Stavebné pozemky v obci Hrubá Borša, okres Senec

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Šalviová | 1,021 m²

NA PREDAJ: Stavebné pozemky v obci Hrubá Borša – ideálne miesto pre váš vysnívaný domov! ✅ZÁKL

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

136,000 € 133 €/m²

Obchodný priestor, Kysucká ul., Senec

Reality Senec

Obchodné priestory | Kysucká | 110 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor v Senci na Kysuckej ulici, ktorý mometálne funguje ako vin

Publikované: 16.02.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Senec

209,000 € 1682 €/m²

Nová cena! Predaj 3i bytu – ulica Andreja Hlinku, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Andreja Hlinku | 65.24 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m² v pôvodnom, udržiavanom stave, ktorý je plne fu

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

133,000 € 2039 €/m²

Predaj 4 izbový mezonetový byt na prestížnej ulici Senec

Reality Senec

4 izbový byt | Lichnerova | 135 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný mezonetový byt na prestížnej Lichnerovej ulici v centre m

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

349,000 € 2585 €/m²

Predaj areálu v BA-Ružinov (klinika, administratívu a iné zariadenia)

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 1,800 m²

Predaj reprezentatívneho areálu v prestížnej lokalite Bratislava – Ružinov Výnimočná príležito

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Na predaj pozemok na výstavbu rodinných domov, Reca, okr. Senec

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | 9,300 m²

Ponúkame na predaj: Pozemok v obci Reca, okres Senec. Podľa územnoplánovacej informácie je po

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Reca

60 €/m2 60 €/m2

Nehnuteľnosť vhodná na DSS, Most pri Bratislave

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 12,000 m²

NA PREDAJ – AREÁL vhodný na Senior dom Ponúkame na predaj oplotený areál s dvoma prepojenými b

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Stavebný pozemok so sieťami, Štefánikova ul., Senec

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Štefánikova | 1,100 m²

NA PREDAJ: Exkluzívny stavebný pozemok so stavebným povolením na rodinný dom, Štefánikova ulica

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Senec

360,000 € 327 €/m²

Novo zrekonštruované kancelárie na prenájom výborná dostupnosť Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Pri štepnici | 55 m²

Novo zrekonštruované kancelárie na prenájom – výborná dostupnosť, Zvolen – Štepnica Popis nehn

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Dlhodobý prenájom pozemku na Polnej ulici, Senec

Reality Senec

Komerčná zóna | Poľná | 2,000 m²

Dlhodobý prenájom pozemku na Polnej ulici, Senec Ponúkame na prenájom priestranný, oplotený p

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na prenájom Senec

700 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok pri jazere – HRUBÁ BORŠA, okr. SENEC

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Šalviová | 840 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: PRÉMIOVÝ STAVEBNÝ POZEMOK PRI VODE – HRUBÁ BORŠA, OKRES SENEC ✅Základné

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

181,000 € 215 €/m²

Hrabovo- Apartmán s výhľadom na svah a celoročným využitím

Reality Ružomberok

Apartmán | Hrabovská cesta | 53 m²

Ponúkame na predaj atraktívny apartmán v obľúbenej rekreačnej lokalite Hrabovo pri Ružomberok.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

174,500 € 3292 €/m²

Pozemok pre developera Jozefská ul, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Jozefská | 393 m²

Ponúkame exkluzívny pozemok v blízkosti prezidentského paláca v Bratislave. Pozemok lemuje z

Publikované: 29.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,200,000 € 5598 €/m²

Kancelárie no4 v tichej lokalite vlastný parking Senec

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Šamorínska | 19 m²

Na prenájom – reprezentatívny kancelársky priestory so súkromným parkovaním, v tichej lokalite

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Senec

200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Dlhodobý prenájom pozemku na Polnej ulici, Senec

Reality Senec

Objekt pre obchod | Poľná | 2,000 m²

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Senec

700 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Exkluzívna ponuka pozemok priamo pri vode Slnečné jazerá Senec

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 464 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA – STAVEBNÝ POZEMOK PRIAMO PRI VODE | SLNEČNÉ JAZERÁ – SEVER | SENEC Ponúkame

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Senec

245,000 € 528 €/m²

Výnimočný 4 izbový byt na Lichnerovej ulici v Senci

Reality Senec

4 izbový byt | Lichnerova | 105 m²

✅Luxusné bývanie v srdci Senca – exkluzívny 4 izbový byt na prestížnej Lichnerovej ulici v Senc

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

350,000 € 3333 €/m²

Podkrovná kancelária – ŠAFÁRIKOVA UL., SENEC

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 20 m²

Popis Ponúkame na prenájom svetlú a praktickú kanceláriu s výbornou dostupnosťou a všetkým, čo

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Senec

230 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj pozemky v obci Zohor, okr. Malacky

Reality Zohor

Komerčná zóna | Nezadaná | 9,160 m²

Ponúkame na predaj pozemky v obci Zohor, okres Malacky. VHODNÉ PRE DEVELOPERA alebo INVESTORA

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zohor

50 €/m2 50 €/m2

Kancelária – ŠAFÁRIKOVA UL., SENEC

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Šafárikova | 18 m²

Ponúkame na prenájom svetlú a praktickú kanceláriu s výbornou dostupnosťou a všetkým, čo potreb

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Senec

280 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2-izbový byt – pred rekonštrukciou podľa Vašich predstáv v Senci

Reality Senec

2 izbový byt | Hurbanova | 54.53 m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt v Senci, v pôvodnom stave – ideálna príležitosť na rekonštru

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

164,500 € 3017 €/m²

Na predaj areál v obci Jánovce, okres Galanta

Reality Jánovce

Priestor pre sklad | Nezadaná | 2,200 m²

Na predaj multifunkčný areál v obci Jánovce (okres Galanta) ? cca 40 km od Bratislavy Ponúkame

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Jánovce

883,500 € 402 €/m²

ROZSIAHLY AREÁL, MOST PRI BRATISLAVE

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 2,892 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA – PREDAJ ROZSIAHLEHO AREÁLU S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM, MOST PRI BRATISLAVE Pr

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Nehnuteľnosť vhodná na DSS, Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 12,000 m²

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie