Predaj pozemkov v okrese Rimavská Sobota - 14 4429 m2

Reality Chrámec

Iný poľnohosp. pozemok | Nezadaná | 312,226 m²

Ponúkame na predaj spoluvlastnícke podiely na prevažne nepoľnohospodárskych pozemkoch (lesné pl

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Chrámec

Cena dohodou

Predaj budov v poľnohospodárskom areáli v Starej Haliči

Reality Stará Halič

Družstvo, chovateľský objekt | Cintorínska | 0 m²

Ponúkame vám na predaj poľnohospodárske objekty na okraji obce Stará Halič vzdialené od mesta L

Publikované: 14.12.2022 Aktualizované: 14.12.2022
Objekty na predaj Stará Halič

200,000 €

Predaj pozemkov v KÚ Tornaľa - 39 8660 m2

Reality Tornaľa

Iný poľnohosp. pozemok | 398,660 m²

Na predaj ponúkame pozemky v celkovej výmere 39 8660 m2 (OP, TTP a ostatné plochy) v KÚ Tornaľa

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Tornaľa

Cena dohodou

Pozemky na predaj v KÚ Rimavská Seč - 48 6409 m2

Reality Rimavská Seč

Iný poľnohosp. pozemok | Nezadaná | 486,409 m²

Ponúkame na predaj poľnohospodárske pozemky v KÚ Rimavská Seč vo výmere 48 6409 m2, ktoré vlast

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Rimavská Seč

Cena dohodou

Vonkajšie parkovacie miesta Hliny/Solinky - Lenčova ulica pri OG Naša

Reality Žilina

Garáž | Lenčova | 14 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom vonkajšie parkovacie miesta na Hlinách 6 za Obchodnou galériou Na

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Objekty na prenájom Žilina

74 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Kamence: 3+kk byt - D7.04 - Kysucké Nové Mesto / Etapa 5

Reality Žilina

3 izbový byt | Sládkovičova | 64.7 m²

Bývajte tak, ako ste vždy túžili. Kamence v Kysuckom Novom Meste ponúkajú ideálne bývanie pre t

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Byty na predaj Žilina

186,000 € 2875 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 4+kk byt B4.17

Reality Brezno

4 izbový byt | Banisko | 88.37 m²

Žilinský investor Istrofinal spustil už 3. etapu výstavby bytových domov Kasárne Brezno - bytov

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Brezno

177,500 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kamence KNM: - byt 4+kk - D9.7

Reality Žilina

4 izbový byt | Sládkovičova | 77.43 m²

ETAPA 5 v predaji! Bývajte tak, ako ste vždy túžili. Kamence v Kysuckom Novom Meste ponúkajú id

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Byty na predaj Žilina

224,000 € 2893 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok - priemyselná alebo občianska vybavenosť - Trebišov - lokalita Sady

Reality Trebišov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Sadovská | 74,000 m²

Samostatný stavebný pozemok v Trebišove (lokalita Sady) s prístupom z existujúcej miestnej asfa

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 16.01.2025
Pozemky na predaj Trebišov

Cena dohodou

Chata v Mníchovej Lehote časť Jarky s 889 m2 pozemkom

Reality Mníchova Lehota

Chalupa, rekreačný domček | časť Jarky | 100 m²

Iba u nás! Ponúkame Vám na predaj rozostavanú murovanú chatu v Mníchovej Lehote časť Jarky s pe

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mníchova Lehota

113,500 € 1135 €/m²

Kúpime rodinný dom v Trenčíne a okolí

Reality Trenčín

Rodinný dom | 0 m²

Kúpime rodinný dom v Trenčíne a okolí. Seriózne a korektné jednanie. Platba ihneď. Prosím vola

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na kúpa Trenčín

Cena dohodou

Kúpime garsónku alebo 1-izbový byt v Trenčíne a okolí

Reality Trenčín

Garsónka | Trenčín | 30 m²

Kúpime Garsónku prípadne 1-izbový byt v Trenčíne a okolí. Cena dohodou. Platíme ihneď!!!

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

Cena dohodou

Kúpim 1-2 izbový byt v Trenčíne - pôvodný stav

Reality Trenčín

2 izbový byt | 0 m²

Kúpim 1-2 izbvý byt v Trenčíne a okolí, najlepšie pôvodný stav. Cena po vzájomnej dohode. Platb

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

Cena na vyžiadanie

Stánok po rokonštrukcii 6 m2 priamo v centre Novej Dubnice

Reality Nová Dubnica

Prevádzkový areál | Mierové Námestie | 6 m²

Iba u nás! Ponúkame na predaj zrekonštruovaný stánok o rozlohe 6 m2 + skladový priestor 6 m2 pr

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Hľadáme malý pozemok pre mobilný dom v Trenčíne a okolí

Reality Trenčín

Rekreačný pozemok | 300 m²

Hľadáme pre klienta malý pozemok pre mobilný dom v Trenčíne a okolí. Pozemok môže byť rôzneho a

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

30,000 € 100 €/m²

Krásna, zariadená chata v Beckove s úžasným výhľadom na hrad a 552 m2 pozemkom

Reality Beckov

Chalupa, rekreačný domček | Sychrov | 54 m²

Iba u nás! Ponúkame na predaj krásnu rekreačnú chatu s altánkom a pekným upraveným pozemkom o r

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Beckov

163,000 € 3019 €/m²

Chalupa - rodinný dom, obec Helcmanovce, okres Gelnica

Reality Helcmanovce

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 109 m²

Útulná chalupa v srdci prírody - miesto, kde spomalí čas. Presne takýto pokoj vám ponúka tento

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Helcmanovce

80,000 € 734 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom Family classic

Reality Zvolen

Rodinný dom | 85 m²

Hľadáte nový dom pre Vašu rodinu? A čo tak dať si ho postaviť? Spoločnosť BAU holding - rodinné

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Zvolen

75,999 € 894 €/m²

Rodinný dom Uno

Reality Košice

Rodinný dom | 91 m²

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Košice

79,999 € 879 €/m²

Rodinný dom Family modern

Reality Prešov

Rodinný dom | 85 m²

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Prešov

80,999 € 953 €/m²

Rodinný dom Monet

Reality Nitra

Rodinný dom | 71.5 m²

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Nitra

71,999 € 1007 €/m²

Nádherný 4izbový dom pri jazere

Reality Vojka nad Dunajom

Iný objekt na bývanie | Nezadaná | 91 m²

Ponúkame na predaj kompletne dokončenú novostavbu 4izbového domu (3 izby + obývačka). Dom je na

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

195,000 € 2143 €/m²

Rodinný dom Class 1

Reality Trenčín

Rodinný dom | 122 m²

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Trenčín

95,999 € 787 €/m²

Rodinný dom Stilo

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 66 m²

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

60,999 € 924 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23074)
Upresniť hľadanie