Ponúkame na predaj obchodný priestor v centre Rožňavy

Reality Rožňava

Objekt pre obchod | Čučmianska Dlhá | 134 m²

Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor s výmerou 134 m², ktorý sa nachádza priamo na

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 15.09.2025
Objekty na predaj Rožňava

321,600 € 2400 €/m²

BONJOUR REAL: NA PREDAJ VEĽKÝ PRÍJEMNÝ 2 IZBOVÝ BYT 58m2 V BIELOM KOSTOLE V TICHEJ ČASTI

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Potočná | 58 m²

BONJOUR REAL: NA PREDAJ VEĽKÝ PRÍJEMNÝ 2 IZBOVÝ BYT 58m2 V BIELOM KOSTOLE V TICHEJ ČASTI Pon

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Biely Kostol

149,900 € 2584 €/m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok na Západe. Dohoda o cene možná.

Reality Zvolen

Iný stavebný pozemok | Novozámocká | 804 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v zastavanej lokalite Zvolen, Západ - pozemok slúži ako parkovac

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 12.07.2023
Pozemky na predaj Zvolen

80 €/m2 80 €/m2

Na predaj rodinný dom v krásnom prostredí

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | J. Murgaša | 200 m²

Na predaj rodinný dom v krásnom zelenom prostredí. Dom ponúka výbornú polohu na ideálne napojen

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Domy na predaj Nové Zámky

450,000 € 2250 €/m²

Obchodný priestor 77 m² v Urban Residence (budova C) – Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 77 m²

Bližšie informácie Vám rád poskytne správca objektu p. Heško, tel.: +421 918 976 234, email: ma

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

PREDANÉ - Priestranný 2,5-izbový byt po rekonštrukcii s klimatizáciou a extra izbou – Petržalka Fedinova

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fedinova | 53.75 m²

Hľadáte byt v Petržalke, ktorý ponúka viac než klasický 2-izbák? Máme pre vás riešenie – pries

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v srdci prírody s investičným potenciálom

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 507 m²

Hľadáte pokojné miesto na výstavbu menšieho rodinného domu? V tichej a malebnej časti obce Lys

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 17.07.2025
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

16,810 € 33 €/m²

Stavebný pozemok Čaka, okres Levice

Reality Čaka

Pozemok pre rodinné domy | 1,373 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Čaka, okres Levice o výmere 1373 m2. Pozemok je rovinatý, s p

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Pozemky na predaj Čaka

25,000 € 18 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj viacgeneračný rodinný dom takmer v centre MODRY, vhodný aj na podnikanie

Reality Modra

Rodinný dom | Vinárska | 406 m²

Realitná kancelária REALITY S NAMI Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 8 izbový rodinný

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 18.11.2025
Domy na predaj Modra

449,000 € 1106 €/m²

Moderné administratívne a skladové priestory BÁNOVÁ OFFICE PARK

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | K Cintorínu | 1,102 m²

Moderná administratívna budova Bánová Office Park na ulici K cintorínu 36, Žilina s piatimi pod

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

3 izbový apartmán s výhľadom do vnútrobloku

Reality Rovinka

3 izbový byt | Broskyňová ulica | 75.11 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Rovinka, len p

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Rovinka

228,507 € 3042 €/m²

POZOR! POZOR! predám dve chaty za cenu jednej

Reality Zvolen

Chalupa, rekreačný domček | Bienska | 120 m²

Len 5minút od Zvolena vo vyhľadávanej Bienskej doline máme k dispozícii na predaj 2 "Áčkové" ch

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

47,900 € 399 €/m²

Pozemok pre rodinný dom blízko centra obce, Jedľové Kostoľany

Reality Jedľové Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 723 m²

Ponúkame na predaj pozemok pre stavbu rodinného domu blízko centra obce v Jedľových Kostoľanoch

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Pozemky na predaj Jedľové Kostoľany

31,400 € 43 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny bungalov na predaj v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Rozmarinova | 165 m²

Ponúkame 4 izb. dom, bungalov v Moste pri Bratislave – Tri vody. Samostatne stojaci dom má podl

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 23.04.2025
Domy na predaj Most pri Bratislave

565,000 € 3424 €/m²

Znížená cena! Rodinný dom so slnečnou záhradou - Detva, Kostolná

Reality Detva

Rodinný dom | Nezadaná | 400 m²

Exkluzívna ponuka pre život v súlade s prírodou Predstavujeme Vám výnimočnú nehnuteľnosť nachá

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Detva

180,000 € 450 €/m²

NA PREDAJ: Záhradky na Kežmarskej ceste v Levoči

Reality Levoča

Záhrada | Kežmarská cesta | 296 m²

V novej lokalite na výstavbu rodinných domov v Levoči na Kežmarskej ceste sa nad stavebnými poz

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Pozemky na predaj Levoča

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÝ - GolfChalet V.Lomnica-2i apartmán č. 3.23

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

Skolaudovaný apartmán č. 3.23 je situovaný na poschodí apartmánového domu GolfChalet 3. Celko

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Klimatizované kancelárske priestory v srdci Nitry - Piaristická ul., 83 m2

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Piaristická | 83.39 m²

Polyfunkčná budova v srdci Nitry ponúka voľné kancelárske priestory vo veľkosti 83,39 m2 na 1.

Publikované: 05.09.2023 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na prenájom Nitra

890.16 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IRG | Kompletne zrekonštruovaný rekreačný dom v tichej časti v obci Studienka

Reality Studienka

Rodinný dom | 120 m²

IRG Vám ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný rekreačný dom vhodný na celoročné

Publikované: 28.03.2023 Aktualizované: 21.10.2025
Domy na predaj Studienka

235,000 € 1958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4 izbový samostatne stojaci Rod. dom s garážou záhradou a pekným pozemkom vo vyhľadávanej a obľúbenej lokalite Pezinka- Tolstého ul.

Reality Pezinok

Rodinný dom | Tolstého | 295 m²

------------------------------------- Dobrý deň prajeme ------------------------------------ S

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pezinok

378,000 € 1281 €/m²

DUBOVÁ ALEJ - 2-izbový byt E.III.1 s terasou a predzáhradkou, štandard a pivničná kobka v cene bytu.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 61.13 m²

Byty v Dubovej aleji sú nielen komfortné, ale aj cenovo dostupné. Nebudete mať problém s ich fi

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

231,965 € 3795 €/m²

Predaj 3-izbový mezonet s terasou, novostavba (2025) Green Atrium, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 88 m²

WIN - WIN ponúka na predaj výnimočný 3-izbový mezonet s terasou v projekte Green Atrium Tento š

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

374,000 € 4250 €/m²

Novinka
Novinka

Sympatický nový 3i byt na PREDAJ

Reality Zubrohlava

3 izbový byt | Klinec II. | 51 m²

Máte v pláne sa osamostatniť alebo dobre zainvestovať peniaze, ktoré Vám budú prinášať pasívny

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Zubrohlava

131,900 € 2586 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemky na výstavbu rodinných domov, Švábovce

Reality Švábovce

Pozemok pre rodinné domy | 10,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky v územnom pláne určené na výstavbu rodinných domov. - pozemky

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Švábovce

40 €/m2 40 €/m2

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23070)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie