Prenájom 2i byt - moderné bývanie v Uľanke

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Úľanská cesta | 50 m²

MODERNÉ BÝVANIE V UĽANKE – ŠTÝL, KOMFORT A RELAX ​Hľadáte bývanie, kde sa po práci skutočne z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

UĽANKA – Priestranný 4izbový byt na prenájom (122 m²)

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Úľanská cesta | 122 m²

Hľadáte moderné bývanie s rýchlou dostupnosťou do mesta? Tento nadštandardný byt v tichej lokal

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,390 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Nanovo zrekonštruovaný 3-izbový byt s pridaným obytným priestorom, krbom, vírivkou a loggiou v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 69.5 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dodatočným obytným priestorom, logg

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

262,900 € 3783 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt pražského typu na ulici Obrody - Košice Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Obrody | 69 m²

MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na ul. Obrody v blízkosti OC Galé

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

Na predaj Novostavba RD v obci Vyšný Čaj

Reality Vyšný Čaj

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

4 izby | Pozemok 503 m² | Holodom *Vizualizácie sú pre predstavu možného dokončenia MATHIS. R

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Vyšný Čaj

274,990 € 2546 €/m²

REZERVOVANÉ: VIA PONTE/ 3i byt / 72 m2 + balkón 5 m2 + pivnica 8 m2 / 1. poschodie / Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Povstania | 72 m²

REZERVOVANÉ! Ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý zaujme hneď pri prvej návšte

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

116,877 € 1623 €/m²

Na predaj 1i apartmán v lyžiarskom stredisku Stuhleck/Semmering

Reality Rakúsko

Apartmán | Rakúsko

Na predaj 1i apartmán v lyžiarskom stredisku Stuhleck/Semmering App. č.1 – 29 m2, je jednoi

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj

120,000 € 4138 €/m²

ZĽAVA 10.000 !!! - Stromová ulica Košice - ponuka na predaj 2-izbového bytu 54,84 m2 s balkónom - uvádzacia akcia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Stromová | 50.79 m²

V dobe, kedy sa bývanie v centre stáva luxusom, prichádzame s ponukou, ktorá vás príjemne prekv

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

184,000 € 3623 €/m²

ZĽAVA 10.000 EUR !!! - Stromová ulica Košice - ponuka na predaj 2-izbového bytu 52,23 m2 - UVÁDZACIA AKCIA

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Stromová | 52.23 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

182,000 € 3485 €/m²

Na predaj 2i apartmán v lyžiarskom stredisku Stuhleck/Semmering

Reality Rakúsko

Apartmán | Rakúsko

Na predaj 2i apartmán v lyžiarskom stredisku Stuhleck/Semmering App. č.2 – 66 m2, dvojizbový

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj

220,000 € 2683 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Žehňa, 10 min. od Prešova

Reality Žehňa

Rodinný dom | Nezadaná | 137.2 m²

REZERVOVANÉ. Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obci Žehňa – len 10 minút od Prešova. 3

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Žehňa

249,000 € 1815 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ 3-izbový priestranný byt Nitra s veľkou kuchyňou a komorou, veľa zelene

Reality Nitra

3 izbový byt | Banicova | 73 m²

PREDAJ 3-izbový byt Nitra-Klokočina výhradné zastúpenie Baničova ulica príjemné prostredie v ok

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nitra

159,900 € 2190 €/m²

Na predaj 1 izbový byt Myjava.

Reality Myjava

1 izbový byt | M. Marečka | 32 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v meste Myjava. Byt sa nachádza v dobrej lokalite, blízko pla

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Myjava

1 € 0 €/m²

Na predaj priestorný 1 izbový byt v centre mesta Senica.

Reality Senica

1 izbový byt | J. Kráľa | 42.83 m²

Ponúkam na predaj 1 izbový byt v centre mesta Senica. Byt sa nachádza v centre mesta, na ulici

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Senica

89,990 € 2101 €/m²

Pekné 4 izbové bungalovy v dvojdome _ RED OAK Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | Golfová | 108 m²

Pekné 4 izbové bungalovy v dvojdome, záhrada, oplotenie, parkovanie Ponúkame na predaj 4 izb

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Lužianky

279,000 € 2583 €/m²

REZERVOVANÉ záhrada na relax Nitra Kynek, 400 m2, studňa, už tento rok môžete zbierať vlastnú úrodu

Reality Nitra

Záhrada | Kynecká | 400 m²

REZERVOVANÉ záhrady Nitra časť Kynek blízko obytnej zóny novostavieb bytov na Kyneku výmera: 4

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

19,900 € 50 €/m²

Na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory, Košice, Čajakova

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Čajakova | 155 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na ul. Čajakova, Košice - Staré Mesto. Priesto

Publikované: 27.01.2022 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pekné byty s vlastnou záhradkou, veľkou terasou a parkovaním _ POSLEDNÁ ETAPA VÝSTAVBY

Reality Veľké Úľany

3 izbový byt | Ekoosada | 104 m²

www.pekne-domy.sk V ponuke posledné byty v III.etape výstavby v časti Ekoosada Veľké Úľany Vy

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Veľké Úľany

159,000 € 1529 €/m²

Na prenájom, 2 izbový byt s predzáhradkou BA II, Píniová ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Píniová | 54 m²

Aston Waldner ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt s vlastnou terasou

Publikované: 28.05.2020 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Dražba viacúčelovej stavby v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | Dunajská | 186 m²

Predmetom dražby je viacúčelová budova so súpiným číslom 4382. Budova slúži ako garáž so zázem

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na dražba Dunajská Streda

79,600 € 428 €/m²

Prenájom parkovacieho miesta - Sever Pezinok

Reality Pezinok

Garáž | L. Novomeského | 15 m²

Ponúkame na prenájom širšie parkovacie miesto pod strechou, za rampou pri bytovom dome LaVita,

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Pezinok

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Dražba nehnuteľnosti v meste Dunajská Streda.

Reality Dunajská Streda

Komerčná zóna | Dunajská | 383 m²

Predmetom dražby je Pozemok parc. č. 1919/640, k.ú. Dunajská Streda. Pozemok registra "C" parc

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na dražba Dunajská Streda

46,400 € 121 €/m²

Exkluzívne na prenájom nadštandardný 2 izb. byt s balkónom

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | Mesačná ulica | 45 m²

Na PRENÁJOM nadštandardný 2-izbový byt s balkónom, parkovaním a vlastným vykurovaním. Ponúkame

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Hviezdoslavov

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Glamping tiny house (Bayaya) | mobilný dom, ihneď k dispozícii

Reality Haluzice

Mobilný dom | 13.25 m²

Na predaj plne vybavený mobilný dom / tiny house (posed Bayaya – model Svítání), ideálny pre gl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Haluzice

39,900 € 3011 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1398)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie