4 izbový byt | Športová | 91.8 m²
Púpava development prináša do Trnavy výnimočné 4-izbové mezonety s výmerou až 182,17 m², ktoré
541,000 € 5893 €/m²
Rodinný dom | Vysielač | 85.5 m²
+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++ Kamenár&Partners
224,000 € 2620 €/m²
Rodinný dom | Čerešňová | 203.2 m²
Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom, situovaný na tichej
949,000 € 4670 €/m²
4 izbový byt | Orolská | 104.9 m²
Hľadáte nadštandardné bývanie v absolútnom centre mesta s maximálnym komfortom a súkromím? Pred
439,900 € 4194 €/m²
Rodinný dom | Jaskový rad | 240 m²
Ponúkame na predaj veľmi dobre dispozične riešený 6- izbový rodinný dom s krytým bazénom v peše
890,000 € 3708 €/m²
3 izbový byt | Továrenská | 91.92 m²
NA PREDAJ | Prémiový 3-izbový byt s lodžiou, nadštandardne veľkým parkovacím miestom a pivnicou
689,000 € 7496 €/m²
4 izbový byt | 80 m²
Popis: Exkluzívne ponúkame na predaj 3 - izbový slnečný byt s možnosťou prerobenia na 4i byt (
365,000 € 4563 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 351 m²
OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný horský chalet so súkromným in-house wellne
Info v RK
4 izbový byt | Južná | 86.97 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such
267,900 € 3080 €/m²
5 a viac izbový byt | 157.01 m²
Luxusné veľkometrážne terasové byty v blízkosti rodinných domov, v centrálnej časti sídliska, n
438,700 € 2808 €/m²
4 izbový byt | Liptovská | 94.1 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v atraktívnej lokalite sídliska Juh. Čistá vým
281,450 € 2991 €/m²
5 a viac izbový byt | 157.01 m²
421,200 € 2863 €/m²
4 izbový byt | Liptovská | 94.1 m²
281,450 € 2991 €/m²
4 izbový byt | Južná | 87.15 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový vzorový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čistá výmera by
259,900 € 2982 €/m²
Apartmán | 51.19 m²
Ponúkame na predaj luxusný apartmán v projekte Jasná Central Resort Hotel priamo v centre celor
Info v RK
1 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 34.04 m²
Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý vám ušetrí na energiách a zároveň ponúkne komfort
138,900 € 3006 €/m²
2 izbový byt | Družstevná | 45 m²
Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s terasou v projekte Klásky v meste Vrbové Začiatok výstav
107,900 €/mesiac 2398 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Družstevná | 66 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s terasou v projekte Klásky v meste Vrbové Začiatok výstav
121,900 €/mesiac 1847 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Puškinova | 115 m²
Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj netradičný loftový podkrovný mezonet v historickej b
349,000 € 3035 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed
Cena dohodou
Objekt pre obchod | Štefánikova trieda | 210 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 799 m²
N093-14-DASEa Ponúkame Vám na predaj jedinečnú investičnú príležitosť v obci Konská, ktorá je
67,000 € 84 €/m²
2 izbový byt | 58 m²
Na predaj vám ponúkam kompletne prerobený menší 3 izbový byt pôvodne 2 izbový byt v Komárne. Ro
87,900 € 1516 €/m²
Rodinný dom | Pri parku | 123 m²
Ponúkame na predaj poschodový 5 izbový rodinný dom, v dvojdome, v Slovenskom Grobe - časti Malý
435,000 € 3537 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.