🏡 INVESTIČNÝ PROJEKT – 8 BYTOV, SOMOTOR (OKR. TREBIŠOV)

Reality Somotor

Apartmánový dom | 800 m²

Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj developerský proj

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Somotor

285,000 € 356 €/m²

Na prenájom 2,5 izbový byt s balkónom 78 m², novostavba Tomášikova 23C, ihneď voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 78 m²

Číslo ponuky : 2767, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Realitná kancelária V

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ - obchodný priestor v Novom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 150 m²

Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor s výbornou polohou na adrese Bajkalská 53A, bu

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 03.09.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

375,000 € 2500 €/m²

Priestranný 3izbák s veľkým balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 98 m²

Developer CZ Slovakia, a.s. ponúka na predaj priestranný 3+kk s veľkým balkónom v Novom Ružino

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

321,891 € 3043 €/m²

Predaj kamennej chalupy s veľkým pozemkom 4943m2 pod lesom, Sološnica

Reality Sološnica

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Kamenná chalupa z roku 1936 s veľkou záhradou a ovocným sadom, s výhľadom na vrch Vápenná. Ide

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Sološnica

Info v RK

Nové bývanie - Reality! Na predaj 9 izb. RD v prestížnej lokalite pod Slavínom, ulica A. Plávku, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Andreja Plávku | 491 m²

Ponúkame na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 491 m², situovaný v

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Prodej stavebního pozemku 1 326 m², Lietavská Lúčka, Slovensko

Reality Lietavská Lúčka

Pozemok pre rodinné domy | Žilinská cesta | 1,326 m²

Nabízíme prodej stavebního pozemku na Slovensku v obci Lietavská Lúčka, okres Žilina. Jedná se

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Pozemky na predaj Lietavská Lúčka

159,120 € 120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 6-izbový rodinný dom s pozemkom 1440 m2 vo Volkovciach

Reality Volkovce

Rodinný dom | 160 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný 6-izbový rodinný dom s úžitk

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Volkovce

139,900 € 874 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom kancelárie (15 - 75 m2), bezplatné parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Zlaté piesky | 15 m²

Ponúkame na prenájom viacero kancelárií samostatných aj priechodných o rozlohe od 15 m2 do 75 m

Publikované: 08.12.2023 Aktualizované: 04.12.2024
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9.9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Na Predaj, Chalupa na samote, 70 m2, 12 km od Zvolena

Reality Sliač

Chalupa, rekreačný domček | Samporská | 70 m²

Na predaj: Romantická chalupa v prírode – únik z mesta len 15 minút od Zvolena Predstavte si m

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sliač

60,000 € 857 €/m²

Pekný kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2 izb byt 20 min.od BA

Reality Senec

2 izbový byt | Jozefa Murgaša | 53 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj pekný, kompletne zrekonštruovaný a za

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senec

184,900 € 3489 €/m²

Novinka
Novinka

ASSENZIO – PRENAJOM – 1 IZBOVÝ BYT 34 m² – PEKNA CESTA – RAČA

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pekná cesta | 34 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a prakticky riešený 1-izbový byt v Bratislave III – mestská časť

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENAJOM-4izb.RD terasa, pekný pozemok ,dreváreň, parkovisko

Reality Komárany

Rodinný dom | 0 m²

Typ: Rodinný dom Obec: Komárany EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na prenájom s rekonštruovaný, 4 izbový

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Komárany

500 €/mesiac

Novinka
Novinka

Miesto pre Vaše bývanie a podnikanie v Tekovských Lužanoch

Reality Tekovské Lužany

Pozemok pre rodinné domy | J.A. Komenského | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký pozemok vhodný na bývanie, ale rovnako aj podnikanie v Tekovských

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Tekovské Lužany

104,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj obchodný priestor v centre Rožňavy

Reality Rožňava

Objekt pre obchod | Čučmianska Dlhá | 134 m²

Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor s výmerou 134 m², ktorý sa nachádza priamo na

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 15.09.2025
Objekty na predaj Rožňava

321,600 € 2400 €/m²

BONJOUR REAL: NA PREDAJ VEĽKÝ PRÍJEMNÝ 2 IZBOVÝ BYT 58m2 V BIELOM KOSTOLE V TICHEJ ČASTI

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Potočná | 58 m²

BONJOUR REAL: NA PREDAJ VEĽKÝ PRÍJEMNÝ 2 IZBOVÝ BYT 58m2 V BIELOM KOSTOLE V TICHEJ ČASTI Pon

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Biely Kostol

149,900 € 2584 €/m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok na Západe. Dohoda o cene možná.

Reality Zvolen

Iný stavebný pozemok | Novozámocká | 804 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v zastavanej lokalite Zvolen, Západ - pozemok slúži ako parkovac

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 12.07.2023
Pozemky na predaj Zvolen

80 €/m2 80 €/m2

Na predaj rodinný dom v krásnom prostredí

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | J. Murgaša | 200 m²

Na predaj rodinný dom v krásnom zelenom prostredí. Dom ponúka výbornú polohu na ideálne napojen

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Domy na predaj Nové Zámky

450,000 € 2250 €/m²

Obchodný priestor 77 m² v Urban Residence (budova C) – Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 77 m²

Bližšie informácie Vám rád poskytne správca objektu p. Heško, tel.: +421 918 976 234, email: ma

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

PREDANÉ - Priestranný 2,5-izbový byt po rekonštrukcii s klimatizáciou a extra izbou – Petržalka Fedinova

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fedinova | 53.75 m²

Hľadáte byt v Petržalke, ktorý ponúka viac než klasický 2-izbák? Máme pre vás riešenie – pries

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v srdci prírody s investičným potenciálom

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 507 m²

Hľadáte pokojné miesto na výstavbu menšieho rodinného domu? V tichej a malebnej časti obce Lys

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 17.07.2025
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

16,810 € 33 €/m²

Stavebný pozemok Čaka, okres Levice

Reality Čaka

Pozemok pre rodinné domy | 1,373 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Čaka, okres Levice o výmere 1373 m2. Pozemok je rovinatý, s p

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Pozemky na predaj Čaka

25,000 € 18 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj viacgeneračný rodinný dom takmer v centre MODRY, vhodný aj na podnikanie

Reality Modra

Rodinný dom | Vinárska | 406 m²

Realitná kancelária REALITY S NAMI Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 8 izbový rodinný

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 18.11.2025
Domy na predaj Modra

449,000 € 1106 €/m²

Moderné administratívne a skladové priestory BÁNOVÁ OFFICE PARK

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | K Cintorínu | 1,102 m²

Moderná administratívna budova Bánová Office Park na ulici K cintorínu 36, Žilina s piatimi pod

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8539)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30397)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie