Na predaj 2i apartmán v lyžiarskom stredisku Stuhleck/Semmering

Reality Rakúsko

Apartmán | Rakúsko

Na predaj 2i apartmán v lyžiarskom stredisku Stuhleck/Semmering App. č.2 – 66 m2, dvojizbový

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj

220,000 € 2683 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Žehňa, 10 min. od Prešova

Reality Žehňa

Rodinný dom | Nezadaná | 137.2 m²

REZERVOVANÉ. Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obci Žehňa – len 10 minút od Prešova. 3

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Žehňa

249,000 € 1815 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ 3-izbový priestranný byt Nitra s veľkou kuchyňou a komorou, veľa zelene

Reality Nitra

3 izbový byt | Banicova | 73 m²

PREDAJ 3-izbový byt Nitra-Klokočina výhradné zastúpenie Baničova ulica príjemné prostredie v ok

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nitra

159,900 € 2190 €/m²

Na predaj 1 izbový byt Myjava.

Reality Myjava

1 izbový byt | M. Marečka | 32 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v meste Myjava. Byt sa nachádza v dobrej lokalite, blízko pla

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Myjava

1 € 0 €/m²

Na predaj priestorný 1 izbový byt v centre mesta Senica.

Reality Senica

1 izbový byt | J. Kráľa | 42.83 m²

Ponúkam na predaj 1 izbový byt v centre mesta Senica. Byt sa nachádza v centre mesta, na ulici

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Senica

89,990 € 2101 €/m²

REZERVOVANÉ záhrada na relax Nitra Kynek, 400 m2, studňa, už tento rok môžete zbierať vlastnú úrodu

Reality Nitra

Záhrada | Kynecká | 400 m²

REZERVOVANÉ záhrady Nitra časť Kynek blízko obytnej zóny novostavieb bytov na Kyneku výmera: 4

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

19,900 € 50 €/m²

Pekné 4 izbové bungalovy v dvojdome _ RED OAK Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | Golfová | 108 m²

Pekné 4 izbové bungalovy v dvojdome, záhrada, oplotenie, parkovanie Ponúkame na predaj 4 izb

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Lužianky

279,000 € 2583 €/m²

Na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory, Košice, Čajakova

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Čajakova | 155 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na ul. Čajakova, Košice - Staré Mesto. Priesto

Publikované: 27.01.2022 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pekné byty s vlastnou záhradkou, veľkou terasou a parkovaním _ POSLEDNÁ ETAPA VÝSTAVBY

Reality Veľké Úľany

3 izbový byt | Ekoosada | 104 m²

www.pekne-domy.sk V ponuke posledné byty v III.etape výstavby v časti Ekoosada Veľké Úľany Vy

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Veľké Úľany

159,000 € 1529 €/m²

Na prenájom, 2 izbový byt s predzáhradkou BA II, Píniová ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Píniová | 54 m²

Aston Waldner ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt s vlastnou terasou

Publikované: 28.05.2020 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Dražba viacúčelovej stavby v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | Dunajská | 186 m²

Predmetom dražby je viacúčelová budova so súpiným číslom 4382. Budova slúži ako garáž so zázem

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na dražba Dunajská Streda

79,600 € 428 €/m²

Prenájom parkovacieho miesta - Sever Pezinok

Reality Pezinok

Garáž | L. Novomeského | 15 m²

Ponúkame na prenájom širšie parkovacie miesto pod strechou, za rampou pri bytovom dome LaVita,

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Pezinok

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Dražba nehnuteľnosti v meste Dunajská Streda.

Reality Dunajská Streda

Komerčná zóna | Dunajská | 383 m²

Predmetom dražby je Pozemok parc. č. 1919/640, k.ú. Dunajská Streda. Pozemok registra "C" parc

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na dražba Dunajská Streda

46,400 € 121 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Medveckom okr. LEVICE

Reality Plavé Vozokany

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 2,484 m²

Hľadáte stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu? Alebo rozmýšľate nad víkendovým domčekom s

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Plavé Vozokany

45,000 € 18 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na prenájom nadštandardný 2 izb. byt s balkónom

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | Mesačná ulica | 45 m²

Na PRENÁJOM nadštandardný 2-izbový byt s balkónom, parkovaním a vlastným vykurovaním. Ponúkame

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Hviezdoslavov

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Glamping tiny house (Bayaya) | mobilný dom, ihneď k dispozícii

Reality Haluzice

Mobilný dom | 13.25 m²

Na predaj plne vybavený mobilný dom / tiny house (posed Bayaya – model Svítání), ideálny pre gl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Haluzice

39,900 € 3011 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Luxury pozemok s výhľadom. Úplne hore pod lesom, Stupava

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Na stráni | 2,957 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie ThamReality vám ponúkame na predaj stavebný pozemo

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

755,000 € 255 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 4 319 m² pri Martine na dva rodinné domy a výhľadom na Malú a Veľkú Fatru.

Reality Dolný Kalník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,319 m²

Na predaj ponúkame veľkorysý stavebný pozemok s výmerou 4 319 m² v obci Dolný Kalník, len 5 min

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

199,000 € 46 €/m²

Prenájom kompletne zariadeného 3i bytu Dlhé Hony, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Dlhé Hony | 57 m²

Ponúkame na prenájom slnečný, zrekonštruovaný a kompletne zariadený 3-izbový byt na ul. Dlhé H

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM: 3-izbový byt v tichej lokalite blízko centra – Partizánske, Októbrová ulica

Reality Partizánske

3 izbový byt | Októbrová | 65 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt o výmere 65 m², nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľ

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Partizánske

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Apartmán na Costa del Sol / Estepona priamo na golfovom ihrisku

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Apartmán na Costa del sol, len pár kilometrov od Estepony o celkovej rozlohe 149 m2 (interiér +

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

64,000 € 430 €/m²

SEYCHELY / MAHÉ / Eden Island / LOFT APARTMÁN s terasou a výhľadom na oceán *

Reality Seychelská republika

Mezonet | Seychelská republika

REBECCA REALESTATE Vám exkluzívne ponúka na prenájom / predaj jedinečný dvojposchodový apartmá

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom

Cena dohodou

Predaj veľkého 2i bytu Trenčín, Domus Petra

Reality Trenčín

2 izbový byt | Pod Sokolice | 63 m²

Ponúkame na predaj veľký 2 izbový byt na 1. nadzemnom podlaží v Trenčíne - DOMUS Petra pri OC M

Publikované: 23.10.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Trenčín

164,000 € 2603 €/m²

PRENAJATÝ | 2 izbový s terasou a parkovacím státím, sídlisko Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | Nové nábrežie | 65 m²

PRENAJATÝ | SAVONA realitná kancelária | EXKLUZÍVNE ponúkame NA PRENÁJOM v Poprade | 2 izb

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Poprad

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23074)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie