Na predaj rodinná vila v obci Krčava, okr. Sobrance - znížená cena

Reality Krčava

Rodinný dom | Krčava | 466 m²

Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj priestrannú dvojpodlažnú rodinnú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Krčava

239,000 € 513 €/m²

Predám 3-izbový rodinný dom, Nitra Čermáň, pozemok 8,5á

Reality Nitra

Rodinný dom | Čermáň | 120 m²

F003-12-PECH Na predaj zaujímavá nehnuteľnosť v skvelej a vyhľadávanej lokalite na skok do mes

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 2408 €/m²

Veľký svetlý 3 izbový byt 78 m2, Nitra Zvolenská

Reality Nitra

3 izbový byt | Zvolenská | 0 m²

F008-113-PECH Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt v pôvodnom stave, ideálny n

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

168,000 €

lepšia cena, GARÁŽ NA SKOK OD VÁŠHO BYTU

Reality Humenné

Garáž | Puškinova | 0 m²

🚗 Predstavte si, že už večer nekrúžite po sídlisku a nehľadáte miesto/úkryt. 💸 Alebo že máte ne

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Humenné

22,990 €

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNA PONUKA- 2-izbový byt s balkónom v meste Trebišov

Reality Trebišov

2 izbový byt | Československej armády | 0 m²

​Hľadáte útulné a praktické bývanie v pokojnej lokalite? Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trebišov

82,999 €

4i dom v dedinke Stará Myjava na úpätí Bielych Karpát

Reality Stará Myjava

Rodinný dom | Stará Myjava | 81.65 m²

F012-12-ANVA Predávame 4 izbový dom v malebnej dedinke Stará Myjava na úpätí Bielych Karpát. N

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stará Myjava

144,000 € 1764 €/m²

Záhradná chatka s rovným pozemkom na Panoráme

Reality Humenné

Chalupa, rekreačný domček | 36 m²

F083-13-MATO Hľadáte príležitosť na pozitívnu zmenu vášho jednotvárneho životného štýlu? Hľadát

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Humenné

29,990 € 833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj garáž v meste Sečovce

Reality Sečovce

Garáž | Štúra | 0 m²

F232-19-LEKE Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na predaj garáž s pozemkom v mes

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Sečovce

11,500 €

Rezervé! 2,5 izbový byt v Myjave s garážou a záhradou

Reality Myjava

2 izbový byt | Krmanova | 64 m²

F045 - 113 - PAMO Na predaj NOVINKA a zaujímavá PONUKA! 2,5 izbový byt v Myjave v tehlovom oby

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Myjava

117,000 € 1828 €/m²

Znížená cena!!(F155-12-REMAE) 3 izbový rodinný dom Kľúčovec

Reality Kľúčovec

Rodinný dom | Kľúčovec | 0 m²

Finanzpartner reality exkluzívne ponúka na predaj: Rodinný dom s obrovským potenciálom v obci K

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kľúčovec

65,000 €

Rodinný dom Salka

Reality Salka

Rodinný dom | 0 m²

Hľadáte priestranné rodinné bývanie s výnimočným charakterom v pokojnom prostredí a skvelou dos

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Salka

115,000 €

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Zachovalý RD - Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 0 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v centre obce Tvrdošovce – ideálny na rekonštrukciu alebo víkendo

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

65,000 €

Polyfunkčná budova Galanta

Reality Galanta

Obchodné priestory | Bratislavská | 0 m²

Investičná príležitosť – na predaj polyfunkčný objekt v Galante Ponúkame Vám na predaj polyfunk

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Galanta

300,000 €

Rodinný dom s potenciálom

Reality Humenné

Rodinný dom | Sídlisko Poľana | 0 m²

F060-12-TAKO HĽADÁTE DOM, KTORÝ MÔŽETE PRETVORIŤ PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV? Finanzpartner rea

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Humenné

149,500 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný rodinný dom 500 m², Matúškovo, Galanta + 3D

Reality Matúškovo

Rodinný dom | 500 m²

F029-12-SIRA3a Na predaj priestranný rodinný dom vhodný na viacgeneračné bývanie alebo podnika

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Matúškovo

231,000 € 462 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3 izb RD pôdovný stav

Reality Baka

Rodinný dom | 90 m²

🏡 Ponuka: Rodinný dom s výbornou dispozíciou a veľkým potenciálom (Pôvodný stav) Hľadáte nehnu

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Baka

95,000 € 1056 €/m²

Predaj výrobno-prevádzkových priestorov v Šamoríne

Reality Šamorín

Prevádzkový areál | 1,117 m²

Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na predaj výrobno-prevádzkový areál v Šamoríne

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Šamorín

1,090,000 € 976 €/m²

Na predaj sympatický podkrovný byt v meste Mosonmagyaróvár

Reality Mosonmagyaróvár

2 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Laktanya utca

Na predaj 2-izbový byt v Mosonmagyaróvári – ideálny aj ako investícia Ponúkame Vám na predaj č

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

86,500 € 1545 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Objekt - PENZIÓN na Zemplínskej Šírave (F018-18-MADa)

Reality Kaluža

Hotel, penzión, ubytovňa | 900 m²

F018-18-MADa Realitná kancelária Finanzpartner reality ponúka na predaj Objekt - PENZIÓN na Zem

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Kaluža

669,900 € 744 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom v obci Strekov, Nové Zámky

Reality Strekov

Rodinný dom | Rúbaňská cesta | 0 m²

F007-12-VESZ Na predaj rodinný dom v obci Strekov, okres Nové Zámky. ROZLOHA: • rozloha poz

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Strekov

75,000 €

VEĽKÁ GARSÓNKA PRI LABORCI, špajza+pivnica+najlepšia cena

Reality Humenné

Garsónka | laborecká | 0 m²

Ak hľadáte hotový, voňavý byt bez roboty … ani nečítajte ďalej. Nie každý chce dokonalý byt, n

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena dohodou

Starší rodinný dom s veľkým pozemkom v Mliečne pri Dunajskej Strede – 1 098 m²

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 0 m²

Starší rodinný dom s veľkým pozemkom v Mliečanoch (nutná rekonštrukcia) pri Dunajskej Strede –

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

119,900 €

Predané"CUKRÍK" 1,5izb PVP - podľa vašich predstáv (F722-111-ANM)

Reality Prešov

1 izbový byt | Švábska | 43 m²

(F722-111-ANM) Predané 1,5izbový panelový byt na sídlisku Šváby v aktuálnom pôvodnom stave je

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

127,900 € 2974 €/m²

Znížená cena! Kopaničiarska chalupa Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 800 m²

F014-12-PAMO Exkluzívne len u nás v ponuke rodinný dom štýlu kopaničiarskej chalupy s pozemkom

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

125,000 € 156 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie