Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,800 m²
NA PREDAJ: Budova - sklad/výrobné priestory, Bratislava – Ružinov ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: - Typ n
1 € 0 €/m²
Priestor pre sklad | Nezadaná | 2,200 m²
Na predaj multifunkčný areál v obci Jánovce (okres Galanta) ? cca 40 km od Bratislavy Ponúkame
883,500 € 402 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 547 m²
Pozemok pri vode – ideálne miesto pre oddych aj investíciu. Ponúkame Vám na predaj atraktívny
99,500 € 182 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,696 m²
Ponúkame na predaj atraktívny pozemok evidovaný ako orná pôda, nachádzajúci sa v územnom pláne
518,336 € 91 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 2,892 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA – PREDAJ ROZSIAHLEHO AREÁLU S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM, MOST PRI BRATISLAVE Pr
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 12,000 m²
NA PREDAJ – AREÁL vhodný na Senior dom Ponúkame na predaj oplotený areál s dvoma prepojenými b
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Šalviová | 666 m²
NA PREDAJ: Stavebné pozemky v obci Hrubá Borša Hľadáte ideálne miesto na výstavbu vášho vysnív
95,000 € 143 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,000 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v atraktívnej a zastavanej časti obce Veľký Biel. ✅Základ
412,000 € 82 €/m²
Rodinný dom | 256 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom situovaný v pokojnej a vyhľadávanej lokalite mes
250,000 € 977 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Veľká Budafa | 2,173 m²
Ponúkame na predaj veľký pozemok so starým rodinným domom a s drevenou stodolou. Nutná rekonšt
188,000 € 87 €/m²
Rodinný dom | Jedľová | 116 m²
NA PREDAJ: Moderný 4-izbový bungalov v prémiovej lokalite Mlynský Klin, Senec Ponúkame na pred
327,500 € 2823 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Šamorínska | 19 m²
Na prenájom – reprezentatívny kancelársky priestory so súkromným parkovaním, v tichej lokalite
200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Poľná | 300 m²
Plánujete iba dočasné skladové využívanie? Chcete sa vyhnúť nákladom na zariadenie skladu? Ne
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Podhájska | 170.62 m²
Ideálny rodinný dom bez kompromisov – 6-izbový bungalov v Blatnom Priestor pre rodinu • Záhrad
479,000 € 2807 €/m²
Komerčná zóna | Poľná | 1,809 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok určený na priemyselné využitie. ✅Pozemok je vhodný na vý
349,500 € 193 €/m²
Obchodné priestory | Lichnerova | 147 m²
✅Typ: Obchodný priestor Podlahová plocha: 147 m2 Dostatočne priestranný, ideálny pre rôzne pod
329,000 € 2238 €/m²
2 izbový byt | Jána Dalloša | 55 m²
Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na prenájom príjemný a prakticky riešený 2-izbový byt v meste Slá
620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Thajsko
Copacabana Coral Reef je výnimočným príkladom modernej architektúry prepojenej s luxusným život
146,300 € 4303 €/m²
2 izbový byt | 1. mája | 55.12 m²
Ponúkame na prenájom 2 izbový byt nachádzajúci sa na 2.poschodí v historickom bytovom dome v ce
550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Stračia | 81 m²
Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ako výhrad
Cena dohodou
3 izbový byt | Pezinská | 80.29 m²
Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v Senci na ulici Pezinská. Byt sa nachádza na 1. poschodí zo
950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Považská | 80 m²
Ponúkame na prenájom príjemný a kompletne zariadený byt, na prvom poschodí, samozrejme s výťah
750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bernolákova | 36.13 m²
Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového domu a ponúka praktické dispozičné riešenie vhodné pre
370 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | M. Hodžu | 57 m²
Hľadáte byt pripravený na okamžité bývanie bez nutnosti ďalších investícií? Ponúkame na predaj
113,300 € 1988 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.