Spevnené plochy | Ondavská | 15 m²
Ponúkam na prenájom vonkajšie parkovacie státie v Ružinove, Ondavská 5. CENA: 95,- EUR / mes.
95 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Jána Smreka | 65.04 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, ul.
239,900 € 3688 €/m²
4 izbový byt | Jurigovo nám. | 78 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Karlovej Vsi, ul. JURIGOV
299,900 € 3845 €/m²
2 izbový byt | Jašíkova | 61 m²
Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Ružinove - JAŠÍKOVA ul.. Byt má výmeru 61 m2 + balkón.
695 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hrušovská | 840 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj pozemok na hranici katastrálneho územia
Info v RK
3 izbový byt | Medená | 72 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Starom Meste, MEDENÁ ul.
405,900 € 5542 €/m²
4 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3,5 izbový byt v Ružinove – časť Ostredk
302,900 € 3994 €/m²
2 izbový byt | Pankúchova | 59.72 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt na začiatku Petržalky, PANK
249,900 € 4185 €/m²
1 izbový byt | Na Piesku | 37.03 m²
Prenájom Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov. Rozloha: 30,90
650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Bagarova | 78.45 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Dúbravke, BAGAROVA ul., k
296,900 € 3785 €/m²
2 izbový byt | Ružová dolina | 40 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom 2 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, u
890 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove, NARCISOVÁ ul.
294,900 € 4218 €/m²
Obchodné priestory | Tupolevova | 35 m²
Prenájom kaderníctva s kompletným vybavením, ul. Tupolevova, BA V - Petržalka. Výmera priestoru
500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 120 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj murovanú rekreačnú chatu v obci Borský S
148,900 € 1241 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 27.2 m²
Ponúkame na predaj apartmán v horskej chate „Čučoriedka" priamo na svahu, Snowparadise, Veľká R
84,900 € 3121 €/m²
Záhradná chatka | Mokráň Záhon | 16 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou v Ružinove-
149,990 € 9374 €/m²
3 izbový byt | Medená | 74.05 m²
397,900 € 5373 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 57.06 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom
284,900 € 4993 €/m²
4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je momentálne výhodne p
494,000 € 4802 €/m²
1 izbový byt | Na Piesku | 37.03 m²
Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov. Rozloha: 30,90 m2
184,900 € 3859 €/m²
Iný priestor | Kazanská | 200 m²
Odstúpenie zabehnutej kaviarne/baru na Kazanskej ulici, POLE POLE, Podunajské Biskupice. Veľ
89,900 € 450 €/m²
3 izbový byt | Rezavková | 90.9 m²
Predaj zariadenej Novostavby 3-izbového bytu s balkónom, záhradou a vlastným parkovaním, ul. Re
259,900 € 2859 €/m²
4 izbový byt | Trenčianska | 67.13 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRE
324,900 € 4840 €/m²
3 izbový byt | Medená | 74.05 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom 3 izbový byt v Starom Meste, MEDENÁ ul
1,149 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.