Predaj 3 izbového veľkometrážneho bytu, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt s rozlohou menšieho 4-izbového bytu na Olbrachtovej ulici v čast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,900 € 2874 €/m²

Na predaj 2-generačný rodinný dom v centre Stropkova

Reality Stropkov

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkam na predaj priestranný 2-generačný rodinný dom na Konštantínovej ulici v absolútnom cent

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Stropkov

100,000 € 1111 €/m²

REZERVOVANÉ- Jedinečná príležitosť zhodnotenia nehnuteľnosti

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fedinova | 38 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt o výmere 38 m² nachádzajúci sa na 10. poschodí z 12 v obľúbenej

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

165,000 € 4342 €/m²

Predaj 2 izbového veľkometrážneho bytu, Olbrachtova

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt s rozlohou menšieho 4-izbového bytu na Olbrachtovej ulici v čast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,900 € 2874 €/m²

VIDIECKY DOM S DUŠOU + INVESTIČNÝ POZEMOK 1443 m² | BRANČ

Reality Branč

Rodinný dom | 100 m²

🌿 VIDIECKY DOM S DUŠOU + INVESTIČNÝ POZEMOK 1443 m² | BRANČ (12 min. NITRA) Hľadáte nehnuteľnos

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Branč

130,000 € 1300 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK SO STARŠÍM RODINNÝM DOMOM

Reality Ondrejovce

Vidiecky dom | 150 m²

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 2 280 m² v pokojnej obci Ondrejovce, okres Levice,

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Ondrejovce

25,000 € 167 €/m²

Pozemok s domom na samote s potenciálom farmy pri Komárne

Reality Komárno

Vidiecky dom | Kava | 3,600 m²

SAMOTA, PRIESTOR A POTENCIÁL – USADLOSŤ S VEĽKÝM POZEMKOM LEN 8 KM OD KOMÁRNA Hľadáte pokoj

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Komárno

38,000 € 11 €/m²

3 izbový byt na predaj Sekčov

Reality Prešov

3 izbový byt | 65 m²

Slnečný 3-izbový byt s potenciálom | 65 m² | ideálna orientácia V–Z Ponúkame na predaj príjemný

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

158,000 € 2431 €/m²

3 izbový byt v pokojnej lokalite plnej zelene

Reality Prešov

3 izbový byt | Marka Čulena | 66 m²

Predám 3 izbový, bezbariérový byt s lodžiou vo vynikajúcej lokalite, Sídlisko 2, ul. Marka Čule

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

174,999 € 2652 €/m²

PREDAJ RODINNÝ DOM+OBJEKTY+POZEMOK S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 173 m²

🏡 Hľadáte miesto, kde sa história stretáva s priestorom a Vašou fantáziou? JKV REAL exkluzívn

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

189,990 € 1098 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Viničný dom v Leviciach

Reality Levice

Záhradná chatka | 256 m²

Predáme viničný dom v Leviciach – miesto, kde nájdete pokoj a krásny výhľad na okolie Predstav

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

100,000 € 391 €/m²

Oáza pokoja v Leviciach

Reality Levice

Záhradná chatka | 600 m²

🌿 Predaj záhrady – oáza pokoja v Leviciach 🌿 Hľadáte miesto, kde si skutočne oddýchnete od kaž

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

65,000 € 108 €/m²

REZERVOVANÝ!!! NA PREDAJ – Priestranný 2-izbový byt, Zápotockého ulica, Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Zapotockého | 53 m²

REZERVOVANÝ!!! Ponukám na predaj 2. izbový byt, slnečný a priestranný byt v širšom centre mest

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

123 € 2 €/m²

Chata na predaj obklopená zeleňou a pokojom v blízkosti Štiavnických vrchov

Reality Drženice

Chalupa, rekreačný domček | Drženice | 50 m²

Rekreačná chata – viničný dom s nádhernými výhľadmi na Štiavnické vrchy. Ponúkam na predaj čar

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Drženice

39,000 € 780 €/m²

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej lokalite

Reality Močenok

Rodinný dom | 165 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Močenok, na pokojnej ulici Vinoh

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Močenok

135,000 € 818 €/m²

Na predaj 3 - izbový dom s verandou a záhradou v obci Krajná Porúbka.

Reality Krajná Porúbka

Rodinný dom | 1,081 m²

Ponuka na predaj 3 - izbového rodinného domu s verandou a priestrannou záhradou, nachádzajúci s

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Krajná Porúbka

48,000 € 44 €/m²

Priestranný 3-izbový byt 79 m², 2 balkóny

Reality Zvolen

3 izbový byt | j.jesenského | 79 m²

Hľadáte veľký 3 izbový byt vo Zvolene, ktorý si môžete prerobiť presne podľa vlastných predstáv

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Zvolen

145,000 € 1835 €/m²

Rodinný dom na predaj v obci Kamenica nad Hronom

Reality Kamenica nad Hronom

Rodinný dom | 150 m²

Starší rodinný dom s pozemok 400 m2 priamo v obci Kamenín nad Hronom Pozemok má vybudované inž

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Kamenica nad Hronom

68,000 € 453 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s balkónom – Sídlisko I, Ulica Československej armády v Humennom.

Reality Humenné

2 izbový byt | 51 m²

Ponuka na predaj 2 - izbového bytu v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných p

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Humenné

90,000 € 1765 €/m²

Na predaj 3 - izbový byt o výmere 67 m² na sídlisku 1.mája vo Vranove nad Topľou.

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | 67 m²

Ponuka na predaj priestranného 3 - izbového bytu - 67 m² v pôvodnom stave s možnosťou rekonštru

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

90,000 € 1343 €/m²

Pozemok 1262m2 pri Piešťanoch so sieťami

Reality Ratnovce

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkame na predaj slnečný svahovitý pozemok o celkovej výmere 1 262 m² v pokojnej obci Ratnovc

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

75,000 € 833 €/m²

Na predaj 3-izbový byt – ul. Matice slovenskej v Stropkove

Reality Stropkov

3 izbový byt | 62 m²

Ponuka na predaj 3 - izbového bytu s výmerou 62 m² v tehlovom bytovom dome na ulici Matice slov

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Stropkov

80,000 € 1290 €/m²

Predám 2,5 izbový byt, 64m2, Šrobárová, Sekčov, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Šrobarová | 64 m²

Ponúkam na predaj priestranný 2,5-izbový byt v pôvodnom stave, vo vyhľadávanej lokalite Prešov

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

159,900 € 2498 €/m²

Dom na bývanie a podnikanie na 15 ár. pozemku 35 km od BA

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkam na predaj starší rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami a veľkým pozemko

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

199,000 € 663 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie