Chalupa, rekreačný domček | 110 m²
N070-14-FRAD Ponúkame Vám na predaj veľký murovaný viničný domček s úrodnou vinicou. Nachádza
23,000 € 209 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | . | 40 m²
N054-13-FRAD Pokoj, príroda a pohár dobrého vína – ideálna kombinácia pre relax! Ponúkame vám
23,000 € 575 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 24 m²
Ponúkame Vám na predaj murovanú, podpivničenú záhradnú chatku s rozlohou 24 m², nachádzajúcu sa
48,000 € 2000 €/m²
4 izbový byt | Hviezdoslavova | 121 m²
V centre Spišskej Belej, nedaleko muzea J.M.Petzvala ponúkame 4iByt. Vchádza sa z Hviezdosla
136,500 € 1128 €/m²
3 izbový byt | . | 0 m²
N006-113-MAFEa Exkluzívne Predaj 3 – izbového bytu v meste Spišská Stará Ves Realitná kancelá
117,900 €
Chalupa, rekreačný domček | 0 m²
🏡 NA PREDAJ – MUROVANÁ CHATKA V LEVOČI (ZÁHRADKÁRSKA OBLASŤ) Realitná kancelária Nové bývan
80,000 €
Rodinný dom | 100 m²
N036-12-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Na predaj: Vidiecka chalupa so záhradou blízko
31,500 € 315 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
N038-12-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Cena na vyžiadanie v RK! Na predaj: Rodinný dom
1 €
Rodinný dom | Krajná Porúbka | 0 m²
N016-12-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Informácia o cene nehnuteľnosti na vyžiadanie v
1 €
Chalupa, rekreačný domček | 120 m²
N038-13-JARUa RK Nové bývanie Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj krásnu CELOROČNU OBYVAT
Cena dohodou
Rodinný dom | 155 m²
Moderný 5-izbový rodinný dom na predaj Pokojná lokalita | Pozemok 5 árov | Úžitková plocha 155
Cena dohodou
Rodinný dom | 0 m²
Hľadáte miesto ktoré má dušu a je pripravené na vaše nápady? Finanzpartne reality Vám exkluzívn
90,000 €
Rodinný dom | hlavná | 220 m²
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený dom v obci Veľké Blahovo. Plocha: úžitková 220m2, z
330,000 € 1500 €/m²
Skladový objekt | Lieskovská | 13 m²
F005-15-RACA Na predaj garáž, využiteľná aj ako malý sklad na Lieskovskej ceste, blízko hlavne
18,000 € 1385 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 72 m²
Finanzpartner reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj priestranný tehlový rodinný dom s
90,000 € 1250 €/m²
3 izbový byt | Třebíčska | 0 m²
⚠️ NEPREPLÁCAJTE ZBYTOČNE ZA „REKONŠTRUKCIU“, KTORÚ AJ TAK ZBÚRATE ⚠️ Hľadáte byt, kde nebudete
109,990 €
Chalupa, rekreačný domček | Šindliar-Kopytovská | 47 m²
F660-15-ANMi Šindliar - Ak radi chatárčite a chcete chatu nie ďaleko od Prešova cca 20min tre
39,000 € 830 €/m²
2 izbový byt | Československej armády | 0 m²
Hľadáte útulné a praktické bývanie v pokojnej lokalite? Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový
82,999 €
Rodinný dom | Stará Myjava | 81.65 m²
F012-12-ANVA Predávame 4 izbový dom v malebnej dedinke Stará Myjava na úpätí Bielych Karpát. N
144,000 € 1764 €/m²
Rodinný dom | Krčava | 466 m²
Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj priestrannú dvojpodlažnú rodinnú
239,000 € 513 €/m²
Rodinný dom | Čermáň | 120 m²
F003-12-PECH Na predaj zaujímavá nehnuteľnosť v skvelej a vyhľadávanej lokalite na skok do mes
289,000 € 2408 €/m²
3 izbový byt | Zvolenská | 0 m²
F008-113-PECH Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt v pôvodnom stave, ideálny n
168,000 €
4 izbový byt | Clementisova | 103 m²
F003-114-DOCEa Na predaj 4 izbový byt v meste Nitra, časť Chrenová, Clementisova ulica. ROZL
222,000 € 2155 €/m²
2 izbový byt | V.Škrobára | 64 m²
F005-112-EVJA Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Šali na ulici V.Škrobára. Byt je v pôvodnom
104,990 € 1640 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.