na prenájom 3 izb. byt, Trenčianska ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 83 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRENČIANSKA ul. Byt má výmeru 83 m2

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj 2-podlažného 4-izbového rodinného domu s terasou a balkónom, ul. Platanová, Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Platanová | 119.05 m²

Predaj 4-izbového rodinného domu, ul. Platanová, Rovinka. Plocha pozemku 265 m2. Zastavaná ploc

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Rovinka

320,000 € 2562 €/m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu s potenciálom, obec Kaplna

Reality Kaplna

Orná pôda | Kaplna | 11,997 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu ,obec Kaplna. Rozloha pozemku: 11997 m2. Dĺžka: 89 m, šírka: 134 m

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Pozemky na predaj Kaplna

14 €/m2 14 €/m2

Priestranný 2 izbový byt, Židovská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Židovská | 96.83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v absolútnom centre Starého Mesta, ŽIDOVSKÁ ul. HL

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

284,900 € 2942 €/m²

Prenájom vonkajšieho parkovacieho miesta, ulica Na Križovatkách, BA II - Ružinov časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Iný objekt | Na Križovatkách | 0 m²

Prenájom vonkajšieho parkovacieho miesta, ulica Na Križovatkách, BA II - Ružinov časť Trnávk

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

50 €/mesiac

3 izb. byt, MEDENÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 59.45 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

336,900 € 5667 €/m²

Prenájom veľkometrážneho 3-izbového bytu s dvomi parkovacími miestami v Novostavbe, ul. Saratovská, BA IV- Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 107 m²

Prenájom veľkometrážneho 3-izbového bytu s dvomi parkovacími miestami v Novostavbe, ul. Saratov

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

990 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Mezonetový 3 izb. byt, SIENKIEWICZOVA ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sienkiewiczova | 133 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový, mezonetový byt v Starom Meste

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,500 € 3342 €/m²

Predaj priestranného pozemku o rozlohe: 3882 m2 určený na výstavbu rodinných domov, obec: Horné Orešany

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | Dolné záhumnie | 3,882 m²

Predaj priestranného pozemku určený na výstavbu rodinných domov, obec: Horné Orešany. Veľkosť

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

80 €/m2 80 €/m2

Projekt Tymiánová: Predaj 2- podlažného 4-izbového rodinného domu s dvomi parkovacími miestami na ulici Tymiánová, BA II -Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Tymiánová | 107 m²

Predaj 2 podlažného 4-izbového rodinného domu na ulici Tymiánová, BA II -Vrakuňa. Zastavaná plo

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

419,900 € 2943 €/m²

Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rumančeková | 68.93 m²

Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ruž

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 4207 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu 2 izbový byt v Banskej Bystrici podmienka: - balkón - čiastočná rekonštrukcia -

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

165,000 € 165000 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu 3 izbový byt v Banskej Bystrici podmienka: - balkón - čiastočná rekonštrukcia -

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

165,000 € 165000 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinné bývanie s priestorom navyše – 3,5 izbový byt s výťahom Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 81 m²

Leaders & Partners ponúka na predaj priestranný a dispozične veľmi dobre riešený 3,5-izbový byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

169,900 € 2098 €/m²

Novinka
Novinka

4-izbový byt, Liptovský Mikuláš - Podbreziny

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Kemi | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, časť Podbreziny s krásnymi výhľadmi.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,000 € 2063 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Dubové

Reality Dubové

Orná pôda | 29,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu a trvalý trávny p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dubové

0.8 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Borský Svätý Jur 3

Reality Borský Svätý Jur

Orná pôda | 12,500 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

1.3 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy Drietoma

Reality Drietoma

Orná pôda | 5,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu v katastrálnom úz

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Drietoma

1 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Sebedražie

Reality Sebedražie

Orná pôda | 18,500 m²

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Sebedražie

0.9 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Malé Trakany

Reality Malé Trakany

Orná pôda | 5,000 m²

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Malé Trakany

0.45 €/m2 0 €/m2

Predaj ornej pôdy a trvalého trávneho porastu Tuhrina