Rodinný dom 7 izbový na predaj v Hornej Vsi

Reality Horná Ves

Rodinný dom | Horná Ves | 240 m²

Predávame priestranný dom v Hornej Vsi, ktorý má potenciál na vytvorenie komfortného bývania,

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Horná Ves

200,000 € 833 €/m²

NA PREDAJ DOM NA ROZSIAHLOM POZEMKU 1709 m2, Lehota

Reality Lehota

Rodinný dom | Lehota | 1,709 m²

NOVINKA JKV Real vám výhradne ponúka na predaj starší rodinný dom na veľkorysom pozemku v obci

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lehota

160,000 € 94 €/m²

Kúsok pokoja pre vašu rodinu– Bukovina, časť mesta Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | 115 m²

Predstavte si miesto, kde rána začínajú tichom prírody, vôňou čerstvého vzduchu a pokojom, ktor

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

85,000 € 739 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dom s historickým charakterom hľadá novú tvár

Reality Levice

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v pôvodnom stave, ktorá je ideálnym plátnom pre kreatívnu reko

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Levice

77,000 € 963 €/m²

3 izbový byt, 65m2, lodžia, ul. Ondavská, Košice-Terasa

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Ondavská | 65 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na vyhľadávanej Ondavskej ulici v Košiciach na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

213,000 € 3277 €/m²

Predané!Na predaj 3,5 izbový rodinný dom Veľké Zálužie.

Reality Veľké Zálužie

3 izbový byt | 137 m²

Predané! 🏡 Na predaj 3,5-izbový rodinný dom – Veľké Zálužie, okres Nitra Ponúkame na predaj p

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Veľké Zálužie

139,400 € 1018 €/m²

Predaj 2-izboveho bytu v Miloslavove

Reality Miloslavov

2 izbový byt | 57 m²

Ponúkam na predaj moderný a príjemne riešený 2-izbový byt s výmerou 57 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

199,000 € 3491 €/m²

Predam garzonku Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Sadová | 32 m²

Lokalita Sadovej ulice v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto patrí medzi obľúbené rezidenčné

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

173,000 € 5406 €/m²

Predaj 3-izbový byt s loggiou a šatníkom – Kyjevská ul., Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kyjevská | 64 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt na Kyjevskej ulici, situovaný len na skok od centra

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Michalovce

1 € 0 €/m²

DOM na bývanie/podnikanie/ v centre D. Stredy s veľ.pozemkom

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 117 m²

Predstavte si bývanie s dušou priamo v srdci mesta… Ponúkam na predaj čarovný 3-izbový rodinný

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

195,000 € 1667 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom s pozemkom 605 m2 - Tureň

Reality Senec

Rodinný dom | Tureň 185 | 95 m²

Starší rodinný dom s pozemok 605 m2 priamo v obci Tureň, pri potoku Čierna voda. Pozemok má vy

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Senec

150,000 € 1579 €/m²

Skvelá cena- 4-izbový byt v Sliači na predaj

Reality Sliač

4 izbový byt | 83 m²

Hľadáte priestranný byt v pokojnej lokalite s potenciálom vytvoriť si bývanie presne podľa vlas

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Sliač

193,000 € 2325 €/m²

Rezervovaný!1-izbový byt Čajkovského na predaj za top cenu

Reality Nitra

1 izbový byt | Čajkovského | 37 m²

Rezervovaný! 🏡 EXKLUZÍVNE | 1-izbový byt s balkónom – Čajkovského, Nitra Hľadáte štartovací by

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

123,000 € 3324 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA: Priestranný 2 izbový byt - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Homolova | 52.9 m²

Hľadáte svoj prvý byt v pokojnej lokalite s množstvom zelene, kde máte všetko potrebné na dosah

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,990 € 3970 €/m²

Na predaj 2-izbový byt na Martinčekovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave na obľúbenej Martinčekovej ulici v Bratislave

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 4000 €/m²

3-izbový byt – TOP lokalita Sídlisko II, Októbrová

Reality Prešov

3 izbový byt | Októbrová | 57 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite na Sídlisku

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,000 € 2965 €/m²

JKV REAL ponúka na predaj byt v meste Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Levice | 1 m²

JKV REAL ponúka na predaj neizerované byty 1, 2, 3 - izbové nachádzajúce sa v meste Levice. Ti

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Levice

Cena dohodou

PRIPRAVUJEME PREDAJ 2-IZB.BYT + LOGGIA, BRATISLAVA-RAČA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 52 m²

Pripravujeme predaj priestranného 2-izbovéhou bytu v pôvodnom stave v mestskej časti Bratislava

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

184,990 € 3558 €/m²

TOP LOKALITA PREDAJ 3-izbového bytu s balkónom – Garbiarska ulica

Reality Sereď

3 izbový byt | Garbiarska | 72 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom o výmere 72 m², ktorý sa nachádza na 6. poschodí pan

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sereď

125,499 € 1743 €/m²

!! REZERVOVANÝ !! investičný 2+kk byt, Kysucké Nové Mesto - Kamece, Revolučná ulica, LEN U NÁS!

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | Revolučná | 42 m²

Lokalita : Kysucké Nové Mesto - Kamence, Revolučná ul. Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb :

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

135,000 € 3214 €/m²

Garáž 18m2, ul. Priekopy /Bajkalská, BA II - Ružinov, kat. územie: Nivy, hneď oproti BILLE a Štrkoveckému jazeru, širšie centum, aj ako sklad

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Priekopy | 18 m²

Predaj garáže v "radovej garáži" na ul. Bajkalská / ul. Priekopy, BA II - Ružinov, kat. územi:

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

26,000 € 1444 €/m²

ID-4066 Nová ponuka - Rodinný dom Čerhov- predaj alebo výmena

Reality Čerhov

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

ID:4066 Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom s pozemkom v ob

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Čerhov

89,500 € 89500 €/m²

!!!!PREDANÉ!!! Rodinný dom Záblatie

Reality Trenčín

Rodinný dom | 40 m²

Popis: !!!!PREDANÉ!!! Realitná kancelária T0WER REALITY ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

92,000 € 2300 €/m²

Predáme 3 izb byt v Rajci

Reality Rajec

3 izbový byt | Orgovánová | 84 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónmi v každej izbe – Orgovánová ulica, Rajec Ponúkame

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Rajec

153,000 € 1821 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23059)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie