REZERVOVANÉ - Na predaj útulný dom s veľkým pozemkom 2 550 m2 | Malý Lipník | len 14 km od Starej Ľubovne

Reality Stará Ľubovňa

Rodinný dom | Prešovská | 68 m²

Na predaj útulný dom po rekonštrukcii – ideálny pre pár alebo menšiu rodinu! Hľadáte domov,

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Stará Ľubovňa

119,790 € 1762 €/m²

člen NARKS

PRENAJATÝ 2-izbový byt s loggiou + park. miesto POPRAD Karpatská Residence

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 52 m²

Štýlové bývanie v centre POPRADU – prenájom 2 izbový zariadený byt s loggiou v NOVOSTAVBE blízk

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Poprad

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM garáž Poprad Karpatská Residence 26 m2

Reality Poprad

Garáž | Karpatská | 27 m²

Ponúkame Vám na PRENÁJOM garáž v suteréne v novostavbe Karpatská residence. Garáž disponuje ele

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na prenájom Poprad

200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Od 01.06.2026 na PRENÁJOM nadštandardne zariadený 2 izb. byt POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardne zariadený 2-izbový byt vo vyhľadávanej novostavbe Karpat

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na prenájom Poprad

595 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Moderný 2-izbový byt v centre Kežmarku na predaj

Reality Kežmarok

2 izbový byt | Kostolné námestie | 71.5 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 2-izbový byt v srdci historického mesta Kežmarok, na K

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Kežmarok

157,000 € 2196 €/m²

člen NARKS

Priestranný rodinný dom s krbom a záhradou v Poproči blízko Košíc

Reality Poproč

Rodinný dom | Mieru | 180 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v malebnej obci Poproč, len kúsok od Košíc. Táto neh

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Poproč

269,000 € 1494 €/m²

člen NARKS

Pozemok na predaj 817 m2 Chorvátsky Grob časť Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Čiernovodská | 817 m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 817 m² v obci Chorvátsky Grob, v území určenom na plánovanú

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

110,295 € 135 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom 1968 m2 | Holumnica okres Kežmarok

Reality Holumnica

Rodinný dom | Nezadaná | 88 m²

Tento dom v Holumnici je ideálnym miestom pre rodinu s deťmi, ktorá hľadá pokojné a bezpečné bý

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Holumnica

Cena dohodou

člen NARKS

Priestranný dom po rozsiahlej rekonštrukcii | 200 m2 | Nová Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Rodinný dom | Levočská | 200 m²

Na Predaj dom - Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa. Predstavujem vám ideálny rodinný dom, ktorý

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Stará Ľubovňa

247,670 € 1238 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj energeticky úsporný rodinný dom 138m2, Martin, Bystrička

Reality Martin

Rodinný dom | Bystrička - Lazky | 138 m²

MAX PROFI Reality exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový zrekonštruovaný nízkoenergetický rodinn

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Martin

234,900 € 1702 €/m²

člen NARKS

Na predaj, pozemok, rozvojové územie v prémiovej časti Martina – Tomčany ,14000m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | pri siľave I | 13,790 m²

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ – ROZVOJOVÉ ÚZEMIE, MARTIN – TOMČANY Exkluzívne ponúkame na predaj u

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Martin

47 €/m2 47 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! Predaj , podnikateľský objekt /so stabilným obratom/ Žabokreky, Martin

Reality Žabokreky

Objekt pre obchod | Žabokreky | 240 m²

***Pozrite si video k ponuke *** Ponákame na predaj podnikateľský objekt ktorý sa na

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Žabokreky

119,000 € 496 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj, pozemok 100.000m2 - Mošovce, Turčianske Teplice

Reality Mošovce

Orná pôda | mošovce | 100,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 100.000 m2 v obci Mošovce, vhodný pre investorov, hospodár

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Mošovce

Cena dohodou

člen NARKS

Kancelárske priestory v historickej budove priamo na Hviezdoslavovom námestí

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Strakova | 196.95 m²

Spoločnosť CRESCO REAL ESTATE ponúka na prenájom voľné kancelárske priestory v historickej budo

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Príjemné kancelárske priestory na výbornej adrese v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Poštová | 195 m²

Spoločnosť CRESCO REAL ESTATE ponúka na prenájom príjemné kancelárske priestory v prestížnej lo

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Reprezentatívne priestory v jednej z najlepších kancelárskych budov v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Staromestská | 202.03 m²

Spoločnosť CRESCO REAL ESTATE ponúka na prenájom kancelárske priestory v budove UNIQ Staromests

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 03.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Bývalý hospodársky dvor v Hubiciach NA PREDAJ

Reality Hubice

Družstvo, chovateľský objekt | Nezadaná | 62,376 m²

NA PREDAJ je nevyužívaný hospodársky dvor v obci Hubice vzdialený 27 km od BA a 16 km od SC. Vý

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Objekty na predaj Hubice

Cena dohodou

Administratívna budova v obci Tvrdošovce na predaj

Reality Tvrdošovce

Kancelárie, administratívne priestory | Agátova | 0 m²

Objekt je situovaný na Agátovej ulici v obci Tvrdošovce, okres Nové Zámky. Budova sa v minulost

Publikované: 14.12.2022 Aktualizované: 14.12.2022
Priestory na predaj Tvrdošovce

55,000 €

Predaj 5-podľažnej administratívnej budovy vhodnej na využitie ako bytový dom

Reality Tvrdošovce

Administratívny objekt | Bratislavská cesta | 735 m²

V obci Tvrdošovce ponúkame na predaj 5-podlažnú stavbu spolu s pozemkom vo výmere 1141 m2. Na 1

Publikované: 16.08.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Objekty na predaj Tvrdošovce

550,000 € 748 €/m²

Predaj pozemkov v okrese Rimavská Sobota - 14 4429 m2

Reality Chrámec

Iný poľnohosp. pozemok | Nezadaná | 312,226 m²

Ponúkame na predaj spoluvlastnícke podiely na prevažne nepoľnohospodárskych pozemkoch (lesné pl

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Chrámec

Cena dohodou

Predaj budov v poľnohospodárskom areáli v Starej Haliči

Reality Stará Halič

Družstvo, chovateľský objekt | Cintorínska | 0 m²

Ponúkame vám na predaj poľnohospodárske objekty na okraji obce Stará Halič vzdialené od mesta L

Publikované: 14.12.2022 Aktualizované: 14.12.2022
Objekty na predaj Stará Halič

200,000 €

Predaj pozemkov v KÚ Tornaľa - 39 8660 m2

Reality Tornaľa

Iný poľnohosp. pozemok | 398,660 m²

Na predaj ponúkame pozemky v celkovej výmere 39 8660 m2 (OP, TTP a ostatné plochy) v KÚ Tornaľa

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Tornaľa

Cena dohodou

Pozemky na predaj v KÚ Rimavská Seč - 48 6409 m2

Reality Rimavská Seč

Iný poľnohosp. pozemok | Nezadaná | 486,409 m²

Ponúkame na predaj poľnohospodárske pozemky v KÚ Rimavská Seč vo výmere 48 6409 m2, ktoré vlast

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Rimavská Seč

Cena dohodou

Vonkajšie parkovacie miesta Hliny/Solinky - Lenčova ulica pri OG Naša

Reality Žilina

Garáž | Lenčova | 14 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom vonkajšie parkovacie miesta na Hlinách 6 za Obchodnou galériou Na

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Objekty na prenájom Žilina