Výrobno - skladové priestory Nitra, depo kuriérskej služby , možný aj predaj 2866 m2

Reality Nitra

Priestor pre sklad | Murgašova | 3,968 m²

Dostupnosť: objekt je vzdialený 500 m od diaľnice Nitra-Trnava-Bratislava /Viedeň/ , na hlavnom

Publikované: 26.06.2023 Aktualizované: 05.09.2025
Priestory na prenájom Nitra

3.9 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

5. izb. RD na predaj Šamorín- Čilistov

Reality Šamorín

Rodinný dom | Úzka | 198 m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbový rodinný dom s veľkou garážou, v tichej oblasti mesta Šamorín,

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Šamorín

355,000 € 1793 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Stavebný pozemok v Beloveži

Reality Beloveža

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,243 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Beloveža, len 9 km od Bardejova. Poz

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Beloveža

21 €/m2 21 €/m2

REZERVOVANÉ - Na predaj rodinný dom v obci Prenčov

Reality Prenčov

Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²

Realitná kancelária DOMY BYTY POZEMKY s. r. o. ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom po rekon

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Prenčov

177,500 € 1530 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA: Predaj rekreačného domu neďaleko od lesa, Bratislava – Devínska Nová Ves, lokalita Pod Srdcom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | Zavadilova | 45 m²

Hľadáte finančne dostupné bývanie v Devínskej Novej Vsi, ktorý Vám ponúkne výbornú polohu neďal

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

190,000 € 4222 €/m²

Na Predaj Rodinný dom 4izbový- Veľký Lapáš

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 113 m²

MPM real ponúka na predaj RD 4 izbový: moderný rodinný dom novostavba, s úžitkovou plochou 11

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemok Cabaj-Čápor, 10,5 á, stav. povolenie na 2 domy

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Cabajská | 1,050 m²

Na predaj pozemok v obci Cabaj- Čápor, o výmere 10,5á. Všetky IS pred pozemkom. Možnosť okamžit

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

79,998 € 76 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zaujímavý pozemok

Reality Hurbanovo

Priemyselná zóna | Pribetská | 4,848 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý pozemok na rôznorodé využitie, s vynikajúcou polohou vedľa

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

249,000 € 51 €/m²

ÚPLNE NOVÝ, MODERNÝ A KOMPLETNE ZARIADENÝ DOM - Šaľa, ulica Sama Chalupku

Reality Šaľa

Rodinný dom | Ulica Sama Chalupku | 100.2 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT TAK PONUKA JE AKTUÁLNA. .Nadštandardné bývanie v novostavbe 4-izbového

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na prenájom Šaľa

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE: Predaj 3-izbového samostatne stojaceho rodinného domu v Hamuliakove

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Hamuliakovo | 129 m²

Hľadáte bývanie v blízkosti Bratislavy a prírody zároveň? Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3 -

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

355,000 € 2752 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ VEĽKÝ RODINNÝ 4-IZBOVÝ BYT NA KĽAČNE * BALKÓN * ZARIADENIE * IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Klačno | 79 m²

Upozornenie: Snímky uverejnené v inzertáte NEBOLI UPRAVENÉ POMOCOU AI a zodpovedajú REÁLNEMU ST

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

160,000 € 2025 €/m²

Príjemná 3,5 izbová chata v rekreačnej oblasti Vampíl na okraji lesa na predaj, bez pozemku

Reality Plavecký Štvrtok

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 68.2 m²

Ponúkame na predaj murovanú chatu v rekreačnej oblasti Vampíl v extraviláne obce Plavecký Štvrt

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Plavecký Štvrtok

65,000 € 953 €/m²

Pozemok pre developerský projekt na výstavbu rodinných domov

Reality Čečejovce

Pozemok pre rodinné domy | 58,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok pre developerský projekt na výstavbu rodinných domov (IBV) a občians

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 14.03.2026
Pozemky na predaj Čečejovce

Cena dohodou

Znížená cena !!! Pozemok vedľa diaľnice pod Tatrami , 20 min od letiska s komplet prípojkami a stavebným povolením.

Reality Liptovský Peter

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Liptovský Peter | 1,681 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť na investíciu - vhodný pre výstavbu penziónu , hotela

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Liptovský Peter

121 €/m2 121 €/m2

Tichá lokalita a centrum na skok

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Robotnícka | 615 m²

Na predaj stavebný pozemok v Senci - neďaleko centra. Pozemok sa nachádza v tichej a atraktívne

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Senec

185,000 € 301 €/m²

Obchodné - Skladové priestory o celkovej výmere 220 m2.

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Bratislavská ulica | 220 m²

Ponúkam Vám v exkluzívnom zastúpení vlastníka na - PRENÁJOM - Obchodné, skladové a výrobné pri

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

1,200 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Tále - Trangoška, Trojizbový zariadený apartmán priamo pod Chopkom

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Apartmán vsadený priamo do prírody s nádhernou scenériou plnou farieb, majestátne štíty Chopku

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Horná Lehota

318,000 € 3878 €/m²

3-izbový byt s veľkou lodžiou v Lamači – Studenohorská

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Studenohorská | 75 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislava – La

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

268,000 € 3573 €/m²

PREDAJ ADMINISTRATÍVNO – PREVÁDZKOVEJ BUDOVY – BRATISLAVA, LAMAČ – FURMANSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Lamač

Polyfunkčný objekt | Furmanská | 338 m²

PREDAJ ADMINISTRATÍVNO – PREVÁDZKOVEJ BUDOVY – BRATISLAVA, LAMAČ – FURMANSKÁ ULICA | Voľné podľ

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 07.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Predaj 4-izbový byt, Ružomberok, A. Bernoláka, 130 m2, www.BBreality.sk

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Antona Bernoláka | 130 m²

V okresnom meste Ružomberok, v centre mesta na ulici A. Bernoláka ponúkame na predaj štvorizbov

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 19.09.2025
Byty na predaj Ružomberok

320,000 € 2462 €/m²

REZERVOVANÉ! RD s garážou a pivnicou, pozemok 686 m2, Trenčín-Školská

Reality Trenčín

Rodinný dom | Školská | 170 m²

TK Reality exkluzívne ponúka rodinný dom v pôvodnom stave s garážou a pivnicou na Školskej ulic

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčín

299,900 € 1764 €/m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom v obci Závod, okres Malacky

Reality Závod

Rodinný dom | Štúrova | 242 m²

EXKLUZÍVNE – Predaj kompletne zrekonštruovaného rodinného domu v obci Závod, okres Malacky Hľa

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Závod

230,000 € 950 €/m²

Predaj dvojizbového bytu v Hlohovci - výborná poloha

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Železnicná | 60 m²

V ponuke máme na predaj 17-ročnú novostavbu dvojizbového bytu na Železničnej ulici v Hlohovci.

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

139,000 € 2317 €/m²

Prenájom: 3 izbový byt v meste Turzovka(258-P)

Reality Turzovka

3 izbový byt | Turzovka | 62 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii situovaný v centre mesta Turzovk

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na prenájom Turzovka

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23057)
Upresniť hľadanie