DIRECTREAL|5-izbový rodinný dom v uzavretom kondomíniu s bazénom a 2 parkovacími miestami

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Čakanková | 140 m²

Directreal Smile - NA PRENÁJOM: Prémiový 5-izbový radový dom v uzavretom kondomíniu s bazénom

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj 2-izbového bytu 69m2 – novostavba v centre mesta

Reality Púchov

2 izbový byt | Hollého | 69.37 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe priamo v centre mesta Púchov s výmerou 69,

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Púchov

Cena dohodou

Žite v srdci starej Rajky: Exkluzívny pozemok pre Váš rodinný dom

Reality Maďarsko

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa snúbi pokojná atmosféra historickej časti ob

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj

Cena dohodou

Predaj 2-izbového bytu 70m2 – novostavba v centre mesta

Reality Púchov

2 izbový byt | Hollého | 70.02 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe priamo v centre mesta Púchov s výmerou 70,

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Púchov

Cena dohodou

DIRECTREAL|2-izbový byt s predzáhradkou a parkovaní na hradnom kopci v projekte HAUSBERG

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bradlianska | 66 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s predzáhradkou a parkovacím miestom v un

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,150 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ Kompletne zariadená novostavba RD pri VT 239.900,- eur

Reality Vranov nad Topľou

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkame na predaj zabývanú novostavbu - bungalov v blízkosti VT. Ide o prízemný bezbariérový 4

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Vranov nad Topľou

239,900 € 2666 €/m²

REZERVOVANÉ - MAGURSKÁ, PREŠOV - slnečný 3-izbový byt čiastočne zariadený vo vyhľadávanej lokalite

Reality Prešov

3 izbový byt | Magurská | 70.99 m²

R E Z E R V O V A N É ! RM reality vám ponúka na predaj veľmi príjemný 3 izbový byt na ul. Mag

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Prešov

185,000 € 2606 €/m²

Výnimočný 4-izbový byt s predzáhradkou v Rači – dokonalé spojenie mesta a prírody

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 144 m²

Predstavte si bývanie, kde máte dostatok priestoru, pokojné súkromie a zároveň mesto aj prírodu

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

539,000 € 3743 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

obec SVIDNIČKA- starší rodinný dom s rozsiahlym pozemkom, pôvodný stav, tichá lokalita, blízkosť prírody

Reality Svidnička

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

RM reality vám ponúka na predaj 3 izbový 2-podlažný rodinný dom v zachovalom pôvodnom stave, kt

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Svidnička

78,500 € 436 €/m²

Veľkorysý 4-izbový byt v modernej NOVOSTAVBE s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 120 m²

Ak hľadáte priestranné, pokojné a moderné bývanie v novostavbe s možnosťou dotvoriť si interiér

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

519,000 € 4325 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DVOJGENERAČNÝ 5. izb. RD, 600m2, Bystré, VT

Reality Bystré

Rodinný dom | Šarišská | 110 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5‑izbový dvojgeneračný rodinný dom po rekonštrukcii o výmere 600

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Domy na predaj Bystré

154,440 € 1404 €/m²

2 izbový prízemný byt, záhradka, v Rezidencii pri Vojke, pri benzínovej pumpe

Reality Kyselica

2 izbový byt | Nezadaná | 47 m²

Z poverenia vlastníka ponúkam na predaj dvojizbový byt s podlahovou plochou 47 m2, - na pr

Publikované: 16.09.2021 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Kyselica

153,000 € 1348 €/m²

Rezervované - Veľký dvojizbový byt s dvoma loggiami, vlastným kúrením a vlastným parkovacím miestom

Reality Šamorín

2 izbový byt | Hlboká cesta | 78 m²

Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj: - dvojizbový byt s dvoma loggiami nachádzajúci sa

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Šamorín

178,000 € 2282 €/m²

4-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA BRATISLAVU – NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 149 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový apartmán o výmere 127 m² + 2 loggie s výmerou 10,77 m2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

730,000 € 4899 €/m²

Svetlý, vzdušný 2i byt s praktickou dispozíciou a terasou

Reality Rovinka

2 izbový byt | Broskyňová ulica | 66.98 m²

2-izbový strešný byt s rozľahlou terasou, nachádzajúci sa na Broskyňovej ulici v Rovinke. Tent

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Rovinka

224,900 € 3358 €/m²

Prenájom 2i byt - moderné bývanie v Uľanke

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Úľanská cesta | 50 m²

MODERNÉ BÝVANIE V UĽANKE – ŠTÝL, KOMFORT A RELAX ​Hľadáte bývanie, kde sa po práci skutočne z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

UĽANKA – Priestranný 4izbový byt na prenájom (122 m²)

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Úľanská cesta | 122 m²

Hľadáte moderné bývanie s rýchlou dostupnosťou do mesta? Tento nadštandardný byt v tichej lokal

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,390 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Nanovo zrekonštruovaný 3-izbový byt s pridaným obytným priestorom, krbom, vírivkou a loggiou v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 69.5 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dodatočným obytným priestorom, logg

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

262,900 € 3783 €/m²

Na predaj Novostavba RD v obci Vyšný Čaj

Reality Vyšný Čaj

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

4 izby | Pozemok 503 m² | Holodom *Vizualizácie sú pre predstavu možného dokončenia MATHIS. R

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Vyšný Čaj

274,990 € 2546 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt pražského typu na ulici Obrody - Košice Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Obrody | 69 m²

MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na ul. Obrody v blízkosti OC Galé

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

REZERVOVANÉ: VIA PONTE/ 3i byt / 72 m2 + balkón 5 m2 + pivnica 8 m2 / 1. poschodie / Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Povstania | 72 m²

REZERVOVANÉ! Ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý zaujme hneď pri prvej návšte

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

116,877 € 1623 €/m²

ZĽAVA 10.000 !!! - Stromová ulica Košice - ponuka na predaj 2-izbového bytu 54,84 m2 s balkónom - uvádzacia akcia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Stromová | 50.79 m²

V dobe, kedy sa bývanie v centre stáva luxusom, prichádzame s ponukou, ktorá vás príjemne prekv

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

184,000 € 3623 €/m²

Na predaj 1i apartmán v lyžiarskom stredisku Stuhleck/Semmering

Reality Rakúsko

Apartmán | Rakúsko

Na predaj 1i apartmán v lyžiarskom stredisku Stuhleck/Semmering App. č.1 – 29 m2, je jednoi

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj

120,000 € 4138 €/m²

ZĽAVA 10.000 EUR !!! - Stromová ulica Košice - ponuka na predaj 2-izbového bytu 52,23 m2 - UVÁDZACIA AKCIA

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Stromová | 52.23 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

182,000 € 3485 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8536)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23074)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie