Predám stavebný pozemok Nitra - Štitáre.

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Pri prameni | 1,056 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom Nitra - Štitáre, Pri prameni. Plocha: pozemku

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

96,000 € 91 €/m²

Prenajmem v Nitre 30m2 s parkovacím miestom na Cabajskej ceste.

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Cabajská | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Nitra, Cabajská vhodný na kancelárie,

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

320 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predám pozemok na Zlatomoraveckej ceste pri Nitre, 6492m2.

Reality Pohranice

Komerčná zóna | Zlatomoravecká | 6,492 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - priemyselná zóna, technické služby vhodný na výstavbu sídla fi

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Pohranice

88,000 € 14 €/m²

Na prenájom nebytový priestor v projekte Rínok Rača – 148 m²

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Rudroffova | 148.26 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 148,26 m² v novostavbe polyfunkčnej budovy v p

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na Predaj Komerčné, Prevádzkové a Skladové Priestory v Bratislave-Nové Mesto, Vajnorská ul. 127

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Vajnorská | 1,600 m²

NA PREDAJ – Komerčné priestory, Vajnorská 127, Bratislava Lokalita: Vajnorská 127, Bratislava

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Na prenájom obchodné priestory v rôznych výmerách v Rači.

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Výhonská | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory o celkovej výmere 2.500 m2 v obchodnom dome Drevona

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Sklad 810 m2 s administratívnym a sociálnym zázemím.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Kukučínova | 810 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 810 m2 v skladovom areáli na Kukuč

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj 4 izb. RD kompletná rekonštrukcia, Podhájska

Reality Podhájska

Rodinný dom | - | 120 m²

Hovorí sa že prvý pocit býva dôležitý, pri tejto nehnuteľnosti môj prvý pocit bol veľmi dobrý.

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Podhájska

166,000 € 1383 €/m²

Na predaj 24 árový pozemok s chatou.

Reality Podhájska

Chalupa, rekreačný domček | Pod lesom | 70 m²

Dobrá investičná nehnuteľnosť, nakoľko sa nachádza iba 400 m od TK Podhájska. Šírka pozemku je

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhájska

99,900 € 1427 €/m²

Vykurovaný skladový priestor 550 m2 na Púchovskej ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Púchovská | 550 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 550 m2 v skladovom areáli na Púcho

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NOVOSTAVBA 4i Rodinný dom 140m2 ul. Pútnická

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 140 m²

NOVOSTAVBA ul. Pútnická Klasický murovaný tehlový zateplený 4i Rodinný dom 140m2 na pozemku 3

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

459,500 € 3282 €/m²

PREDAJ - celoročne obyvatelna murovaná záhradná chata- Malacky

Reality Malacky

Záhradná chatka | Malacky | 53 m²

Predáme v krásnom tichom prostredí záhradkárskej osady Malacky - kompletne zrekonštruovanú celo

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malacky

115,000 € 2170 €/m²

Stavebný 534m2 JUHOZÁPADNÝ pozemok s výhľadom

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Pod Zečákom | 534 m²

Pekný 534m2 JUHOZÁPADNÝ pozemok + STAVEBNÝ kod územia 102 25% zastavaná plocha + Šírka 20m

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

160,000 € 300 €/m²

Pozemok Bardejov - Vinbarg

Reality Bardejov

Iný stavebný pozemok | Bardejov | 450 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemok v Bardejove - Vinbarg o rozlohe 450 m2. Pozemok j

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

17,000 € 38 €/m²

PRENAJOM - nebytový priestor 262 m2- BA V.- Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Objekt pre obchod | Blagoevova | 262 m²

Prenajmeme v lukratívnej časti na začiatku Petržalky na Blagoevovej ulici nebytový priestor po

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

10 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Pozemky Bardejov - Mihaľov

Reality Bardejov

Rekreačný pozemok | Mihaľov | 4,824 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemky v Bardejove - Mihaľov - pozemok č.1: 2412 m2, ce

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

10 €/m2 10 €/m2

Pozemok v obci Becherov

Reality Becherov

Iný stavebný pozemok | Becherov | 1,270 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok v obci Becherov. Vlastnosti pozemku:

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Becherov

33,500 € 26 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Chmiňany na predaj

Reality Chmiňany

Rodinný dom | 100 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom s

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Chmiňany

105,000 € 1050 €/m²

RD aj na PODNIKANIE s VEĽKORYSÝM POZEMKOM

Reality Prešov

Rodinný dom | Vranovská | 140 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom nachád

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

Útulná chata vhodná aj na celoročné bývanie s terasou a dielňou

Reality Bohdanovce nad Trnavou

Chalupa, rekreačný domček | Pri potoku | 62 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj útulnú chatu vo výbornom stave vďaka svojmu vyb

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bohdanovce nad Trnavou

135,000 € 2177 €/m²

Pozemok v obci LAŽANY okr. Prešov

Reality Lažany

Pozemok pre rodinné domy | x | 1,128 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj pozemok v obci Lažany, okres Preš

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Lažany

45,000 € 40 €/m²

Investičný pozemok na predaj v obci Chmeľovec/ Podhorany

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 644 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v katastri obce Chmeľovec pri Pr

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

33,000 € 51 €/m²

3-podlažná murovaná chata v obci Svinica

Reality Svinica

Chalupa, rekreačný domček | Viničný vrch | 29 m²

Ponúkame na predaj útulnú a prakticky riešenú 3-podlažnú murovanú chatu s podlahovou plochou 26

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Svinica

74,000 € 2552 €/m²

Klimatizovaná kancelária s parkovacím miestom

Reality Trnava

Administratívny objekt | Bulharská | 15.16 m²

ASGARD home reality ponúka na prenájom kanceláriu o veľkosti 15,16 m2 s klimatizáciou a parkova

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

190 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23027)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie