JÁNA JONÁŠA, 1-i byt, 35 m2 – loggia s výhľadom, ATRAKTÍVNA CENA!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 35 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

115,000 € 3286 €/m²

JUŽNÁ BRÁNA – MLYNSKÝ KLIN – pozemok 602 m2 s IS a STAVEBNÝM POVOLENÍM

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Južná Brána | 602 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v centrálnej ča

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Senec

159,900 € 266 €/m²

MIKULÁŠSKA, kancelárie, 132 m2 - pri BRATISLAVSKOM HRADE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mikulášska | 132 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky - zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

860,000 € 6515 €/m²

IVANKA PRI DUNAJI, stavebný pozemok 447 m2 s vydaným SP, pôvodná časť

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Ivanak pri Dunaji | 447 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj, rovinatý stavebný pozemok vo výhodnej l

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

215,000 € 481 €/m²

DEVÍN, záhrada 830 m2 s neopakovateľným VÝHĽADOM na HRAD DEVÍN a DUNAJ

Reality Bratislava-Devín

Záhrada | Spätná cesta | 830 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj výnimočnú záhradu s chatou v nádhernom p

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

420,000 € 506 €/m²

DEVÍNSKE JAZERO, pozemok 2515 m2 – krásne prírodné prostredie

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Devínske Jazero | 2,515 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj rovinatý pozemok v Devínskej Novej Vsi.

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

139,000 € 55 €/m²

Na predaj veľký 5 izbový rodinný dom so záhradou v Piešťanoch

Reality Piešťany

Rodinný dom | Na Lehote | 230 m²

Na predaj veľký 5 izbový rodinný dom v Piešťanoch Adresa: Na Lehote 7096/13, 921 01 Piešťany

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Piešťany

559,500 € 2433 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný rodinný dom v pokojnej lokalite len kúsok od Bratislavy

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj rodinný dom situovaný v tichej a príjemne

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

145,000 € 853 €/m²

Novinka
Novinka

Ponuka RD s rozsiahlym pozemkom v katastri Zemplínska Teplica, okres Trebišov

Reality Zemplínska Teplica

Rodinný dom | Okružná | 90 m²

Predaj – tradičný sedliacky rodinný dom s veľkým pozemkom, Zemplínska Teplica, okr. Trebišov P

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemplínska Teplica

97,900 € 1088 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE Predaj RD v rekreačnej oblasti Zochova chata

Reality Pezinok

Rodinný dom | Modra | 150 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ rodinný dom nachádzajúci sa v tichej

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pezinok

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE PREDAJ sklad v Záhorskej Vsi

Reality Záhorská Ves

Objekt pre obchod | . | 578 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný sklad s celkovou rozloh

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Záhorská Ves

160,000 € 277 €/m²

PREDAJ - Devínska Nová Ves - veľká chata s podkrovím

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Iný rekreačný objekt | 430 m²

ART Real Estate ponúka na predaj rekreačnú dvojpodlažnú chatu s podkrovím vo veľkosti rodinného

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 28.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

630,000 € 1465 €/m²

PREDAJ – Rakúsko – Wolfsthal – záhrada 1618 m2 s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Wolfsthal

Chata, drevenica, zrub | Rakúsko | Wolfsthal | Wolfsthal

ART Real Estate ponúka exkluzívne na predaj záhradu v pohraničnej obci Wolfsthal, vzdialenej l

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Wolfsthal

55,000 € 34 €/m²

Pozemok v intraviláne, Gbely, okres Skalica

Reality Gbely

Pozemok pre rodinné domy | 675 m²

Stavebný pozemok v meste Gbely. Spoločnosť MAXA reality Vám exkluzívne ponúka na predaj staveb

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Gbely

83,000 € 123 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj Rodinný dom v Čuňove

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Dlhá | 184 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom na tichej ulici, kompletne podpivničený s v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

420,000 € 2283 €/m²

Novinka
Novinka

RODINNÝ DOM S VEĽKOU GARÁŽOU A PRÍSTAVBOU | POKOJNÁ LOKALITA | HURBANOVO

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | Komárňanská | 174 m²

Realitná kancelária Majster Vášho bývania, s. r. o., vám exkluzívne ponúka na predaj zaujímavý

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Hurbanovo

95,000 € 546 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zahrada so zrubom, Pezinok

Reality Pezinok

Rodinný dom | 40 m²

Predáme útulnú zateplenú chatu, 3 áre v meste PEZINOK. Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od r

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pezinok

79,990 € 2000 €/m²

Novinka
Novinka

SPEKTRUM REALITY - Na PREDAJ 1 -izbový byt 34 m2, Žiar nad Hronom, Etapa

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | Novomeského | 34 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 1- izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

73,000 € 2147 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom v pôvodnom stave Háj

Reality Háj

Rodinný dom | Nezadaná | 163 m²

Dom sa nachádza v pôvodnom stave, čo ponúka ideálnu príležitosť na rekonštrukciu podľa vlastnýc

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Háj

49,000 € 301 €/m²

Hospodárska usadlosť v slepej uličke na výnimočnom pozemku 1811 m2 Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

Vidiecky dom | Štubnianska | 270 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú rekonštrukciu a realizáciu

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

168,000 € 622 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu v pôvodnom stave v tichej lokalite – Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Nezadaná | 188 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Horná Štubňa, situovaný v pokojnom a tichom pros

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

98,000 € 521 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s krásnym veľkým pozemkom Slovenské Pravno

Reality Slovenské Pravno

Rodinný dom | Slovenské Pravno | 100 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, ku ktorému prislúcha krásny, slnečný pozemok o

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Slovenské Pravno

79,000 € 790 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ - 2-izbový byt byt s predzáhradkou v srdci Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Krátka | 60 m²

Spoločnosť Findigo vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s predzáhradkou vo vyhľadávanej

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,000 € 2583 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ- 3-izbový byt s potenciálom, Zvolenská

Reality Nitra

3 izbový byt | Zvolenská | 78 m²

Spoločnosť Findigo vám ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Zvolenskej ulici v obľ

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2179 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie