Luxusný 2izb. byt, 82 m2 + terasa 7,5 m2 s parkovacím miestom, River Park - Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 81.55 m²

Ponúkame na predaj so súhlasom majiteľa priestranný a luxusný 2izb. byt v bytovom komplexe Rive

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

3 - izbový byt Pravenec

Reality Pravenec

3 izbový byt | Nezadaná | 71 m²

Ponúkame na predaj byt nachádzajúci sa v obci Pravenec, len 12 km od Prievidze. Je to ideálna

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Pravenec

105,000 € 1479 €/m²

Predaj rodinného domu, 137 m², Turzovka, ul. Vyšný Koniec

Reality Turzovka

Rodinný dom | Nezadaná | 137 m²

Hľadáte dom, ktorý si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Ponúkame na predaj rodinný dom

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Turzovka

250,000 € 1825 €/m²

Svetlý, moderný, novopostavený 6-izbový rodinný dom v Senci

Reality Senec

Rodinný dom | Lesná | 150 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný rodinný dom situovaný v obľúbenej a dynamicky sa rozví

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Senec

579,900 € 3866 €/m²

Vonkajšie parkovacie státie - Slnečnice, Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Béžová | 12 m²

Ponúkame na predaj vonkajšie parkovacie státie na Slnečniciach v časti Viladomy. Parkovacie stá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

15,850 € 1321 €/m²

PREDAJ: kompletne zariadená chata - Krpáčovo

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 140 m²

Andrea Havlovičová ponúka exkluzívne na predaj kompletne zariadenú, celoročne obývateľnú murova

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

235,000 € 1679 €/m²

Novostavba 5izbového rodinného domu v centre

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Paľa Bielika | 170.28 m²

Predám krásny slnečný rodinný dom v centre Banskej Bystrice vo vyhľadávanej rezidenčnej časti.

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

670,000 € 3935 €/m²

Predaj 4-izbového bytu v Ružinove – Martinčekova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave na vyhľadávanej adrese v Ružinove – Martinčeko

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3643 €/m²

Predaj 1-izbového bytu s loggiou – ideálny štart alebo investícia!!!

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | 28.42 m²

Na predaj 1-izbový čiastočne zrekonštruovaný byt o výmere 28,42 m² s loggiou cca 4 m², nachádza

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 17.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

180,000 € 6334 €/m²

Na predaj útulná chata v chatovej oblasti Sokolské chaty

Reality Buková

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 23 m²

Chata sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 145 m², pričom zastavaná plocha chaty tvorí 23

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Buková

35,000 € 1522 €/m²

PREDAJ ! Polyfunkčný objekt : Obchodný priestor + 3 izbový byt

Reality Špačince

Rodinný dom | Hromová | 200 m²

Mezei&Mezei vám dáva do pozornosti ideálnu ponuku na rozvoj vášho podnikania a to tento Polyfun

Publikované: 08.06.2023 Aktualizované: 24.01.2026
Domy na predaj Špačince

360,000 € 1800 €/m²

PREDAJ ! 4- izbová novostavba rodinného domu v obci Opoj pri Trnave

Reality Opoj

Rodinný dom | 90 m²

Mezei&Mezei Vám ponúka na predaj 4- izbovú novostavbu rodinného domu v obci Opoj v blízkosti Tr

Publikované: 24.10.2023 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Opoj

250,000 € 2878 €/m²

Na predaj 1-izbový byt v Ružinove – TOP cena,lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 37.25 m²

Na predaj zariadený 1-izbový byt v Bratislave na Tomášikovej ulici 50/C (rezidencia Koloseo), n

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 01.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 4832 €/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 32 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

180,000 € 5625 €/m²

Na predaj pozemok v Prešove, hlavný ťah KE-PO-PP

Reality Prešov

Komerčná zóna | 994 m²

Maria Vargai Reality exkluzívne ponúka na predaj pozemok o výmere 994 m², situovaný na frekvent

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

Záhradná chata na predaj v Prešove - Šidlovec

Reality Prešov

Záhradná chatka | 451 m²

Záhradná chata pod lesom – váš pokojný úkryt v meste Exkluzívne v ponuke: Maria Vargai Reality

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

Budova na predaj

Reality Trebišov

Polyfunkčný objekt | 0 m²

Budova na predaj Trebišov – ulica Tomáša Garrigua Masaryka Investičná nehnuteľnosť so stabi

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Trebišov

Cena dohodou

člen NARKS

Novostavba rodinný dom na predaj v blízkosti Prešova

Reality Veľký Šariš

Rodinný dom | 1,900 m²

Vytvorte si svoj dokonalý domov pri Prešove Láka vás vytvoriť si dokonalý domov podľa vlastnýc

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľký Šariš

299,000 € 157 €/m²

člen NARKS

Administratívna budova na predaj – centrum mesta

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | 2,859.63 m²

Popis nehnuteľnosti Administratívna budova na predaj sa nahádza v centrálnej časti okresného m

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj byt Prešov centrum, trojizbový

Reality Prešov

3 izbový byt | 63 m²

3-izbový byt na predaj v centre mesta – zariadený v štýle IKEA (ideálny aj ako investícia) Ex

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

Pozemok na predaj Prešov, priemyselná zóna

Reality Prešov

Komerčná zóna | 11,511 m²

Mária Žondová a Maria Vargai Reality ponúkajú na predaj atraktívny rovinatý pozemok nachádzajúc

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

Výnimočný pozemok na predaj Oravice s exkluzívnymi výhľadmi

Reality Vitanová

Rekreačný pozemok | 12,544 m²

Oravice. Úpätie Západných Tatier. Meander park s geotermálnou vodou. Lyžiarske stredisko s 12km

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vitanová

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ - Na predaj útulný dom s veľkým pozemkom 2 550 m2 | Malý Lipník | len 14 km od Starej Ľubovne

Reality Stará Ľubovňa

Rodinný dom | Prešovská | 68 m²

Na predaj útulný dom po rekonštrukcii – ideálny pre pár alebo menšiu rodinu! Hľadáte domov,

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Stará Ľubovňa

119,790 € 1762 €/m²

člen NARKS

PRENAJATÝ 2-izbový byt s loggiou + park. miesto POPRAD Karpatská Residence

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 52 m²

Štýlové bývanie v centre POPRADU – prenájom 2 izbový zariadený byt s loggiou v NOVOSTAVBE blízk

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Poprad

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30391)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23073)
Upresniť hľadanie