Na predaj 3-izbový byt, Žilina – Solinky, pri lesoparku

Reality Žilina

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,500 € 2811 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ 2-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince

Reality Žilina

2 izbový byt | 61.4 m²

Na predaj luxusný 2-izbový byt v projekte Zelené Vlčince, Žilina Hľadáte nadštandardné, moderne

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

224,000 € 3648 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, 3,5-izbový mezonet 100m2 v meste Žilina- Závodie

Reality Žilina

3 izbový byt | 100 m²

Na predaj mezonetový byt v meste Žilina, k.ú Závodie. Byt je dispozične riešený 2 plnohodnotným

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

239,900 € 2399 €/m²

Top
Top

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v projekte Slnečnice - Žltá ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Žltá | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

777,000 € 6118 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

CreeX Reality - komfortný moderný 5i bungalov s veľkým pozemkom - Malženice

Reality Malženice

Rodinný dom | 150 m²

CreeX Reality a Michal Gašparík ponúkajú na predaj rodinný dom – bungalov z roku 2011, nachádza

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Malženice

255,000 € 1700 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Centrum mesta - na predaj 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Moyzesova ulica

Reality Pezinok

3 izbový byt | Moyzesova | 96.6 m²

Keď sa mestský život stretne s čarom vidieckeho pokoja... Objavte skrytý klenot v priamom cent

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Pezinok

274,900 € 2846 €/m²

Top
Top

Svetlý a priestranný 4-izbový byt s loggiou – Fončorda, B.B.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tulská 89 | 83.27 m²

Ponúkame na predaj príjemný, 4-izbový byt, ktorý vás zaujme svojou vzdušnosťou, praktickou dis

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

230,000 € 2762 €/m²

Top
Top

Luxusný 2-izbový klimatizovaný byt s výhľadom do prírody , balkón, parkovacie miesto v garáži–Vlárska ul., BA-Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 55 m²

Ponúkame na prenájom slnečný, moderne riešený 2-izbový byt v prestížnej a tichej lokalite na Vl

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,050 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top
Top

Tichý staromestský 3,5-izbový byt vo dvore – 29. augusta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 3921 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 4-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach, Béžová ulica, komfortné rodinné bývanie v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Béžová | 87 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

449,990 € 5172 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Luxusná rezidencia na Bôriku – Údolná, Staré Mesto, BA I - reprezentatívne bývanie v prestížnej lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²

DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,699,990 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Staromestský 3-izbový byt 73 m² po dizajnovej rekonštrukcii, Chorvátska, Staré Mesto, Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 4613 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný staromestský 3-izbový byt 132 m², 2 pivnice – Mateja Bela, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 3546 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame komerčný objekt – administratívna budova s parkovaním pre 25 áut a investičným potenciálom, Jelenia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,750,000 € 1750 €/m²

Top
Top

Jan Pinka | VEĽKORYSÝ 5-IZBOVÝ BYT S FUNKČNOU DISPOZÍCIOU NA HRADNOM KOPCI S DYCHVYRÁŽAJÚCIM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

689,000 € 4593 €/m²

Top
Top

Unikátny byt v historickom centre Košíc| Mäsiarska ul | 110 m²

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Mäsiarska | 110 m²

Existujú byty, ktoré ponúkajú „bývanie“. A potom sú tu nehnuteľnosti, ktoré majú atmosféru, cha

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

364,990 € 3318 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Príjemný 2 - izbový byt v širšom centre

Reality Žilina

2 izbový byt | Radlinského | 61 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt situovaný v tichej ulici, len pár minút pešo od priameh

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,000 € 3033 €/m²

Top
Top

3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Nitra – Petzwalova, 79 m²

Reality Nitra

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Nitra, na Petzwalovej ul

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

167,000 € 2114 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj 3-izbový rodinný dom, Zobor Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj 3 izbový dvojpodlažný rodinný dom na Zobore v tichej uličke pod lesom. Na pozemku o

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

205,000 € 1864 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Veľký rodinný 3-izbový byt | 91 m² | 2 balkóny | garážové státie | RUSTICA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný na 2. nadzemnom podlaží

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

345,000 € 3791 €/m²

Top
Top

2 izb. byt v novostavbe, NÁMESTIE PRI SÝPKE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 61 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostredí bratislavských J

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

229,000 € 3754 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom v Nitre - Šúdol

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdolská | 268 m²

Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom v tichej časti Nitry – Šúdol. Nehnuteľn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

499,000 € 1862 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie