Slnečný pozemok 803 m² s chatkou, súpisným číslom, elektrinou a prístupom autom na Karvaša Blahovca - Vrútky

Reality Vrútky

Záhradná chatka | Karvaša a Blahovca | 50 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výmerou 803 m² v lokalite Karvaša Blahovca vo Vrútkach.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vrútky

65,000 € 1300 €/m²

PREDANÝ | 1 izbový byt s balkónom, sídlisko JUH III, POPRAD

Reality Poprad

1 izbový byt | Šoltésovej | 33 m²

PREDANÝ | SAVONA realitná kancelária - ponúkame NA PREDAJ | 1izbový byt s loggiou v POPRADE

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Pripravujeme do ponuky 3 izbový byt SEVER

Reality Martin

3 izbový byt | Rumunskej armády | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 68 m², nachádzajúci sa na 5. poschodí z 8

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 28.09.2025
Byty na predaj Martin

155,000 € 2279 €/m²

Prenájom väčšieho 1 izbového bytu s balkónom SEVER

Reality Martin

1 izbový byt | Nezadaná | 36 m²

Hľadáte útulné bývanie vo vyhľadánej lokalite? Ponúkam na prenájom priestranný 1-izbový byt s

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 28.09.2025
Byty na prenájom Martin

490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v slepej ulici – výborná cena, Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Čučuriedková | 602 m²

Stavebný pozemok v tichej slepej ulici v zastavanej časti obce, ideálny na výstavbu rodinného d

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

145,000 € 241 €/m²

TOP STAVEBNÝ POZEMOK: všetky IS + súkromie | Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Čučuriedková | 781 m²

Stavebný pozemok pripravený na okamžitú výstavbu rodinného domu v tichej a zastavanej lokalite.

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

188,000 € 241 €/m²

Investičný pozemok - Mokrance

Reality Mokrance

Komerčná zóna | Hlavná | 0 m²

Realitná kancelária Sonne s.r.o., ponúka na predaj investičný pozemok v obci Mokrance. Parcela

Publikované: 16.03.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

Cena dohodou

Pozemok v zastavanej časti obce Egreš

Reality Egreš

Pozemok pre bytovú výstavbu | Egreš | 7,920 m²

Pozemok v zastavanej časti obce EGREŠ Realitná kancelária Sonne s.r.o. exkluzívne ponúka n

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Egreš

20 €/m2 20 €/m2

Kompletná rekonštrukcia, 3- izbový byt s loggiou, Bulíkova ul., Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bulikova | 70 m²

Ponúkame na prenájom 3- izbový byt s loggiou, Bulíkova ul., Bratislava-Petržalka ZÁKLADNÉ IN

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ Chatka s nádhernou vinicou, Hrušov

Reality Hrušov

Chalupa, rekreačný domček | 20 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Pavol Lagin a Kosmos reality Vám ponúkajú: Chatka s vinicou Pozemok o výmere 2

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrušov

45,000 € 3475 €/m²

NOVÁ CENA Na predaj pozemok na výstavbu chaty, Kysak-Brezie

Reality Kysak

Rekreačný pozemok | 600 m²

Ako majitelia ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výmerou 600 m² v lokalite Kysak – Brezie (

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kysak

37,999 € 63 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľaty

Reality Veľaty

Rodinný dom | 180 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Miloš Kubica, kontakt: 0911 080 441, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľaty

133,888 € 744 €/m²

Novinka
Novinka

SLOVREAL - Predaj chatky so záhradou, Janova Lehota (okres Žiar nad Hr

Reality Žiar nad Hronom

Záhrada | Nezadaná | 398 m²

Link na video: https://youtu.be/Btp_cRZIRbw SLOVREAL ponúka na predaj záhradnú chatku v obľúbe

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

18,000 € 45 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL - Predaj rodinného domu - v meste Handlová

Reality Handlová

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Link na video: https://youtu.be/g-G-yfG2wrU Realitná kancelária SLOVREAL: Na predaj jedinečný

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Handlová

269,999 € 1350 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný rodinný dom s garážou v Považskej Teplej

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 1 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoju rodinu ? Tento priestranný rodinný dom na slnečnom pozemku s r

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

189,000 € 189000 €/m²

Garáž po rekonštrukcii

Reality Žilina

Garáž | Rajecká cesta | 18 m²

Naša realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj garáž, ktorá prešla kompletnou rekonšt

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Žilina

30,000 € 1667 €/m²

Krásny dvojizbový apartmán s výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.13 m²

Ponúkame 2 izbový apartmán v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Apartmán o výmere 50,13 m2. Ap

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,878 € 6461 €/m²

Orná pôda, Košice – Krásna

Reality Košice-Krásna

Orná pôda | Krásna | 3,358 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Krásna, obec: Košice – Krásna v časti Sajkov.

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

13 €/m2 13 €/m2

Rodinný dom - holodom v obci Lemešany, pozemok 500 m2

Reality Lemešany

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na predaj plánovanú stavbu rodinného domu v štádiu holodomu v obci Lemešany, vzdialene

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lemešany

235,000 € 2350 €/m²

+++ JEDINEČNÁ PONUKA MEŠTIACKEHO DOMU V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY NA PREDAJ+++

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné bašty | 209 m²

+++ JEDINEČNÁ PONUKA MEŠTIACKEHO DOMU V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY NA PREDAJ+++Kamenár&Partners

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

450,000 € 2153 €/m²

+++ EXKLUZÍVNA PONUKA 1 IZBOVÉHO BYTU V NOVOSTAVBE S VLASTNÝM PARKINGOM+++

Reality Stará Turá

1 izbový byt | Gen.M.R Štefánika | 31 m²

+++ EXKLUZÍVNA PONUKA 1 IZBOVÉHO BYTU V NOVOSTAVBE S VLASTNÝM PARKINGOM+++ Kamenár&Partners Vá

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

94,900 € 3061 €/m²

Na prenájom 1 izbový byt v Dúbravke Pod Záhradami

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 40 m²

Realitná kancelária JKV REAL ponúka na prenájom 1 izbový byt v Bratislave, časť Dúbravka.

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PRIESTORY NA PRENÁJOM: Obchodné centrum JASNA Shopping City, Liptovský Mikuláš, 40m2

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | Garbiarska | 40 m²

Priestor č. 2.21, JASNA SC – 40m2, 1. poschodie s výťahom, bezbariérový prístup Cena za prenájo

Publikované: 03.01.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

270 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom skladových (chladené) a kancelárskych priestorov, Ružomberok

Reality Ružomberok

Priestor pre sklad | Bystrická cesta | 507 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové (chladené) a kancelárske priestory Ružomberok, Bystrická ces

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Priestory na prenájom Ružomberok

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Rodinné domy na predaj (23056)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1398)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie