Komerčná zóna | Hlavná | 0 m²
Realitná kancelária Sonne s.r.o., ponúka na predaj investičný pozemok v obci Mokrance. Parcela
Cena dohodou
3 izbový byt | Bulikova | 70 m²
Ponúkame na prenájom 3- izbový byt s loggiou, Bulíkova ul., Bratislava-Petržalka ZÁKLADNÉ IN
700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | 20 m²
ZNÍŽENÁ CENA! Pavol Lagin a Kosmos reality Vám ponúkajú: Chatka s vinicou Pozemok o výmere 2
45,000 € 3475 €/m²
Rekreačný pozemok | 600 m²
Ako majitelia ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výmerou 600 m² v lokalite Kysak – Brezie (
37,999 € 63 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Miloš Kubica, kontakt: 0911 080 441, nehnuteľnosť s ID:
133,888 € 744 €/m²
Záhrada | Nezadaná | 398 m²
Link na video: https://youtu.be/Btp_cRZIRbw SLOVREAL ponúka na predaj záhradnú chatku v obľúbe
18,000 € 45 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Link na video: https://youtu.be/g-G-yfG2wrU Realitná kancelária SLOVREAL: Na predaj jedinečný
269,999 € 1350 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoju rodinu ? Tento priestranný rodinný dom na slnečnom pozemku s r
189,000 € 189000 €/m²
Garáž | Rajecká cesta | 18 m²
Naša realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj garáž, ktorá prešla kompletnou rekonšt
30,000 € 1667 €/m²
2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.13 m²
Ponúkame 2 izbový apartmán v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Apartmán o výmere 50,13 m2. Ap
323,878 € 6461 €/m²
Orná pôda | Krásna | 3,358 m²
Ponúkame na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Krásna, obec: Košice – Krásna v časti Sajkov.
13 €/m2 13 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Ponúkame na predaj plánovanú stavbu rodinného domu v štádiu holodomu v obci Lemešany, vzdialene
235,000 € 2350 €/m²
Rodinný dom | Horné bašty | 209 m²
+++ JEDINEČNÁ PONUKA MEŠTIACKEHO DOMU V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY NA PREDAJ+++Kamenár&Partners
450,000 € 2153 €/m²
1 izbový byt | Gen.M.R Štefánika | 31 m²
+++ EXKLUZÍVNA PONUKA 1 IZBOVÉHO BYTU V NOVOSTAVBE S VLASTNÝM PARKINGOM+++ Kamenár&Partners Vá
94,900 € 3061 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
Realitná kancelária JKV REAL ponúka na prenájom 1 izbový byt v Bratislave, časť Dúbravka.
600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Garbiarska | 40 m²
Priestor č. 2.21, JASNA SC – 40m2, 1. poschodie s výťahom, bezbariérový prístup Cena za prenájo
270 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Bystrická cesta | 507 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladové (chladené) a kancelárske priestory Ružomberok, Bystrická ces
Cena dohodou
Rodinný dom | Stredná | 140 m²
ALTAGRIC Reality ponúka na predaj starší rodinný dom vhodný na kompletnú prestavbu alt, ako sta
34,000 € 243 €/m²
Priestor pre sklad | Hlavná | 52.92 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory v budove PROFI centrum Nová Stráž. Prvý sklad (
327.05 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Slobody | 52 m²
Ponúkame na prenájom čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košic na T
680 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hadová | 80 m²
Banská Štiavnica, Banky, Hadová ponúkame na predaj pozemky v celkovej rozlohe 2890m2 so stavbou
100,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | Poštová | 101 m²
Priestraný 4-izbový rodinný dom sa nachádza v novovybudovanej lokalite v centre Bernolákova. P
379,000 € 3752 €/m²
Rodinný dom | Sládkovičova | 142 m²
Ponúkame Vám na predaj luxusný priestranný 4-izbový rodinný dom s dvojgarážou a bazénom. Nehn
585,000 € 4120 €/m²
Obchodné priestory | Nám. gen. Klapku | 140 m²
Ponúkame Vám na prenájom atraktívny podnikateľský priestor s výmerou 140 m², nachádzajúci sa v
400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.