NA PREDAJ _ Stavebný pozemok 735 m² pri Národnom parku Slovenský kras _ Hrhov

Reality Hrhov

Pozemok pre rodinné domy | Hrhov | 735 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pokoj vidieka, krásna príroda a dostupnosť z Rožňavy alebo Košíc?

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Hrhov

22,500 € 31 €/m²

Stavebný pozemok lokalita Slnečná úboč, Levočská Dolina, okres Levoča

Reality Levoča

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 0 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Slnečná úboč, Levočská Dolina, okres

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Levoča

88 €/m2

Stavebný pozemok v TOP lokalite Michaloviec - Tehelné pole

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 735 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Michaloviec vyhľadáv

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

97,225 € 132 €/m²

dom na kľúč Boliarov - 22 km od Košíc

Reality Boliarov

Rodinný dom | - | 91 m²

investičná príležitosť v obci Boliarov 20 km od Košíc 506m2 v intraviláne obce s možnosťou doko

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Boliarov

119,000 € 1308 €/m²

Parkovacie miesto na predaj, Senec

Reality Senec

Garáž | Marhuľová | 12.5 m²

Parkovacie miesto na predaj, Senec - Marhuľová ulica Veľkosť parkovacieho miesta 12,5 m2. Park

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Senec

7,900 € 576 €/m²

Novostavba 4 izbového rodinného domu v Janíkovciach HOLODOM - 3D obhliadka

Reality Nitra

Rodinný dom | Janíkovce | 90 m²

Koval reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 4 izbové novostavby rodinných domov, každý s 2

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

223,000 € 2478 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom priestor 112 m2, centrum, Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova ulica | 112 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestor nachádzajúci sa na 1. poschodí na pešej zóne v Nitre o veľkos

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Rodinný dom - Novostavba Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Hlavná | 109.7 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

328,000 € 2625 €/m²

NA PREDAJ _Dizajnová chata_komplet_rekonšt._ Rakaca

Reality Meszes

Chalupa, rekreačný domček | Maďarsko | Meszes | -

3D + VIDEO! Dizajnová chalupa, raj na zemi v lokalite zasadenej do nádhernej prírodnej scenérie

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Meszes

118,900 € 1562 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

*EXKLUZÍVNE* Luxusný 2-izbový apartmán s výhľadom na more v elitnom komplexe Sand Lilies

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponúk

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

197,000 € 2494 €/m²

3-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcií

Reality Diakovce

Rodinný dom | Diakovce | 70 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom po kompletnej rek

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Diakovce

158,000 € 2257 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK, MARGECANY, RUŽÍN--KOZINEC

Reality Margecany

Rekreačný pozemok | Ružín. KOZINEC | 0 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka možnosť vlastniť pozemok v krásnej rekreačnej obl

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

Cena dohodou

Záhrada v Levoči

Reality Levoča

Záhrada | Levoča | 0 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka možnoť vlastniť záhradu priamo v centre mesta Lev

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Levoča

Cena dohodou

Záhrada v Nitre - v záhradkárskej oblasti

Reality Nitra

Záhrada | Šuranská | 391 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj záhradu nachádzajúcu sa v Nitre na ulici Šuranská, v záhra

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

34,000 € 87 €/m²

Priestory s parkovaním na prenájom - Nitra

Reality Nitra

Priestor pre výrobu | Cabajska | 1,005 m²

Ponúkame Vám na prenájom prevádzkové priestory 505m2, s pozemkom 500 m2 v Nitre, ulica Cabajská

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

3,300 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Predaj lukratívnych pozemkov v Mlynici

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 700 m²

Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Investujte aj vy do niečoho, čoho hodnota stá

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

130 €/m2 130 €/m2

NA PREDAJ-Veľký pozemok so starším rodinným domom v Šoporni

Reality Šoporňa

Pozemok pre rodinné domy | - | 4,833 m²

*** WFM Reality *** Vám ponúka na predaj veľký pozemok v obci Šoporňa. Na pozemku sa nachádza

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Šoporňa

72 €/m2 72 €/m2

NA PREDAJ: Investičné pozemky vo Vyšných Ružbachoch

Reality Vyšné Ružbachy

Iný stavebný pozemok | Vyšné Ružbachy | 6,000 m²

Centrum Real exkluzívne ponúka na predaj atraktívne investičné pozemky v obci Vyšné Ružbachy o

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

55 €/m2 55 €/m2

REKREAČNÁ CHATKA V PODTATRANSKEJ OBCI ŠTÔLA

Reality Štôla

Chalupa, rekreačný domček | - | 90 m²

Centrum Real exkluzívne ponúka na predaj krásnu, útulnú a slnečnú chatu v podtatranskej obci Št

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štôla

140,000 € 1556 €/m²

Na prenájom/predaj - obchod - celá budova - Šaľa

Reality Šaľa

Obchodné priestory | P.Pázmaňa | 139 m²

Ponúkame Vám na predaj/ prenájom budovu obchodu a služieb v centre mesta Šaľa. Budova je jednop

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Šaľa

400,000 € 2878 €/m²

PRENÁJOM ADMINISTRATÍVNYCH PRIESTOROV V CENTRE MESTA POPRAD

Reality Poprad

Administratívny objekt | Mnoheľova | 56.125 m²

Centrum Real ponúka na prenájom administratívne priestory priamo v centre mesta Poprad. Kancel

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Poprad

586 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

4-izbový byt a reštaurácia - Rišňovce - Nitra

Reality Rišňovce

Rodinný dom | Rišňovce | 320 m²

Koval reality Vám ponukajú na predaj reštauráciu s terasou a 4 izbový byt v centre obce Rišňovc

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rišňovce

235,000 € 734 €/m²

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - B302

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 44.1 m²

Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Máme pre Vás exkluzívny apartmán v jedinečno

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

452,034 € 10250 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt, 76,5 m2, Handlová, 29.augusta.

Reality Handlová

3 izbový byt | Ul. 29. augusta | 76.5 m²

Buttefly-reality ponúka NA PREDAJ 3 izbový byt, 76,5 m2, Handlová, 29.augusta. Hľadáte pokojné

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,000 € 1033 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23103)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie