Kód 6009° ° Novi Vinodolski, Klenovica, app. 39m2, balkón s výhľadom, 600m od mora

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka byt na prvom poschodí malého bytového domu v tichej lokalite.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj

129,000 € 3308 €/m²

Kod 6286 ° ° Istria, Rabac, app. 24m2, krásne vybavený na 1. poschodí, 100m od pláže

Reality Chorvátsko

1 izbový byt | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka v Rabacu, známom turistickom letovisku, mieste s najkrajšími p

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj

105,000 € 4375 €/m²

Kód 4928°° Novi Vinodolski, app. 45m2, v centre, 200m od mora

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka byt v centre mesta o rozlohe 45m2. Skladá sa z kuchyne, obýva

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj

150,000 € 3333 €/m²

Kod 5466 ° ° NOVI VINODOLSKI, dom 179m2, panoramatický výhľad na okolie, 250 m od mora

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v atraktívnej lokalite, len 250 metrov od mora, v ob

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj

215,000 € 1201 €/m²

Kod 6091 ° ° NOVI VINODOLSKI, dom 105M2, panoramatický výhľad z vonkajšej terasy

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka unikátnu nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza v centre mesta, s cel

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj

230,000 € 2190 €/m²

Kod 7127 ° ° Istria, Labin, prenájom, dom 140m2, priestranný dvor,

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka na prenájom zrekonštruovaný autochtónny istrijský dom v pokojn

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na prenájom

800 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Kod 7169J °° Jadranovo, Dom s 2 malými apartmánmi a výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

CHORVÁTSKO-NEMOVITOSTI.cz ponúka radový dom v Jadranove - 70 m2 Na prízemí sa nachádza byt s d

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj

185,000 € 2643 €/m²

Moderný 2-izbový apartmán v top lokalite – Medzihradská, Dolný Kubín (43,69 m²)

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Medzihradská | 43.69 m²

Apartmán č. 201 s výmerou 43,69 m² v projekte Medzihradská ponúka komfort, praktickú dispozíciu

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Jedinečný 3-izbový apartmán s balkónom a vysokými stropmi – Medzihradská, Dolný Kubín (56,26 m²)

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Medzihradská | 56.26 m²

Predstavujeme vám exkluzívny 3-izbový apartmán č. 206 – jediný svojho druhu v projekte Medzihra

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Rodinný dom s veľkým pozemkom vo Valaskej Dubovej

Reality Valaská Dubová

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom v obľúbenej a malebnej obci Valask

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Valaská Dubová

Cena dohodou

Komfortný 2-izbový apartmán s balkónom na 2. poschodí – Medzihradská, Dolný Kubín (42,32 m²)

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Medzihradská | 42.32 m²

Hľadáte štýlové bývanie v tichej lokalite, no zároveň blízko mesta? Tento 2-izbový apartmán s v

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Priestranný 2-izbový apartmán s balkónom – Medzihradská, Dolný Kubín (50,5 m²)

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Medzihradská | 50.5 m²

Ponúkame vám komfortný a nadštandardne veľký 2-izbový apartmán (50,5 m²) na 2. poschodí v rámci

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Žite moderne a pokojne – 2-izbový apartmán s predzáhradkou v Medzihradskej

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Medzihradská | 36.95 m²

Predstavujeme unikátnu príležitosť bývať v projekte Medzihradská v Dolnom Kubíne. Tento 2-izbov

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Stavebný pozemok v obci Medzibrodie nad Oravou

Reality Medzibrodie nad Oravou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,213 m²

Ponúkame na predaj krásny rovinatý stavebný pozemok v obci Medzibrodie nad Oravou, ideálny na v

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Medzibrodie nad Oravou

110 €/m2 110 €/m2

Exkluzívny 4-izbový byt, Münichsthal

Reality Rakúsko

4 izbový byt | Rakúsko

Obec Münichsthal v Rakúsku ponúka moderné bývanie v pokojnom vidieckom prostredí a zároveň v bl

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Byty na predaj

549,000 € 4900 €/m²

Presvetlený 2-izbový byt, Münichsthal, Rakúsko

Reality Rakúsko

2 izbový byt | Rakúsko

Presvetlený 2-izbový byt, Münichsthal, Rakúsko ponúka moderné bývanie v pokojnom vidieckom pros

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Byty na predaj

275,000 € 5488 €/m²

Ideálne stavebné pozemky v obci Prellenkirchen

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame Vám na predaj posledný voľný pozemok v malebnej obce Prellenkirchen, ktorá sa nachádza

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Pozemky na predaj

115,000 € 230 €/m²

Apartmány s vlastnou záhradou , Edelstal-Rakúsko

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

Začíname s výstavbou 3-apartmánového domu v krásnej rezidenčnej štvrti obce Edelstal. Máte mož

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj

347,000 € 4105 €/m²

Atraktívny 2-izbový byt, Münichsthal

Reality Rakúsko

2 izbový byt | Rakúsko

Obytná plocha 54,57 m² s dvomi svetlými izbami je ideálnym útočiskom pre jednotlivcov, páry,

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Byty na predaj

309,000 € 5662 €/m²

Atraktívny 3-izbový byt s veľkou terasou, Münichsthal.

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

Münichsthal, Rakúsko ponúka moderné bývanie v pokojnom vidieckom prostredí a zároveň v blízkost

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Byty na predaj

369,000 € 5023 €/m²

2-izbový byt za atraktívnu cenu

Reality Rakúsko

2 izbový byt | Rakúsko

Münichsthal, Rakúsko ponúka moderné bývanie v pokojnom vidieckom prostredí a zároveň v blízkos

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj

249,000 € 4077 €/m²

KeyPoint | Tiché bývanie krok od OC Retro: Veľkorysý 2-izbák s nepriechodnými izbami

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 63 m²

Hľadáte prenájom, kde sa nebudete tlačiť a ráno sa bez problémov dostanete do práce či do školy

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Parkovacie státie nielen pre obyvateľov domu.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mlynské nivy | 12.5 m²

Ponúkame Vám na predaj garážové státie v projekte Discovery Residence. Je možné si vybrať miest

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 05.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

29,990 € 2399 €/m²

Exkluzívny rekreačný pozemok v prírode s chatou a bazénom, 4.241 m2, Svätý Jur.

Reality Svätý Jur

Chata, drevenica, zrub | Pri Peci | 141.94 m²

Exkluzívny rekreačný pozemok v prírode s chatou a bazénom, Svätý Jur. Ponúkame vám exkluzívne

Publikované: 08.02.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Chaty a chalupy na predaj Svätý Jur

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie