HALO reality - Kúpa pozemok Úľany nad Žitavou

Reality Úľany nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v obciach Úľany nad Žitavou, Hul, Maňa, Šurany, D

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Úľany nad Žitavou

70,000 € 70000 €/m²

Novinka
Novinka

Domček so slnečnou verandou len pár krokov od Váhu v obci Neded – ideálna chalupa na víkendy

Reality Neded

Rodinný dom | 80 m²

Túžite po mieste, kde si oddýchnete od ruchu mesta, nadýchnete sa čerstvého vzduchu a ráno si v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Neded

68,000 € 850 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rodinný dom v obci Beloveža

Reality Beloveža

Rodinný dom | 140 m²

Ponúkame na predaj Rodinný dom v obci Beloveža, vzdialenej 8 km od mesta Bardejov. Dom je po ta

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Beloveža

129,900 € 928 €/m²

člen NARKS

3 - izbový byt v centre Bardejova

Reality Bardejov

3 izbový byt | Nový sad | 63 m²

Ponúkame na predaj, 3- izbový byt s loggiou v centre mesta Bardejov, vo vyľadávanej lukratívnej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bardejov

124,000 € 1968 €/m²

člen NARKS

Priestranný rodinný sen! 5-izbový zateplený DOM s veľkým pozemkom a garážou, Tureň, 191 m²

Reality Tureň

Rodinný dom | 191 m²

TUreality ponúka na predaj priestorovo veľkorysý 5-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej o

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tureň

297,900 € 1560 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2,5 izbový byt s veľkou terasou 56 m² + 43 m², Krížna ul., Staré Mesto, kúpou voľný

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Krížna | 56 m²

Číslo ponuky : 2766, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,900 € 4820 €/m²

Novinka
Novinka

POZEMOK Bánovce nad Bebravou – 794 m² / CENTRUM MESTA

Reality Bánovce nad Bebravou

Pozemok pre rodinné domy | 794 m²

Na predaj pozemok v centre mesta Bánovce nad Bebravou – 794 m² Ponúkame EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -n

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Slnečný pozemok (402 m²) záhrada s murovanou chatou / Košice - Kavečany / Vitalina

Reality Košice-Kavečany

Pozemok pre rodinné domy | Budanová | 402 m²

Slnečný pozemok – záhrada s murovanou chatou, sa nachádza na začiatku záhradkárskej osady Kaveč

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

69,000 € 172 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový veľký byt Šaľa-Veča s balkónom, špajzou a pivnicou

Reality Šaľa

3 izbový byt | Hollého | 74 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne na predaj 3 izbový veľký byt o výmere 74 m2

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Šaľa

135,000 € 1824 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom moderných sál v Move & Dance Academy Nitra

Reality Nitra

Športové priestory | Štúrova | 450 m²

FINREALITYSK s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderné priestory v Move & Dance Academy

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

Info v RK

Novinka
Novinka

Krásny 2,5i byt s výhľadom na jazero – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 77 m²

Ponúkame na prenájom štýlový 2,5-izbový byt v Bratislava – Ružinov (Sedmokráskova), s nádherným

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

980 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj 1,5-izbového bytu s loggiou 42 m² | Janošíkova ulica

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Janošíkova | 42 m²

LOYALTERS | Predaj 1,5-izbového bytu s loggiou 42 m² | Košice – Juh | Janošíkova ulica POPIS N

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

149,900 € 3569 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

LOYALTERS | Predaj stavebného pozemku 504m2 obec Jakubov

Reality Jakubov

Pozemok pre rodinné domy | Jakubov | 504 m²

LOYALTERS | Predaj stavebného pozemku, obec Jakubov Popis nehnuteľnosti Loyalters by Bosen Gr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jakubov

79,900 € 159 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Zrekonštruovaný 1,5-izbový (2+KK) byt na Juhu / Železníky /

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Ostravská | 32 m²

Hľadáte svoje prvé bývanie či výhodnú investičnú nehnuteľnosť, ktorá je už navyše kompletne zre

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

155,990 € 4875 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom 1130 m2, Ovčiarsko, Žilina

Reality Ovčiarsko

Rodinný dom | Ovčiarsko | 100 m²

ELISS REAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Ovčiarsko pri Žiline. Rovinatý pozemok

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ovčiarsko

165,000 € 1650 €/m²

Novinka
Novinka

MALINA FELBANKA = PREDPREDAJ BYTOV V REZIDENČNOM BÝVANÍ V TRNAVE (aj s predzáhradkami)

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 69.5 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj moderné bývanie v pokojnej časti Trnavy od investora MALINA pod

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

265,000 € 3813 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ, Stavebný pozemok 1130 m2, Ovčiarsko, Žilina

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | 1,130 m²

ELISS REAL Vám ponúka na predaj rovinatý, pekne upravený, slnečný stavebný pozemok s výmerou 11

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

165,000 € 146 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 63 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

230,000 € 3651 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný, zariadený 2-izbový byt s loggiou / Tatranská ul. / širšie Centrum

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Tatranská | 35 m²

NA PRENÁJOM: Pekný, slnečný a kompaktný 2-izbový byt, ponúka moderné bývanie v obľúbenej lokali

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

700 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 38 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

170,000 € 4474 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt v novostavbe na Sputnikovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 55 m²

Ponúkam na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe na Sputnikovej ulici v Ružinove – Ostredk

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BABONY TRE I Prenájom 3-izb bytu – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Andrsovova | 71 m²

Prenájom priestranného 3-izbového bytu – Andrusovova 1, Petržalka Ponúkame na prenájom svetlý,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Luxusný klimatizovaný 4 izbový byt 98 m2 + terasa 11m2 s výhľadom na Dunaj, Staré mesto, novostavba VYDRICA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Floriánska | 117 m²

Ponúkame na prenájom luxusný klimatizovaný 4 izbový byt 98 m2 + terasa 11m2 s výhľadom na Duna

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Bývanie v oáze pokoja! Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový BYT s balkónom a pivnicou. BA - Nové Mesto, 68,81 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68.81 m²

TUreality ponúka na predaj vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbene

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

326,000 € 4738 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1388)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23070)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie