REZERVOVANÉ: 3i byt so záhradou a garážou v obci Brodské

Reality Brodské

3 izbový byt | Martina Čulena | 66.47 m²

byt | záhrada | garáž | Záhorie | Realitná kancelária KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na pred

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Brodské

Cena dohodou

Top
Top

Posledné tri voľné byty na predaj v Cigerovom dome - historické centrum Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Akademická 339 | 35 m²

PREDMET PONUKY Byty v Cigerovom dome budú pripravené na bývanie v priebehu roku 2026. Predávaj

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

125,000 € 3571 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor 127,55 m² na ulici Dlhé lúky v Púchove

Reality Púchov

Obchodné priestory | Dlhé lúky | 127.55 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodn priestor v retailovej časti bytového projektu Pod Zábrehom II, u

Publikované: 14.02.2022 Aktualizované: 02.04.2026
Priestory na predaj Púchov

274,000 € 2148 €/m²

Top
Top

3 izbový byt č.10 v OS Za Južnou BD1 na predaj za 271.700 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.21 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čistá výmera bytu je 85

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Trenčín

247,700 € 2808 €/m²

Top
Top

Pozemok 702 m2 v zelenej atraktívnej lokalite nad Račou

Reality Bratislava-Rača

Rekreačný pozemok | Stupavská | 702 m²

NA PREDAJ: stavebný pozemok na rekreačnú stavbu v lokalite Bratislava - Rača - Stupavská s výme

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

169,000 € 241 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ 179.900,-+++

Reality Trnava

2 izbový byt | Mikovíniho | 65 m²

+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ+++ Predstavujeme Vám

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 2768 €/m²

Top
Top

OCCAM | Moderná rekreačná vila pri jazere v Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 135 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj modernú 4-izbovú dvojpodlažnú vilu pri jazere, situo

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

599,000 € 4585 €/m²

Top
Top

OCCAM | Architektonická vila s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Chrasťová | 630 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočnú rezidenčnú vilu situovanú v jednej z najpr

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom 3-izb. byt 100m2 + terasa 36 m2 - len na skok od lesa, BA-ul. Kysucká

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Na dlhodobý prenájom ponúkame výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa v lukratívnej a pokojnej l

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Zariadený 2-izb. loft s veľkou strešnou terasou – Hviezdoslavov, Mesačná ulica

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | Mesačná ulica | 70 m²

Ponúkame na predaj moderný, dizajnovo zariadený loftový byt v projekte Hviezdne bývanie v obci

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

290,000 € 4143 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Na predaj | 2- izbový byt | ZÁBREH Ilava | 56,72 m² | v štandarde

Reality Ilava

2 izbový byt | Moyzesova | 56.72 m²

Proces kolaudácie projektu bol zahájený, predpokladané odovzdávanie bytov 05/2026! WEB PROJEK

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Ilava

159,879 € 2819 €/m²

Top
Top

Na Lodenici – prémiové bývanie pri Sĺňave v Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | Rekreačná | 93.79 m²

V exkluzívnom rezidenčnom projekte Na Lodenici v Piešťanoch ponúkame na predaj priestranný 3-iz

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Piešťany

266,800 € 2845 €/m²

Top
Top

3-izb. byt s lodžiou A201 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 78.9 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 3-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

355,000 € 4499 €/m²

Top
Top

4-izb. byt s lodžiou B201 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Hanulova | 91.73 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 4-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

435,900 € 4752 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 5-izb. byt s rooftop terasou A801 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

5 a viac izbový byt | Hanulova | 151.81 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 5-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

790,000 € 5204 €/m²

Top
Top

2-izb. byt s lodžiou A302 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Hanulova | 49.33 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 2-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

251,000 € 5088 €/m²

Top
Top

Prenájom bytu 2+kk, Bratislava- Ružinov, ulica Hraničná

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 51 m²

Prenájom moderného 2-izbového bytu (2+kk) v novostavbe – Bratislava, Ružinov Ponúkame na prená

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Pozemok pre dvojdom so stavebným povolením

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 687 m²

Na predaj pozemok pre dvojdom so stavebným povolením. Dom je navrhnutý s parkovaním pre 3 autá

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

110 €/m2 110 €/m2

Top
Top

OBCHODNO-SKLADOVÉ PRIESTORY S NÁKLADNOU PLOŠINOU+ SHOWROOM A KANCELÁRIA

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Šípova | 259 m²

|SKLAD| VLASTNÁ NÁKLADNÁ PLOŠINA| SHOWROOM| KANCELÁRIA| E-SHOP AJ KAMENNÁ PREDAJŇA V JEDNOM H

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

2,072 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 2I BYT S ROZĽAHLOU TERASOU A PIVNICOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mikovíniho | 54.32 m²

slnečný a svetlý s krásnym výhľadom | dostatok úložného priestoru | zrekonštruovaný bytový dom

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 4234 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

DOM, KDE MÔŽE ZAČAŤ NOVÝ PRÍBEH VAŠEJ RODINY – KOPÁNKA, TRNAVA

Reality Trnava

Rodinný dom | Parašutistov | 170 m²

Predstavte si bývanie v pokojnej ulici jednej z najobľúbenejších častí Trnavy. Miesto, kde majú

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Trnava

359,000 € 2112 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Kancelárie na prenájom Blagohouse

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Blagoevova | 1 m²

Kancelária o rozlohe 42m² - svetlá, - orientácia na východ, - led osvetlenie, - umývadlo, - kli

Publikované: 04.04.2018 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Top
Top

POSLEDNÁ ŠANCA BÝVAŤ V PROJEKTE LINTAVY

Reality Stupava

Rodinný dom | Vinohradská | 156.01 m²

ZOSTÁVA UŽ LEN POSLEDNÝCH 5 DOMOV. Bývanie, kde sa ráno zobúdzate s výhľadom na les a do Bratis

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Stupava

499,900 € 3590 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Posledné 3-izbové byty v Záhradných sadoch - Viac priestoru, viac svetla, viac pokoja – v najlepšej štvrti Prešova

Reality Prešov

3 izbový byt | Hrušková | 68.4 m²

Snívate o modernom bývaní na pokojnom mieste, ktoré je zároveň na dosah všetkého podstatného? V

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Prešov

193,980 € 2836 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Rodinné domy na predaj (23041)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie