Rodinný dom | I.československej brigády | 526 m²
Hľadáte projekt s vysokou pridanou hodnotou a rýchlou návratnosťou? Ponúkame na predaj nehnuteľ
250,000 € 475 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Ponúkame na predaj moderný 4-izbový bungalov s garážou v obci Šarišské Bohdanovce, aktuálne vo
385,000 € 2567 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Na predaj moderný 4-izbový bungalov v obci Šarišské Bohdanovce, navrhnutý s dôrazom na kvalitu,
395,000 € 2633 €/m²
2 izbový byt | Družstevná | 54 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom a murovanou pivnicou v tichej lokalite, Modra, Družs
163,900 € 3035 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov s krásnou galériou. Rodinný do
234,000 € 2167 €/m²
Garáž | Miletičova | 18 m²
Ponúkame na predaj peknú garáž po rekonštrukcii na Miletičovej ulici v Bratislave Ružinov. Gar
34,500 € 1917 €/m²
3 izbový byt | Východná | 62 m²
Hľadáte príjemné bývanie v jednej z najobľúbenejších častí Martina? Ponúkame na prenájom prakti
Cena dohodou
3 izbový byt | Jána Stanislava | 85.45 m²
Directreal Smile - NA PRENÁJOM: Priestranný 3i byt (85.45 m²) s 2 loggiami a garážovým státím
800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Čakanková | 140 m²
Directreal Smile - NA PRENÁJOM: Prémiový 5-izbový radový dom v uzavretom kondomíniu s bazénom
1,900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hollého | 69.37 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe priamo v centre mesta Púchov s výmerou 69,
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko
Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa snúbi pokojná atmosféra historickej časti ob
Cena dohodou
2 izbový byt | Hollého | 70.02 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe priamo v centre mesta Púchov s výmerou 70,
Cena dohodou
2 izbový byt | Bradlianska | 66 m²
Directreal Smile - Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s predzáhradkou a parkovacím miestom v un
1,150 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 90 m²
Ponúkame na predaj zabývanú novostavbu - bungalov v blízkosti VT. Ide o prízemný bezbariérový 4
239,900 € 2666 €/m²
3 izbový byt | Magurská | 70.99 m²
R E Z E R V O V A N É ! RM reality vám ponúka na predaj veľmi príjemný 3 izbový byt na ul. Mag
185,000 € 2606 €/m²
4 izbový byt | Potočná | 144 m²
Predstavte si bývanie, kde máte dostatok priestoru, pokojné súkromie a zároveň mesto aj prírodu
539,000 € 3743 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²
RM reality vám ponúka na predaj 3 izbový 2-podlažný rodinný dom v zachovalom pôvodnom stave, kt
78,500 € 436 €/m²
4 izbový byt | Potočná | 120 m²
Ak hľadáte priestranné, pokojné a moderné bývanie v novostavbe s možnosťou dotvoriť si interiér
519,000 € 4325 €/m²
Rodinný dom | Šarišská | 110 m²
Ponúkame na predaj priestranný 5‑izbový dvojgeneračný rodinný dom po rekonštrukcii o výmere 600
154,440 € 1404 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 47 m²
Z poverenia vlastníka ponúkam na predaj dvojizbový byt s podlahovou plochou 47 m2, - na pr
153,000 € 1348 €/m²
2 izbový byt | Hlboká cesta | 78 m²
Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj: - dvojizbový byt s dvoma loggiami nachádzajúci sa
178,000 € 2282 €/m²
4 izbový byt | Matúškova | 149 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový apartmán o výmere 127 m² + 2 loggie s výmerou 10,77 m2
730,000 € 4899 €/m²
2 izbový byt | Broskyňová ulica | 66.98 m²
2-izbový strešný byt s rozľahlou terasou, nachádzajúci sa na Broskyňovej ulici v Rovinke. Tent
224,900 € 3358 €/m²
2 izbový byt | Úľanská cesta | 50 m²
MODERNÉ BÝVANIE V UĽANKE – ŠTÝL, KOMFORT A RELAX Hľadáte bývanie, kde sa po práci skutočne z
780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.