Kancelárie, administratívne priestory | Čajakova | 155 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na ul. Čajakova, Košice - Staré Mesto. Priesto
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Ekoosada | 104 m²
www.pekne-domy.sk V ponuke posledné byty v III.etape výstavby v časti Ekoosada Veľké Úľany Vy
159,000 € 1529 €/m²
2 izbový byt | Píniová | 54 m²
Aston Waldner ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt s vlastnou terasou
560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Dunajská | 186 m²
Predmetom dražby je viacúčelová budova so súpiným číslom 4382. Budova slúži ako garáž so zázem
79,600 € 428 €/m²
Garáž | L. Novomeského | 15 m²
Ponúkame na prenájom širšie parkovacie miesto pod strechou, za rampou pri bytovom dome LaVita,
100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Dunajská | 383 m²
Predmetom dražby je Pozemok parc. č. 1919/640, k.ú. Dunajská Streda. Pozemok registra "C" parc
46,400 € 121 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Školská | 2,484 m²
Hľadáte stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu? Alebo rozmýšľate nad víkendovým domčekom s
45,000 € 18 €/m²
2 izbový byt | Mesačná ulica | 45 m²
Na PRENÁJOM nadštandardný 2-izbový byt s balkónom, parkovaním a vlastným vykurovaním. Ponúkame
650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Mobilný dom | 13.25 m²
Na predaj plne vybavený mobilný dom / tiny house (posed Bayaya – model Svítání), ideálny pre gl
39,900 € 3011 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na stráni | 2,957 m²
V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie ThamReality vám ponúkame na predaj stavebný pozemo
755,000 € 255 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,319 m²
Na predaj ponúkame veľkorysý stavebný pozemok s výmerou 4 319 m² v obci Dolný Kalník, len 5 min
199,000 € 46 €/m²
3 izbový byt | Dlhé Hony | 57 m²
Ponúkame na prenájom slnečný, zrekonštruovaný a kompletne zariadený 3-izbový byt na ul. Dlhé H
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Októbrová | 65 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt o výmere 65 m², nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľ
500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Španielsko
Apartmán na Costa del sol, len pár kilometrov od Estepony o celkovej rozlohe 149 m2 (interiér +
64,000 € 430 €/m²
Mezonet | Seychelská republika
REBECCA REALESTATE Vám exkluzívne ponúka na prenájom / predaj jedinečný dvojposchodový apartmá
Cena dohodou
2 izbový byt | Pod Sokolice | 63 m²
Ponúkame na predaj veľký 2 izbový byt na 1. nadzemnom podlaží v Trenčíne - DOMUS Petra pri OC M
164,000 € 2603 €/m²
2 izbový byt | Nové nábrežie | 65 m²
PRENAJATÝ | SAVONA realitná kancelária | EXKLUZÍVNE ponúkame NA PRENÁJOM v Poprade | 2 izb
790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Záhradná chatka | Karvaša a Blahovca | 50 m²
Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výmerou 803 m² v lokalite Karvaša Blahovca vo Vrútkach.
65,000 € 1300 €/m²
1 izbový byt | Šoltésovej | 33 m²
PREDANÝ | SAVONA realitná kancelária - ponúkame NA PREDAJ | 1izbový byt s loggiou v POPRADE
Info v RK
3 izbový byt | Rumunskej armády | 68 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 68 m², nachádzajúci sa na 5. poschodí z 8
155,000 € 2279 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 36 m²
Hľadáte útulné bývanie vo vyhľadánej lokalite? Ponúkam na prenájom priestranný 1-izbový byt s
490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čučuriedková | 602 m²
Stavebný pozemok v tichej slepej ulici v zastavanej časti obce, ideálny na výstavbu rodinného d
145,000 € 241 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čučuriedková | 781 m²
Stavebný pozemok pripravený na okamžitú výstavbu rodinného domu v tichej a zastavanej lokalite.
188,000 € 241 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Egreš | 7,920 m²
Pozemok v zastavanej časti obce EGREŠ Realitná kancelária Sonne s.r.o. exkluzívne ponúka n
20 €/m2 20 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.