Dom na bývanie a podnikanie na 15 ár. pozemku 35 km od BA

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkam na predaj starší rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami a veľkým pozemko

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

199,000 € 663 €/m²

Poctivý dom v centre Levíc: Tichá lokalita a skvelá cena

Reality Levice

Rodinný dom | andrea kmeťa | 200 m²

JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Poctivý rodinný dom s dušou v srdci Levíc Niekedy sa objaví ponuka, kt

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Levice

155,000 € 775 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ!!! 2-izbový byt, Zápotockého ulica, Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Zápotockého | 52 m²

REZERVOVANÝ!!! Na predaj 2. izbový byt v širšom centre mesta Prešov, ulica Zápotockého. Byt m

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

123 € 2 €/m²

Veľkometrážny 3-Izbový byt v pôvodnom stave na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 75 m²

VEĽKOMETRÁŽNY 3-IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE – IDEÁLNY NA REKONŠTRUKCIU PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 3333 €/m²

3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, POZEMOK 1200M2, KOŠICKÁ NOVÁ VES

Reality Košice-Košická Nová Ves

Rodinný dom | Ortvaňová | 120 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový rodinný dom v Košickej Novej Vsi. Disponuje rozlohou cca 120m2 a je

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Košice-Košická Nová Ves

335,000 € 2792 €/m²

Na predaj: 2-izbový byt v blízkosti centra – Púchov

Reality Púchov

2 izbový byt | Púchov | 52 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave (okrem plastových okien), ideálny na rekonštru

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Púchov

99,990 € 1923 €/m²

Priestranný 3-izbový tehlový byt s vlastným kúrením

Reality Trenčín

3 izbový byt | Trenčín | 70 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Ponúkame na predaj veľ

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

148,990 € 2128 €/m²

Na predaj dom v Hornej Sučí

Reality Horná Súča

Rodinný dom | Závrská | 100 m²

Predám dom v povodnom stave, ktorý je postavený z pálenej tehly v roku 1966 a nachádza sa v Hor

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Horná Súča

100,990 € 1010 €/m²

Predaj 4 izbového bytu v pôvodnom stave, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Gallayova | 81 m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt v pôvodnom stave na 3. poschodí v bytovom dome s výťahom Gallayo

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

244,900 € 3023 €/m²

Predaj: Priestranný 3-izbový Byt na Sídlisku Východ!

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kyjevská | 62 m²

Mám pre Vás atraktívnu ponuku na predaj – priestranný 3-izbový byt situovaný na sídlisku Východ

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Michalovce

125,000 € 2016 €/m²

Na predaj tradičný vidiecky dom s ovocným sadom - Kuraľany

Reality Kuraľany

Vidiecky dom | 180 m²

Ponúkame na predaj zachovalý tradičný vidiecky dom s príjemnou atmosférou, situovaný priamo v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Kuraľany

41,300 € 229 €/m²

3-izbový byt, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Dibrovova | 65 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Novom Meste nad Váhom, na Dibrovovej ulici. Rozloha: 65 m2 +

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

124,800 € 1920 €/m²

2-izbový byt Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | 49 m²

Ponúkame na predaj, 2-izbový, priestranný byt v tehlovej bytovke, na vyvýšenom prízemí. Ploc

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

120,000 € 2449 €/m²

3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE HLOHOVCA

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Za poštou | 62.2 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite priam

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

110,000 € 1768 €/m²

Rodinný dom v obci Soboš

Reality Soboš

Rodinný dom | Soboš | 240 m²

Na predaj 7 izbový rodinný dom, v pokojnej časti obce Soboš, kde máte úžasné tiché prostredie s

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Soboš

63,900 € 266 €/m²

Na predaj 2i byt v Rači!

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Na pasekách | 69 m²

Sú byty, ktoré sú hotové. A potom sú také, ktoré čakajú na to, aby sa zmenili na skutočný domov

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

224,000 € 3246 €/m²

ZÁHRADNÁ CHATKA, 649M2, KOŠICE-ZELENÝ DVOR

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

Chalupa, rekreačný domček | Zelený Dvor | 19 m²

Únik z mesta na dosah – záhradná chata s veľkým pozemkom, Košice – Zelený dvor. Hľadáte miesto

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

43,000 € 2263 €/m²

Výrobné haly/sklady na predaj s pozemkom 4625m2 - Chynorany

Reality Chynorany

Priestor pre výrobu | Chynorany | 0 m²

JKV REAL so súhlasom vlastníka ponúka na predaj nebytové priestory, ktoré sa dajú využívať ako

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na predaj Chynorany

260,000 €

NA PREDAJ RODINNÝ DOM + HOSP.OBJEKTY S PRIESTRANNÝM POZEMKOM

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 173 m²

JKV REAL exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s historickou sýpkou a hospodárskymi

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

189,990 € 1098 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 2izb byt v Štúrove v blízkosti kúpaliska Vadaš

Reality Štúrovo

2 izbový byt | 66 m²

Ponúkam na predaj starší 2 izb byt v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných p

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

75,000 € 1136 €/m²

Na predaj 3 izbový Sekčov- Srobarova

Reality Prešov

3 izbový byt | 62 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 62 m² na Srobarovej ulici LOKALITA: Byt sa nachádz

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

153,000 € 2468 €/m²

Rezervovaný!Rodinný dom Kynek top ponuka!!

Reality Nitra

Rodinný dom | 80 m²

Rezervovaný!🏡 Na predaj rodinný dom v Nitra – Kynek s pozemkom 556 m² Cena: 120.000€ Ponúkame n

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nitra

120,000 € 1500 €/m²

Rodinný dom Zobor skvelá vyhladávaná lokalita

Reality Nitra

Rodinný dom | 230 m²

🏡 Exkluzívne na predaj: Rodinný dom v top lokalite Zobor Ponúkame vám na predaj priestranný 4-i

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nitra

248,800 € 1082 €/m²

PREDAJ: Vynikajúca Investičná Príležitosť - 3 izbový byt - pôvodný stav - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Gallayova | 64.9 m²

Ak hľadáte byt s investičnou príležitosťou, tak tento byt má ideálny základ: s rozlohou 65 m2

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

216,990 € 3343 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie