Stavebný pozemok Nenince, okres Veľký Krtíš

Reality Nenince

Pozemok pre rodinné domy | Janka Kráľa | 661 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný, rovinatý stavebný pozemok nachádz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Nenince

16,500 € 25 €/m²

Predaj prípadne zámena RD za 2-izb byt Budatínska Lehota

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | Budatínska Lehota | 110 m²

Reality Rent Vám ponúka na predaj pôvodný rodinný dom s priestranným pozemkom o rozlohe 1515 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

144,500 € 1314 €/m²

Novinka
Novinka

U NÁS !!! EXKLUZÍVNY, VEĽKOMETRÁŽNY 3i byt ( 135 m2 ), REKONŠTRUKCIA, CENTRUM, Laurinská ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Laurinská | 135 m²

Realitná kancelária PrimeReality s poverením majiteľa ponúka na prenájom exkluzívny, slnečný, v

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Exkluzívny kancelársky priestor na prízemí o výmere 25,2 m2 - TRNAVA - pri City Aréne

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Športová | 25.2 m²

Ponúkam Vám na PRENÁJOM - Exkluzívny kancelársky priestor, ktorý sa nachádza v Novo zrekonštruo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

10 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

TOP LOKALITA na predaj 2-izbový byt SLIAČ

Reality Sliač

2 izbový byt | Boženy Němcovej | 56.65 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sliač

Info v RK

Novinka
Novinka

PRENÁJOM obchodného priestoru - SEREĎ

Reality Sereď

Polyfunkčný objekt | Pekárska | 60 m²

DAJAreality ponúka na prenájom polyfunkčný priestor, vhodný na prevádzku obchodu alebo služieb

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Sereď

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Obchodný priestor na prenájom, Dunajská ulica, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Dunajská | 65 m²

TEL. Č. : 0917597386 Ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor v modernom polyfunkčnom

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

26 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kancelársky / obchodný priestor na prenájom, Dunajská ul.

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Dunajská | 90 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

23 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Podnikateľský objekt s pozemkom na predaj Borský Mikuláš

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v obci Borský Mikuláš na ulici Smuhy, vo frekventovanej časti o

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

159,900 € 640 €/m²

EXKLUZÍVNE – Slnečná záhrada pri sútoku Hrona a Dunaja | Štúrovo

Reality Štúrovo

Záhrada | 228 m²

Hľadáte miesto na oddych neďaleko vody, cyklotrasy a prírody? Ponúkame na predaj udržiavanú záh

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štúrovo

24,900 € 109 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkometrážny trojizbový byt s balkónom na predaj, Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | Sídl. Lúky | 84 m²

ByDoS Reality Vám ponúkajú veľkometrážnu nehnuteľnosť na predaj: Trojizbový byt: • Lokalita: S

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vráble

159,500 € 1899 €/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA 3 izbový byt v Brezovej pod Bradlom s krásnym výhľadom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | 77 m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt s balkónom – 77,65 m² Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pries

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

98,000 € 1273 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebné pozemky v novej lokalite VINOHRADY REZORT Senica

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 630 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v novej lokalite VINOHRADY REZORT Senica. Rezort sa nachádz

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

170 €/m2 170 €/m2

Pozemok 4300 m2 , logistika, stavebnIctvo, sklady, distribučné centrá. IS na pozemku

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Pod gaštanmi | 4,300 m²

VECTOR IN SECTOR ( vyše 30 rokov skúseností v odbore ) Vám vo výhradnom zastúpeni ponúka pozem

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

199 €/m2 199 €/m2

Predaj pozemku 600 m2 Bratislava- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²

Pozemok sa nachádza v pamiatkovej zóne Ba- Staré mesto. na pozemku sa nachádza 1 podlažná stavb

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rodinný dom pri Dunaji s veľkým pozemkom – ideálne bývanie, rekreácia alebo investícia

Reality Kravany nad Dunajom

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Spoločnosť Sonix Reality vám exkluzívne ponúka rodinný dom v pokojnej lokalite Kravany nad Duna

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Kravany nad Dunajom

89,900 € 1124 €/m²

2-izbový PET and CHILD FRIENDLY byt s balkónom a parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

2-izbový PET and CHILD FRIENDLY byt s balkónom a parkovaním v novostavbe kúsok od Avionu a záro

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom moderných kancelárskych priestorov – Plynárenská ulica, Bratislava - od 17 do 692m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 80 m²

Prenájom moderných kancelárskych priestorov – Plynárenská ulica, Bratislava Flexibilné priesto

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Odstúpim stánok - bufet gastro (6 x 4 m) v Kurinci (RS)

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Nezadaná | 24 m²

Voľnébývanie.sk Odstúpim stánok na Kurinec! Pojazdný bufet gastro 6x4m v Rimavskej Sobote, Zele

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na predaj Rimavská Sobota

36,500 € 1521 €/m²

4 izbový rodinný dom na skok od Bratislavy, Rajka, štandard v cene

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v Rajke, v tichej lokalite, mimo hlav

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj

249,900 € 2659 €/m²

Na prenájom prízemný sklad (ÚP=200,62 m2) s manipulačným priestorom (ÚP=168,16 m2) v PN - Dopravná ulica

Reality Piešťany

Priestor pre sklad | Dopravná | 200.62 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný sklad (ÚP=200,62 m2) s manipulačným priestorom (ÚP=168,16

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na prenájom Piešťany

1,074.54 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Pre konkrétneho klienta - 3 izbový byt, vlastné zdroje, Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Pre konkrétneho klienta s vyriešeným financovaním hľadáme: - 3 izbový byt - preferované lokalit

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

210,000 € 3000 €/m²

PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ V ŠAMORÍNE – JAZDECKÁ ULICA

Reality Šamorín

Rodinný dom | Jazdecká | 180 m²

PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ V ŠAMORÍNE – JAZDECKÁ ULICA Hľadáte dom, ktorý ponú

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Šamorín

429,900 € 2388 €/m²

Hľadáme na prenájom priestor vhodný na športovú halu (minimálne 1000 m²).

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | 1,000 m²

Hľadáme na prenájom veľký priestor s vysokými stropmi, vhodný na športovú halu (minimálne 1000

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Info v RK

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie