Rodinný dom | Stredná | 140 m²
ALTAGRIC Reality ponúka na predaj starší rodinný dom vhodný na kompletnú prestavbu alt, ako sta
34,000 € 243 €/m²
Priestor pre sklad | Hlavná | 52.92 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory v budove PROFI centrum Nová Stráž. Prvý sklad (
327.05 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Slobody | 52 m²
Ponúkame na prenájom čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košic na T
680 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hadová | 80 m²
Banská Štiavnica, Banky, Hadová ponúkame na predaj pozemky v celkovej rozlohe 2890m2 so stavbou
100,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | Poštová | 101 m²
Priestraný 4-izbový rodinný dom sa nachádza v novovybudovanej lokalite v centre Bernolákova. P
379,000 € 3752 €/m²
Rodinný dom | Sládkovičova | 142 m²
Ponúkame Vám na predaj luxusný priestranný 4-izbový rodinný dom s dvojgarážou a bazénom. Nehn
585,000 € 4120 €/m²
Obchodné priestory | Nám. gen. Klapku | 140 m²
Ponúkame Vám na prenájom atraktívny podnikateľský priestor s výmerou 140 m², nachádzajúci sa v
400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Apartmánový dom | 800 m²
Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj developerský proj
285,000 € 356 €/m²
2 izbový byt | Tomášikova | 78 m²
Číslo ponuky : 2767, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Realitná kancelária V
800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Bajkalská | 150 m²
Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor s výbornou polohou na adrese Bajkalská 53A, bu
375,000 € 2500 €/m²
3 izbový byt | Bajkalská | 98 m²
Developer CZ Slovakia, a.s. ponúka na predaj priestranný 3+kk s veľkým balkónom v Novom Ružino
321,891 € 3043 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Kamenná chalupa z roku 1936 s veľkou záhradou a ovocným sadom, s výhľadom na vrch Vápenná. Ide
Info v RK
Rodinný dom | Andreja Plávku | 491 m²
Ponúkame na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 491 m², situovaný v
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Žilinská cesta | 1,326 m²
Nabízíme prodej stavebního pozemku na Slovensku v obci Lietavská Lúčka, okres Žilina. Jedná se
159,120 € 120 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný 6-izbový rodinný dom s úžitk
139,900 € 874 €/m²
Administratívny objekt | Zlaté piesky | 15 m²
Ponúkame na prenájom viacero kancelárií samostatných aj priechodných o rozlohe od 15 m2 do 75 m
9.9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Chalupa, rekreačný domček | Samporská | 70 m²
Na predaj: Romantická chalupa v prírode – únik z mesta len 15 minút od Zvolena Predstavte si m
60,000 € 857 €/m²
2 izbový byt | Jozefa Murgaša | 53 m²
Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj pekný, kompletne zrekonštruovaný a za
184,900 € 3489 €/m²
1 izbový byt | Pekná cesta | 34 m²
Ponúkame na prenájom príjemný a prakticky riešený 1-izbový byt v Bratislave III – mestská časť
450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 0 m²
Typ: Rodinný dom Obec: Komárany EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na prenájom s rekonštruovaný, 4 izbový
500 €/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | J.A. Komenského | 0 m²
Ponúkame Vám na predaj veľký pozemok vhodný na bývanie, ale rovnako aj podnikanie v Tekovských
104,000 €
Objekt pre obchod | Čučmianska Dlhá | 134 m²
Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor s výmerou 134 m², ktorý sa nachádza priamo na
321,600 € 2400 €/m²
2 izbový byt | Potočná | 58 m²
BONJOUR REAL: NA PREDAJ VEĽKÝ PRÍJEMNÝ 2 IZBOVÝ BYT 58m2 V BIELOM KOSTOLE V TICHEJ ČASTI Pon
149,900 € 2584 €/m²
Iný stavebný pozemok | Novozámocká | 804 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v zastavanej lokalite Zvolen, Západ - pozemok slúži ako parkovac
80 €/m2 80 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.