2 izbový byt | Medzihradská | 42.32 m²
Hľadáte štýlové bývanie v tichej lokalite, no zároveň blízko mesta? Tento 2-izbový apartmán s v
Cena dohodou
2 izbový byt | Medzihradská | 50.5 m²
Ponúkame vám komfortný a nadštandardne veľký 2-izbový apartmán (50,5 m²) na 2. poschodí v rámci
Cena dohodou
2 izbový byt | Medzihradská | 36.95 m²
Predstavujeme unikátnu príležitosť bývať v projekte Medzihradská v Dolnom Kubíne. Tento 2-izbov
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,213 m²
Ponúkame na predaj krásny rovinatý stavebný pozemok v obci Medzibrodie nad Oravou, ideálny na v
110 €/m2 110 €/m2
4 izbový byt | Rakúsko
Obec Münichsthal v Rakúsku ponúka moderné bývanie v pokojnom vidieckom prostredí a zároveň v bl
549,000 € 4900 €/m²
2 izbový byt | Rakúsko
Presvetlený 2-izbový byt, Münichsthal, Rakúsko ponúka moderné bývanie v pokojnom vidieckom pros
275,000 € 5488 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko
Ponúkame Vám na predaj posledný voľný pozemok v malebnej obce Prellenkirchen, ktorá sa nachádza
115,000 € 230 €/m²
3 izbový byt | Rakúsko
Začíname s výstavbou 3-apartmánového domu v krásnej rezidenčnej štvrti obce Edelstal. Máte mož
347,000 € 4105 €/m²
2 izbový byt | Rakúsko
Obytná plocha 54,57 m² s dvomi svetlými izbami je ideálnym útočiskom pre jednotlivcov, páry,
309,000 € 5662 €/m²
3 izbový byt | Rakúsko
Münichsthal, Rakúsko ponúka moderné bývanie v pokojnom vidieckom prostredí a zároveň v blízkost
369,000 € 5023 €/m²
2 izbový byt | Rakúsko
Münichsthal, Rakúsko ponúka moderné bývanie v pokojnom vidieckom prostredí a zároveň v blízkos
249,000 € 4077 €/m²
2 izbový byt | Nezábudková | 63 m²
Hľadáte prenájom, kde sa nebudete tlačiť a ráno sa bez problémov dostanete do práce či do školy
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Garáž | Mlynské nivy | 12.5 m²
Ponúkame Vám na predaj garážové státie v projekte Discovery Residence. Je možné si vybrať miest
29,990 € 2399 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Pri Peci | 141.94 m²
Exkluzívny rekreačný pozemok v prírode s chatou a bazénom, Svätý Jur. Ponúkame vám exkluzívne
Cena dohodou
Rodinný dom | Moyzesova | 113.55 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom na Moyzesovej ulici, v širšom centre Pezinka. Rodinný dom s pod
299,900 € 2641 €/m²
Garáž | Mlynské nivy | 11.5 m²
31,000 € 2696 €/m²
Garáž | Mlynské nivy | 14 m²
Ponúkame Vám na predaj parkovacie státie v peknej novostavbe čistučké dobre presvetlené . Hneď
32,000 € 2286 €/m²
Rekreačný pozemok | Pri Peci | 4,241 m²
Info v RK
3 izbový byt | SNP | 61 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný 3-izbový byt so záhradkou a garážou na ulici Slovenského
187,000 € 3066 €/m²
1 izbový byt | 53.79 m²
Jednopriestorový byt s podlahovou plochou 49 m2 sa nachádza v kompletne zrekonštruovanej budove
173,149 € 2873 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 696 m²
Jana Žilková Hudák Vám ponúka na predaj dva susediace 7 árové pozemky určené na výstavbu rodinn
74,600 € 107 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Surdok | 1,450 m²
Ponúkame na predaj 14 árový stavebný pozemok pod lesíkom v tichej lokalite na ulici Surdok v ka
90 €/m2 90 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 197 m²
Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový, dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a po
255,900 € 1299 €/m²
Apartmán | Baštová | 31.48 m²
Na predaj ponúkame jednoizbový apartmán s výmerou 31,48 m², situovaný na prvom nadzemnom podlaž
115,180 € 3659 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.