NOVINKA! Na predaj chata v rekreačnej oblasti Dubník 2

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 150 m²

F056 - 13 - PAMO Útulná trojpodlažná chata v rekreačnej oblasti Dubník 2 - ideálne miesto na o

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

129,000 € 860 €/m²

F134- 212- KISO - Na predaj 2 izbový byt v meste DS

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | panónský háj | 53 m²

F134 - 212 - KISO Ponúkame Vám na predaj nezariadený 2 izbový byt v meste Dunajská Streda, na

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

136,500 € 2575 €/m²

Predaj 4izb rodinný dom

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | Hosszúsor 145 | 100 m²

🏡 EXKLUZÍVNA PONUKA: 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v Kráľovom Brode Hľadáte nehnuteľn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

125,000 € 1250 €/m²

Pálffyho letohrádok Lapahoš

Reality Topoľníky

Rodinný dom | hlavna | 0 m²

Tento inzerát je ladený s dôrazom na historickú prestíž rodu Pálffyovcov a unikátnu polohu v sr

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľníky

402,000 €

Na predaj luxusná rodinná vila v Michalovciach

Reality Michalovce

Rodinný dom | Gorazda Zvonického | 650 m²

Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj luxusnú rodinnú vilu v tichej lo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Michalovce

599,000 € 922 €/m²

(F001-12-MAPO)Pozemok s domom ,Šaštín Stráže-okr. Senica

Reality Šaštín-Stráže

Rodinný dom | 226 m²

Finanzpartner reality Vám ponúka stavebný pozemok a nehnuteľnosť, ktorá je v pôvodnom stave, s

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šaštín-Stráže

83,000 € 367 €/m²

Na predaj priemyselný areál

Reality Komárno

Prevádzkový areál | 5,800 m²

Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál v lokalite Komárno-Nová Stráž.Pozemok má 5800m2,úžítko

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

700,000 € 121 €/m²

Poľnohospodársky objekt 3 km od Dunajskej Stredy

Reality Veľké Dvorníky

Priestor pre výrobu | športová | 5,954 m²

Ponúkame Vám na predaj Poľnohospodársky objekt s dvomi budovami (sklad - 708m2, a budova - 650m

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Veľké Dvorníky

450,000 € 76 €/m²

Predám krásny 3 izbový byt, Nitra Párovce

Reality Nitra

3 izbový byt | Párovská | 64 m²

F007-113-PECH Hľadáte byt v jednej z najžiadanejších lokalít v Nitre s veľkým potenciálom? Po

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2656 €/m²

(F164-012REMAE) 2-izbový rodinný dom v obci Číčov

Reality Číčov

Rodinný dom | ... | 100 m²

Hľadáte pokojné bývanie s možnosťou realizácie vlastných predstáv? Finanzpartner reality Vám e

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Číčov

91,500 € 915 €/m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom v Tvrdošovciach .

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | Dolná | 0 m²

F009-12-HRON3 Vo výhradnom zastúpení ponúkame R.D. v Tvrdošovciach v centre dediny na Dolnej u

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

69,000 €

REZERVOVANÝ! RD s TOP výhľadom na Vihorlat, Brestovská

Reality Humenné

Rodinný dom | Brestovská | 160 m²

F084-12-MATO Hľadáte pokojnú lokalitu s výbornou dostupnosťou do centra mesta a priestor na re

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Humenné

164,990 € 1031 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne- predaj rodinný dom v obci Malčice, okMichalovce

Reality Malčice

Rodinný dom | 0 m²

F222-12-LEKE Na predaj rodinný dom v obci Malčice Ponúkame Vám na predaj rodinný dom situovan

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malčice

Cena dohodou

Predaj rodinný dom Lúčnica nad Žitavou(203-12-JUF)

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Lúčnica nad Žitavou | 70 m²

203-12-JUF Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Lúčnica nad Žitavou, časť Vajka nad Žitavou, 25

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

93,900 € 1341 €/m²

NR - RD Zobor, dobrá lokalita, starší rodinný dom, 13árov,

Reality Nitra

Rodinný dom | Panská | 140 m²

ID: 981-12, NR - RD Zobor, dobrá lokalita, starší rodinný dom v započatej rekonštrukcii, 2 iz

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

385,000 € 2750 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v meste Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

3 izbový byt | Veľký Krtíš | 0 m²

010-113-SASO Predaj 3-izbového bytu v meste Veľký Krtíš POSCHODIE: • 8. poschodie DISPOZÍCI

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

68,500 €

REKREAČNÉ ZARIADENIE...421m2...Patince (095-10-DAR)

Reality Patince

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,000 m²

ID 095-10-DAR Príjemný areál termálneho kúpaliska v Patinciach...s jedinečnými minerálnymi pram

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Patince

355,000 € 355 €/m²

Dvojpodlažný apartmán Tatralandia!

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 59.24 m²

019-112-IRBIa Hľadáte ideálne miesto pre oddych, rodinné dovolenky alebo výhodnú investíciu s

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

190,000 € 3207 €/m²

REZERVOVANÝ 1,5 izbový byt v Košiciach - Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Dneperská | 0 m²

REZERVOVANÝ Viete si predstaviť bývanie v meste a súčasne blízko prirody? Takéto bývanie po

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

149,000 €

Predaj, rodinný dom pod lesom - Senné/ Príboj (007-12-MIMI)

Reality Senné

Rodinný dom | 0 m²

Ponúkame na predaj starší ale pekný gazdovský dom v obci Senné časť Príboj v okrese Velký Krtľ

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Senné

52,000 €

Predaj, rodinný dom s pozemkom 3053 m² - Malé Kozmálovce (010-12-SIHA)

Reality Malé Kozmálovce

Rodinný dom | 0 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Malé Kozmálovce, ktorý je určený na rekonštrukciu a ponúk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malé Kozmálovce

155,900 €

Predaj dvojgeneračného rodinného domu - Sazdice( 018-12-HEKA)

Reality Sazdice

Rodinný dom | Sazdice | 0 m²

Rodinný dom s veľkým potenciálom – vaša šanca na nový domov! Hľadáte dom, ktorý vám ponúkne pr

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Sazdice

58,000 €

3-IZB.BYT S BALKÓNOM HNÚŠŤA-NA PREDAJ

Reality Hnúšťa

3 izbový byt | Hlavná | 70.21 m²

ID:184-113-ANOE 3D OBHLIADKA Odkaz TU: my.matterport.com/show/?m=2GbWkG9ck6z Exkluzívne Vám p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hnúšťa

53,000 € 755 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2-izbový byt v Jelšave za 21000,-Eur PREDAJ

Reality Jelšava

2 izbový byt | 0 m²

ID209-112-DERU: So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj 2izbový byt v Jelšave. Byt sa nachádza

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Jelšava

21,000 €

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie