1 izbový byt | Halenárska | 45.49 m²
/ Exkluzívne iba u Nás / ponúkame na predaj priestranný 1,5 izbový byt s výmerou 45,49 m² na Ha
174,900 € 3845 €/m²
Rodinný dom | Breznianska | 339 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj exkluzívnu novostavbu rodinného domu v lokal
Cena dohodou
3 izbový byt | 67.1 m²
Tatranská Lomnica – ideálna voľba pre rodinu aj oddych v srdci Vysokých Tatier. Realitná kance
359,000 € 5350 €/m²
2 izbový byt | 45.2 m²
259,000 € 5730 €/m²
4 izbový byt | Na Krčoch | 103 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj novostavbu 4izbového dvojpodlažného bytu v rodinnom dome s tr
499,000 € 4845 €/m²
1 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 44 m²
Prenájom nadštandardného 1,5 izbového bytu priamo v centre na Hviezdoslavovom námestí. Byt má
850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Osuského | 68 m²
Prenájom 3 izbového bytu na Osuského ulici v Petržalke. Byt sa nachádza na 2 poschodí z 12 s d
800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Tomášikova | 54 m²
Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tomášikovej ulici v Ružinov
700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | 153 m²
Chalupa na predaj uprostred prekrásnych kopaníc v lokalite Stará Turá časť Súš – Kopanice. Tát
155,000 € 1013 €/m²
Rodinný dom | 153 m²
Rodinný dom na predaj uprostred prekrásnych kopaníc v lokalite Stará Turá časť Súš – Kopanice.
155,000 € 1013 €/m²
2 izbový byt | Bartoškova | 48 m²
Tehlový bytový dom v tichej nenápadnej uličke v širšom centre Bratislavy, kde auto nie je potre
229,000 € 4771 €/m²
Rodinný dom | Pod lesom | 150 m²
Architektom navrhnutý pasívny drevodom v energetickej triede A0 s modulárnou dispozíciou 4 aleb
493,000 € 3287 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 111.44 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Bukovec, len na skok
125,000 € 1122 €/m²
3 izbový byt | Bernolákovská | 70.04 m²
GRAVITAS vám ponúka na predaj úplne nový moderný 3-izbový byt v projekte AURORA Residence na Be
272,450 € 3890 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
EXKLUZÍVNE: Kompletne zrekonštruovaný priestranný rodinný dom v Sečovciach Hľadáte dokonalý ro
245,000 € 767 €/m²
3 izbový byt | Východ | 64 m²
Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný t
Cena dohodou
3 izbový byt | Bajkalská | 90 m²
Exkluzívny 3-izbový byt s terasou v projekte TRI VEŽE – ikonický výhľad na Bratislavu z 19. pos
459,000 € 5100 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 165 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Malá Ida, ktorý poskytuje
495,000 € 3000 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 43.75 m²
WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen
209,900 € 4798 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 67.45 m²
330,900 € 4906 €/m²
Rodinný dom | Cesta na Kamzík | 137 m²
PREDAJ: EXKLUZÍVNY PROJEKT 2 DVOJDOMOV – POD GAŠTANICOU, KOLIBA, BRATISLAVA Ponúkame na predaj
644,000 € 4701 €/m²
Rodinný dom | Repíková | 133.36 m²
Váš nový domov na rozhraní Prievoz, Ružinov a Vrakuňa. Rodinný dom pripravený na okamžité nasťa
595,000 € 4462 €/m²
Garáž | Dvojkrížna | 16 m²
Ponúkame na prenájom uzamykateľnú murovanú garáž, s mechanickou bránou na klúč. Garáž má rozme
130 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hlavná | 58 m²
Realitná kancelária Spirit Reality vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardné 2-izbové býv
570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.