Stavebný pozemok 601 m2 v Štitároch

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 601 m²

Ponúkame na predaj pekný pozemok v novovznikajúcej lokalite určenej na výstavbu rodinných domov

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

84,976 € 141 €/m²

Stavebný pozemok v Štitároch 764 m2 s výhľadom na Nitru

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 764 m²

Ponúkame na predaj pozemok v novovznikajúcej lokalite určenej na výstavbu rodinných domov v obc

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

101,550 € 133 €/m²

Stavebný pozemok 720 m2 v Štitároch

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 720 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

99,256 € 138 €/m²

3,5 izbový byt na Klokočine, Partizánska ulica

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Klokočine, Partizánska ulica. Byt má 76 m2 a nachádza sa na

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

161,890 € 2130 €/m²

Pripravujeme na predaj dom s pozemkom na Chrenovej

Reality Nitra

Rodinný dom | Majakovského | 140 m²

Pripravujeme na predaj starší rodinný dvojposchodový dom v starej časti Chrenovej na Majakovské

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

350,000 € 2500 €/m²

Predaj 2 izbový byt, 2 Loggie, 2.p./6 p., Lavičková ul., Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Lavičková | 58.23 m²

Realitná kancelária WIN-WIN ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt s dvomi loggiami v peknom pros

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trenčín

137,000 € 2353 €/m²

PREDAJ- budova obchodu a služieb v Trnave

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | J. G. Tajovského | 182 m²

RK TOPOSREAL ponúka na predaj samostatne stojacu budovu so zastavanou plochou 212 m². Táto nehn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Objekty na predaj Trnava

Info v RK

NA PREDAJ, Veľký 2i byt, 95 m2, 3xloggia, Smolenice

Reality Smolenice

2 izbový byt | 95 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta-RK TOPOSREAL-ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt,nachádzajúci

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Smolenice

105,000 € 1105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena: Rodinný dom, Jablonka

Reality Jablonka

Rodinný dom | 100 m²

Dom s pekným pozemkom v tichej uličke v Jablonke: Pokojná lokalita, potok na konci pozemku, záh

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Jablonka

82,500 € 825 €/m²

Predaj rodinného domu v centre obce Čachtice – ideálne bývanie aj investícia

Reality Čachtice

Rodinný dom | Malinovského | 150 m²

Predaj rodinného domu v centre obce Čachtice – ideálne bývanie aj investícia Ponúkame na predaj

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Čachtice

99,900 € 666 €/m²

Znížená cena - rodinný dom Myjava Jablonská

Reality Myjava

Rodinný dom | Jablonská | 180 m²

Myjava – Jablonská ulica | 4 izby + kuchyňa s jedálňou | 2 podlažia | 2 192 m² pozemok Na Jabl

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Myjava

166,400 € 924 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľkorysý vidiecky dom

Reality Bzince pod Javorinou

Rodinný dom | 390 m²

Cetuna, Bzince pod Javorinou | 390 m² | 1 podlažie | 4 493 m² pozemok Veľkorysý vidiecky do

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Bzince pod Javorinou

199,000 € 510 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom a krásnym výhľadom

Reality Krajné

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Krajné, časť Matejovec, situovaný na pozemku s celkovou v

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Krajné

116,500 € 777 €/m²

Rodinný dom, Bukovec

Reality Bukovec

Rodinný dom | 100 m²

Bukovec pri Myjave | 4 izby | 100 m² | 2 podlažia | 986 m² pozemok Chalupa s potenciálom vlas

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Bukovec

103,000 € 1030 €/m²

Veľkorysý vidiecky dom, Cetuna, Bzince pod Javorinou

Reality Bzince pod Javorinou

Chalupa, rekreačný domček | 390 m²

Cetuna, Bzince pod Javorinou | 390 m² | 1 podlažie | 4 493 m² pozemok Veľkorysý vidiecky d

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bzince pod Javorinou

199,000 € 510 €/m²

Záhradná chata v sade M. Šimonoviča s pozemkom 357m2

Reality Myjava

Záhradná chatka | M. Šimonoviča | 16 m²

Hľadáte miesto, kde dokonale vypnete hlavu, zresetujete sily po náročnom týždni a utekáte pred

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Myjava

15,500 € 969 €/m²

Veľký vidiecky dom s rozľahlým pozemkom Kostolné

Reality Kostolné

Rodinný dom | 120 m²

Kostolné | 5 izieb | cca 100+ m² | 1 podlažie | 2 558 m² pozemok Veľký vidiecky dom s dušou a

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Kostolné

105,000 € 875 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, 70 m2, Dubnica nad Váhom, Centrum I

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | - | 70 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výmerou 70 m² vo vyhľadávanej lokalite Centrum I v Dubnici na

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

124,800 € 1783 €/m²

murovaná garáž, 22m2, Gerlachovská ul, KE-Sever

Reality Košice-Sever

Garáž | Gerlachovská | 22 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj murovanú

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

35,000 € 1591 €/m²

Historická drevenica v Zákopčí – súpisné číslo, studňa, pozemok 1 207 m²

Reality Zákopčie

Chata, drevenica, zrub | 100 m²

Reality SLNOVRAT Vám ponúka na predaj pôvodnú kysuckú drevenicu so súpisným číslom, nachádzajúc

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zákopčie

71,000 € 710 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne TIMA Real ponúka na predaj 3 i byt s lodžiou v Myjave

Reality Myjava

3 izbový byt | Hurbanova | 70.6 m²

Exkluzívna ponuka: Priestranný a slnečný 3-izbový byt v Myjave Ponúkame na predaj priestranný

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Myjava

98,000 € 1388 €/m²

EXKLUZÍVNE: Dom s panoramatickým výhľadom na zámok a Malé Karpaty

Reality Smolenice

Rodinný dom | Kukučínova | 150 m²

Hľadáte bývanie v Malých Karpatoch, kde sa môžete hneď pustiť do práce? V zastúpení majiteľa vá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Smolenice

179,000 € 1193 €/m²

Záhrada a chatka v oblasti Rosuchov - Trstín

Reality Trstín

Záhradná chatka | 20 m²

Únik z mesta? Táto záhrada s chatkou pri Trstíne je presne to miesto, kde spomalíš. Predstav s

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Trstín

49,900 € 2495 €/m²

LIMITOVANÁ PONUKA: 3i RD s top výhľadom v DOČASNEJ ZĽAVE!

Reality Trstín

Rodinný dom | 160 m²

Hľadáte pokojné bývanie v tesnej blízkosti Trnavy, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa vlast

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Trstín

165,000 € 1031 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie