj jeden z posledných voľných stavebných poz

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

148,000 € 205 €/m²

Dom s výhľadom na more, 2x apartmán, len 150m od mora , Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dvojdom s dvomi apartmánmi na ostrove Vir v Chorvátsku. P

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

259,000 € 2233 €/m²

Predáme pozemok v obci Snežnica o výmere 850 m2

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 850 m²

Predáme slnečný pozemok v obci Snežnica o výmere 850 m2 v tichom prostredí, všetky inžinierske

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

102,000 € 120 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23103)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Upresniť hľadanie