Stavebný pozemok Šúdolská ul. - všetky siete na pozemku

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 655 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na individuálnu výstavbu rodinného domu v novej loka

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,000 € 151 €/m²

Na Predaj unikátny 2 poschodový byt

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Obrody | 140 m²

MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na Predaj unikátny 2 poschodový byt na Ulici Obrody v Ko

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na predaj Košice-Západ

Info v RK

Predáme rozostavanú chatu v Dvorníkoch časť Posádka.

Reality Dvorníky

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²

Predáme rozostavanú chatu v Dvorníkoch časť Posádka. Chata je v pokojnej časti obklopená prírod

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 05.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Dvorníky

53,000 € 530 €/m²

Atraktívne obchodné priestory (24 m2) na prenájom v OC Saratov II, Bratislava – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Obchodné priestory | Saratovská | 24 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s výmerou od 24 - 50 m², situované na 1. poschodí renom

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

192 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kryté parkovacie miesto/garáž v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Ulica 29. augusta | 0 m²

Na prenájom ponúkame parkovacie miesto v krytej podzemnej garáži na rohu ulíc 29.Augusta a Gros

Publikované: 05.01.2021 Aktualizované: 27.03.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

160 €/mesiac

SWANHOUSE - mestské bývanie s výnimočnou dostupnosťou

Reality Piešťany

1 izbový byt | Dopravná | 38.27 m²

Predstavujeme Vám Swanhouse, komorný developerský projekt v Piešťanoch, ktorý spája historickú

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Piešťany

99,900 € 2610 €/m²

SKLAD NA PRENÁJOM - DEVÍNSKA NOVÁ VES

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Skladový objekt | 1,100 m²

Ponúkame na prenájom výrobnú halu v Bratislave - Devínskej Novej Vsi. Pri vchode do areálu sa n

Publikované: 30.11.2021 Aktualizované: 09.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

Rodinný dom v blízkosti hraníc s ČR na predaj - lokalita Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nezadaná | 140.9 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom situovaný v pokojnej lokalite v blízkosti hraníc s Českou repub

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

249,900 € 1774 €/m²

Radový RD - Pod Sokolom, výhľad na pyramídu, vlastná garáž

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Pod Sokolom | 250 m²

Ponúkame na predaj radový RD v lukratívnej časti obce Nitrianske Hrnčiarovce - Pod Sokolom s vý

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

360,000 € 1440 €/m²

LUMIER | EUROVEA BRATISLAVA: 3-izbový byt na promenáde pre náročných

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 105 m²

Lumier Real Estate Services prináša exkluzívny byt v Eurovea: terasa a výhľady orientované na D

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

NGO | 4 izbový moderný dom s bazénom a absolútnym súkromím - Vrbové

Reality Vrbové

Rodinný dom | Slnečná ulica | 214 m²

Predstavte si dom, kde sa spája moderná architektúra, pokoj prírody a absolútne súkromie. Tento

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vrbové

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

IRG | NOVINKA | Rodinné bývanie v Stupave: 3-izbový byt so záhradkou v pokojnej časti

Reality Stupava

Rodinný dom | 92 m²

IRG Realitné Centrum Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj kompletne zariadený

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Stupava

293,000 € 3185 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: Rodinný dom, Senec, Fialkova ul.

Reality Senec

Rodinný dom | Fialková | 167 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný montovaný Nízko-energetický 5-izbový rodinný dom v mladej štv

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Senec

369,000 € 2210 €/m²

AB REAL TRNAVA / Ponúkame na predaj súmerný, rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Trakovice

Reality Trakovice

Pozemok pre bytovú výstavbu | Cesta na háj | 608 m²

Ponúkame na predaj rovinatý, súmerný pozemok na výstavbu rodinného domu. Tento pozemok sa nac

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Pozemky na predaj Trakovice

Cena dohodou

2podl., 5izb. polyfunkčný objekt, aj pre firmu, BA-Ružinov, Podunajské Biskupice, Borekova ul, ÚP 250m2, parkovanie, skladovaci priestor

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Polyfunkčný objekt | Borekova | 250 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný, dvojpodlažný, 5 izbový rodinný dom s príslušenstvom,

Publikované: 10.04.2021 Aktualizované: 14.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

1,970 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Výrobná hala s FVE na predaj - Štrková ulica, dohoda možná.

Reality Žilina

Výrobný objekt | Štrková | 1,000 m²

Výrobná hala s funkčnou prevádzkou na recykláciu plastov. Na ploche 3200 m2 je postavená hala 1

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Objekty na predaj Žilina

1,390,000 € 1390 €/m²

Budova 900m2 po rekonštrukcii vhodná na sklad, obchod alebo výrobu

Reality Podbrezová

Polyfunkčný objekt | Štiavnička | 900 m²

Znížená cena! Predaj prevádzkovej budovy vhodnej na sklad, obchod alebo malú výrobu. Všeobecn

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Podbrezová

199,000 € 221 €/m²

Ideálne pozemky v marhuľovom sade, Kittsee, Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Exkluzívna ponuka: stavebná parcela ideálnej veľkosti 480 m2 s prípojkami IS a orientáciou na

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Pozemky na predaj

160,000 € 333 €/m²

MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok vo Vinnom

Reality Vinné

Rekreačný pozemok | Vinné | 1,719 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Vinné. Pozemo

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 31.01.2026
Pozemky na predaj Vinné

60 €/m2 60 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ: 2 záhradky o rozlohe celkom 693 m2, Spišský Štvrtok, okres Levoča

Reality Spišský Štvrtok

Záhrada | Osloboditeľov | 693 m²

Ponúkam vám na predaj dve záhradky v okrajovej časti Spišského Štvrtku, okres Levoča o celkovej

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 18.01.2026
Pozemky na predaj Spišský Štvrtok

24,000 € 35 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

UBYTOVANIE TEŠEDÍKOVA ZDIELANÉ UBYTOVANIE V 3 IZBÁCH 2 KUCHYNE 6 ĽUDÍ PO DVOCH NA IZBE

Reality Košice-Barca

Apartmán | Tešedíkova | 116 m²

Na prenájom zdieľaný apartmánový byt pre 6 osôb v troch samostatných izbách po dve osoby. Apart

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na prenájom Košice-Barca

350 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANĚ - Na predaj 3 izbový byt na sídlisku JUH, ulica Mateja Bela, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mateja Bela | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Mateja Bela, na obľúbenom sídlisku JUH v meste Trenčín

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Trenčín

134,000 € 2000 €/m²

SLOVREAL na predaj dom Lutila, 713 m2

Reality Lutila

Rodinný dom | Nová | 140 m²

SLOVREAL ponúka na predaj dom vo vyhľadávanej obci Lutila, okres Žiar nad Hronom. Dom je v pôvo

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lutila

85,000 € 607 €/m²

Slnečná záhrada s dvomi vstupmi vhodná pre vašu rekreačnú chatku

Reality Bratislava-Dúbravka

Rekreačný pozemok | 1,147 m²

Ak hľadáte únik pred ruchom mesta, ale nechcete ďaleko cestovať, tak ste práve našli ideálny kú

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

149,000 € 130 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23057)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Upresniť hľadanie