GARÁŽ V SRDCI TRNAVY

Reality Trnava

Garáž | Vajanského | 18 m²

Hľadáte bezpečné parkovanie, praktický sklad alebo výhodnú investíciu v centre mesta? Táto gará

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trnava

35,000 € 1944 €/m²

Novinka
Novinka

PRÁVE SPUSTENÝ PREDPREDAJ - PATTAYA, THAJSKO

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Úplne nový projekt v Pattayi spúšťa predpredaj - ceny sa následne budú zdvíhať. Od developera,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

67,900 € 2612 €/m²

Novinka
Novinka

Záhradná chatka /402 m2/ Žilina - Budatín/ Dubeň

Reality Žilina

Záhradná chatka | 402 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj drevenú chatku so súpisným číslom / 20 m2 / a so záhradou,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

22,500 € 56 €/m²

Novinka
Novinka

1 izbový byt na prenájom, lokalita Širšie Centrum

Reality Martin

1 izbový byt | 29 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Martin

490 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Chata s výhľadom - Bobrovník ID: 023-13-STSA

Reality Bobrovník

Chalupa, rekreačný domček | . | 0 m²

ID: 023-13-STSA 🌊 CHATA S VÝHĽADOM, AKÝ KÚPITE LEN RAZ ZA ŽIVOT – Bobrovník, Marina Liptov Pre

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bobrovník

170,000 €

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom garsónku Na Gazdovskej ul. v Komárne

Reality Komárno

Garsónka | 18.8 m²

Ponúkame na prenájom zariadenú garsónku vo vyhľadávanej lokalite mesta Komárno. Byt má 19 m2 a

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Komárno

350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ! Svetlý 1-izbový, ul. Obrancov mieru ,Košice-Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Obrancov mieru | 42 m²

Ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Sever, na ulici O

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,900 € 4045 €/m²

Novinka
Novinka

STAVEBNÝ POZEMOK PRE RD ČERVENÍK 598m

Reality Červeník

Pozemok pre rodinné domy | Miloslava Hurbana | 598 m²

Exkluzívne / DOREAL Záhorie ponúka na predaj stavebný pozemok ( 598 m²) pre rodinný dom v obci

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Červeník

97,000 € 162 €/m²

Novinka
Novinka

BÝVAJ PRVÝ V LUXUSNOM 2i byte, UNO POŠTOVA RESIDENCE, KLÍMA, CENTRUM, Poštová ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Poštová | 65 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom exkluzívny, kompletne štýlovo zariadený 2i

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,140 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

MODERNÝ 3i byt, REKONŠTRUKCIA, CENTRUM, KLÍMA, LOGGIA, Palackého ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palackého | 60 m²

Realitná kancelária PRIME Reality ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 3–izbový byt orientov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PEKNÝ 2i byt, REKONŠTRUKCIA, Tichá časť, Trenčianska ulica, Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 44 m²

Realitná kancelária PrimeReality s poverením majiteľa ponúka na prenájom pekný, slnečný, komple

Publikované: 12.08.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Priestranný 4 izbový byt , Martin - Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj štvorizbový byt v pokojnej mestskej časti Ľadoveň. Byt o výmere 82 m2 sa

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Martin

189,900 € 2316 €/m²

člen NARKS

5 i rodinný dom s terasou 54 m2, garáž, pozemok 1205 m2, Valaliky

Reality Valaliky

Rodinný dom | 135 m²

Len u nás ponúkame na predaj príjemný 4+1 izbový rodinný dom nachádzajúci sa na oplotenom a rov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Valaliky

385,000 € 2852 €/m²

Priestranný 3 i byt, 2. p., 70 m2 + 6 m2 loggia, Sputniková, Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Sputniková | 70 m²

Len u nás ponúkame na predaj komfortný 3 izbový pražský typ bytu nachádzajúci sa na ul. Sputnik

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

244,000 € 3486 €/m²

4 i byt, 111 m2 + terasa, sauna a špičkový dizajn, Cédrová

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Cédrová | 111.17 m²

Ponuka, ktorá sa nevidí často! Len u nás ponúkame na predaj jedinečný priestranný 4 izbový byt

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

485,000 € 4363 €/m²

Rekreačný pozemok so záhradnou chatkou, Kavečany 475 m2, Vitalina

Reality Košice-Kavečany

Záhradná chatka | 14 m²

Len u nás ponúkame na predaj príjemný rekreačný pozemok s menšou chatkou v metskej časti Košice

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

67,000 € 4786 €/m²

5 i symatický rodinný dom, Mengusovská ul., Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Mengusovská | 197 m²

Len u nás ponúkame na predaj priestranný 5 izbový poschodový rodinný dom nachádzajúci sa v loka

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

689,000 € 3497 €/m²

Príjemný 3 i pražský byt, 6 m2 loggia, Adlerová, Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Adlerova | 71 m²

Len u nás ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt nachádzajúci sa na ul. Adlerová v mestske

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

223,000 € 3141 €/m²

6 i rezidencia, súkromná ulica, pozemok 1334 m2, Pereš

Reality Košice-Pereš

Rodinný dom | 320 m²

Len u nás ponúkame na predaj impozantnú 6 izbovú rezidenciu nachádzajúcu sa na konci slepej súk

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Košice-Pereš

Info v RK

Tehlový 4 i priestranný byt, novostavba pre rodinu, Panoráma

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | 108 m²

Ponúkame na predaj tehlový 4 izbový byt ako pokračovanie obľúbenej etapy Panorama 6 s novou výs

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

370,821 € 3434 €/m²

Posledný 3 i tehlový byt, novostavba tesne pred dokončením, Panoráma

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | 82 m²

Ponúkame na predaj posledný tehlový 3 izbový byt vo viladome BD6 na Panoráme, ul. Cédrová v mes

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

314,019 € 3830 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 3i byt, 2 x kúpeľňa, 2 x šatník, balkón, klíma, garáž, ÚPLNÉ CENTRUM

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie SNP | 130 m²

Realitná kancelária PRIME Reality s poverením majiteľa ponúka na prenájom veľmi pekný, klimatiz

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,320 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájm 1-izbového bytu, Martin - Košúty

Reality Martin

1 izbový byt | C. Majerníka | 29.2 m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt v Martine - Košútoch II. Byt o výmere 29,2 m2 je rekonštruova

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Martin

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rodinný dom vo Vrútkach s veľkým pozemkom a potenciálom ul. Matušovičovský rad

Reality Vrútky

Rodinný dom | Matušovičovský Rad | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v meste Vrútky na ulici Matušo

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Vrútky

169,000 € 845 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie