Rodinný dom | 90 m²
🏡 Ponuka: Rodinný dom s výbornou dispozíciou a veľkým potenciálom (Pôvodný stav) Hľadáte nehnu
95,000 € 1056 €/m²
Prevádzkový areál | 1,117 m²
Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na predaj výrobno-prevádzkový areál v Šamoríne
1,090,000 € 976 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
046-12-DAKO EXKLUZÍVNE- Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Dvory nad Žitavou. Dom sa nac
Cena dohodou
Hotel, penzión, ubytovňa | 900 m²
F018-18-MADa Realitná kancelária Finanzpartner reality ponúka na predaj Objekt - PENZIÓN na Zem
669,900 € 744 €/m²
3 izbový byt | Sídlisko | 78 m²
F 057 -113- PAMO V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v obci Ja
114,000 € 1462 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 404 m²
F033-13-ALGR Ponúkame na predaj krásnu, udržiavanú záhradnú chatu s pozemkom v tichej a vyhľadá
49,900 € 124 €/m²
Rodinný dom | Gárdonyská | 125 m²
Ponúkame na predaj moderný 5-izbový rodinný dom v obci Dolný Štál Ponúkame na predaj samostat
230,000 € 1840 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Popis nehnuteľnosti Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Kamenica nad Hronom, situovaný na veľ
79,000 €
3 izbový byt | Ondavská | 0 m²
Finanzpartner reality vám ponúka na predaj priestranný 3‑izbový byt s loggiou na vyhľadávanej
210,000 €
Rodinný dom | Slovenská | 0 m²
Rodinný dom na Slovenskej ulici: Ideálna investícia s výbornou dostupnosťou Finanzpartner Real
104,999 €
Rodinný dom | 0 m²
Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodno
Cena dohodou
Rodinný dom | 80 m²
Finanzpartner reality vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Brekov, situovaný na tichej ulici
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nitra | 0 m²
F106-13-PEB Hľadám pre konkrétneho klienta klasickú záhradku, iba Nitra a blízke okolie. Štanda
45,000 €
Rodinný dom | Veľká Maňa | 150 m²
F445-12-MAT Na predaj rodinný dom v obci Veľká Maňa, okres Nové Zámky. ROZLOHA: • rozloha p
105,000 € 700 €/m²
3 izbový byt | Lomnická | 76 m²
(F734-113-ANM) Hľadáte 3izb byt z blízkym východom na D1. Taký sa nachádza na Lomnickej ul. 7/
169,900 € 2236 €/m²
1 izbový byt | 41 m²
(F738-111-ANM) Predané Ihla medzi 1 izbovými bytmi (vynikajúca dispozícia), plnohodnotné 1. po
127,900 € 3120 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj veľký rovinatý pozemok s výnimočným potenciálom pre
280,000 € 1750 €/m²
Rodinný dom | Dolina | 300 m²
F004 - 12 - PAMO Exkluzívne rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v okrajovej časti mesta. Dom
165,000 € 550 €/m²
Rodinný dom | Špačinská | 90 m²
Príležitosť pre Vaše Vysnívané Bývanie v Srdci Mesta! Hľadáte ideálne miesto pre život, kde sa
Cena dohodou
Rodinný dom | 226 m²
Finanzpartner reality Vám ponúka stavebný pozemok a nehnuteľnosť, ktorá je v pôvodnom stave, s
83,000 € 367 €/m²
Rodinný dom | Dolná | 0 m²
F009-12-HRON3 Vo výhradnom zastúpení ponúkame R.D. v Tvrdošovciach v centre dediny na Dolnej u
69,000 €
2 izbový byt | panónský háj | 53 m²
F134 - 212 - KISO Ponúkame Vám na predaj nezariadený 2 izbový byt v meste Dunajská Streda, na
136,500 € 2575 €/m²
Rodinný dom | Brestovská | 160 m²
F084-12-MATO Hľadáte pokojnú lokalitu s výbornou dostupnosťou do centra mesta a priestor na re
164,990 € 1031 €/m²
Rodinný dom | ... | 100 m²
Hľadáte pokojné bývanie s možnosťou realizácie vlastných predstáv? Finanzpartner reality Vám e
91,500 € 915 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.